17 KASIM PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

GÜMBÜRGÜMBÜR ve USTA BANKO

İZMİR 17 Kasım 2013, Pazar
 • 1. AYAK

  Son yarışını ilk defa koştuğu mesafede kazanan 7 – MAGRIT uygun kilosu ile favorim. Yine son yarışını uzak farkla kazanan 5 – ALTUN FIRTINASI rakibidir. 6 – DOREMİ AHMET takibimde bu yarış patlama yapabilir. 2 – ARŞİPEL ve 9 -ROSIGNOL  şanslı isimlerden. 3 – SABO BEY ve 8 – DUDRIO sağlamcılar önerimdir.

 • 2. AYAK

  11 – KAANHAN son yarışında biraz ismini söyletsede  başarılı olamadı, bu koşuda rakiplerine göre büyük kilo avantajı var, favorimdir. 7 – PARİSTA ve 6 – ESEDAYI grurbun istikrarlı safkanları. 5 – SONYAĞMUR ve 9 – ENDEKS plase.

 • 3. AYAK

  1 – GÜMBÜRGÜMBÜR ve 2 – TULBARKAN son yarışlarında atbaşı olan iki safkan. O koşu atbaşı oldu ama TULBARKAN’ın tempo verdiği koşuda H.KARATAŞ GÜMBÜRGÜMBÜR üzerinde o kadar rahattı ki safkana bir dokunuşta önce 2.liğe daha sonra da kolayca TULBARKAN’ın yanına geldi. TULBARKAN biraz daha direnç gösterince yarış fotoda sonuçlandı. Mesafe 100m kısalsa da KARATAŞ’ın aynı hataya düşeceğini sanmıyroum. 1 – GÜMBÜRGÜMBÜR bankomdur.

 • 4. AYAK

  8 – TEAR DROP İzmir galopları güzel, ilk yarışına göre favorimdir. 5 – MISS ONE LIFE sert rakibidir. 3 – İKİBAKİ ve tecrübesiyle 4 – MADRİDLİ plase.

 • 5. AYAK

  5 – USTA’nın çim performansı 1.liği pek sevmese de uygun grupta kazanacağını düşünüyorum, bankom. Rakibi 7 – SERTBOĞAÇ.

 • 6. AYAK

  Zorlu yarışta 9 – DAĞ KEDİSİ favorim. 4 – WEST WIND artık kıvama geldi, 7 – ALAKAN özellikle yağmur yağarsa, 10 – BIG STAR çalışmalarında iyi, 12 – ARZUCAN bu grupta her zaman şanslı, 14 – ANAMUR takibimde, 5 – SUGAR LOAF ve yarış hızlı giderse 1 – STEP SISTER. Geliri olmayan safkan yok gibi, mümkün olduğunca at eklenmeli.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
48 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
3
5
6
7
8
5
6
7
9
11
1
3
4
5
8
5
1
4
5
7
9
10
12
14

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.