Ana Sayfa / Tahminler / 17 KASIM 2017 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN)
izmir altili tahminleri

17 KASIM 2017 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN)

İzmir programı bugün daha cazip olup, Bütün yarış sever Arkadaşlarımıza bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Maiden mücadeleyi iki isimle geçeceğim ilk şansı tam bir kum orijine sahip olan ve hazırlık idmanları güzel olan aranın ardından koşacak olmasına rağmen dinç gireceği bu yarışta etkili sonuca imza atabilecek 1 BİLGELİ koşuda önde gördüğüm isim olup. Kısrak babası Beyaz Martı gibi bir ismin yavrusu ve bugün ilk startı olmasına rağmen bu tip mesafeli ve kum piste etkili bir yarış koşabilecek hazırlıklara sahip olan 6 ŞİFNEOĞUL sıralamasıyla geçiyorum.

2.AYAK : Açıkçası İzmir programına baktığımda ilk olarak artık M.ÇİÇEK hangi atta koşuyor diye bakar oldum sebebine gelince yılın sonuna yaklaşmamız ve artık İstanbul sezonun da son bulmasıyla Usta pilotun tercihleri arasına İzmir de girmesiyle aralarında ki birincilik sayısı rekabeti artmış durumda Malum İzmir pistinde M.ÇİÇEK epey yarış kazanarak Usta pilotla aranın açılmasına da çok fazla izin vermemişti. Bu netice itibari ile baktığımda yarışın favori konumunda ki ve Bursa pistinden bugün İzmir pistine gelen 3 RED REBEL koşuda ilk şans verdiğim isim olup, son yarışında ki üçüncülüğünü beğenimi kazanan 5 YILDIRIM ŞAH ve bugün ekürisiyle birlikte yarışa ortak olmaya çalışacak hazırlıkları güzel 4 TANZER şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : İki isim rakiplerine göre ayrılmış durumda yarış içerisinde nasıl bir yarış ortaya koyacaklar merak ediyorum.Rakiplerine göre önde olan 2 CAMPS BAY ve 1 SKYNET ayırımsız yazılması gereken isimler olup yarışın süprizi ve ikramiye boyutunda kıpırdatma yapması adına koşuda tek kısrak isim olan çim performansı daha yüksek olsa da bugün etkili bir koşu izleyebileceğimiz 6 KISS ME şans verdiğim bir diğer isimdir.

4.AYAK : Maidene bugün veda etmesini beklediğim üzerinde ki istekli jokeyi idaresinde bugün etkili bir yarış koşmasını beklediğim ve hazırlıkları bu mesafede koşmuş olduğu yarış derecelerine de bakıldığında koşunun en hazır tayı 8 BATUŞ KIZI bugün maidene veda eden isim olur deyip BANKO olarak tek geçiyorum.

5.AYAK : Rakiplerine göre ayrılmış iki ismin mücadelesi birinciyi belirleyeceği bir koşu en az hata yapanın kazanacağı bu koşuda eşit şansa sahip gördüğüm 3 CRACKER BABY ve 2 KAYA LOGOSU ikilisi koşu için yeterli olacağı düşüncesindeyim.

6.AYAK : Kupalı yarışla kapanışı yapan İzmir de 3 yaşlı arap taylarının zevkli birincilik mücadelesine sahne olacağımıza eminim. Son yarışında anlamsızca rakibiyle önde birincilik mücadelesine girip yarıştan erken kopan ismin bugün daha çok sevdiği Kum pistte yarışta önde kendisini çok fazla yıpratmaması durumunda etkili bir performans beklediğim 2 ARTUKLU ilk şans verdiğim isim olup, İzmir pistinde yarış hayatına başlayıp başarılı yarışlarla Bursa pistine dönen  bugün tekrar İzmir pistinde sahne alacak ismin başta önerdiğim isim gibi ön planda kendisini çok fazla yıpratmaması durumunda bugün çok farklı bir yarış performansı ortaya koymasını beklediğim 6 NEHİRİNOĞLU , son koşusunu kazanırken Bursa pistinde etkili bir birinciliğe imza atan ve o günde kuponumda yer alıp güvendiğim bir isim olan bugün Kocaeli pistinde ki muntazam idman görüntüsüyle  çıkacağı İzmir pistinde de etkili bir koşu koşmasını beklediğim 8 ROMEO ve son olarak bugün ilk defa koşacağı 1600 metrelik mesafeli yarışında yarış içerisinde ki konumu ve sonlarda ki güçlü sprint özelliğini yarış içine yansıtırsa güzel bir süprize imza atabilecek hazırlıklara sahip 11 BEYZA SULTAN şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,6

2.AYAK : 3,5,4

3.AYAK : 2,1,6

4.AYAK : 8

5.AYAK : 3,2

6.AYAK :2,6,8,11

TUTAR : 8,64 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Kocaeli bülteni açtığım gibi kapadım. Kısmet İzmir’de mi yoksa :) Bol şanslar

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

ETC
Üye

Şans sizinle olsun Yavuzhan dostum.. Her daim uğurlu tercihlere..
Bu arada Admin dost, İzmir için kısmetin açık olsun, talihinin bolluğuyla..

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...