Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 18 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( SİZDEN GELENLER )
ankara altili tahminleri

18 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( SİZDEN GELENLER )

Tüm yazar ve okuyucu dostlarımıza güzel ve şanslı bir haftasonu dileklerimle, tercihlerinizin uğuruyla, kalbinize katacağı heyecan ve coşkuyla şansınız bol olsun diyorum.

1.AYAK: 9 Kasım tarihli ANKARA 1500 KUM sınavında elde ettiği liderliğin yanında, pist ayırt etmeksizin son 5 koşusunun 4’ünü tabelanın üst sıralarında tamamlayan BİNBİR, özellikle İSTANBUL pistindeki sınavlarında kazandığı tecrübe ile ANKARA’ya gelen ve burdaki yarışta temposuna şahit olacağımız BAWEPİR, grubunun en hafif sıkletinde izleyeceğimiz ve geçmiş yarışlarında elde ettiği derecelere binaen İSTASYON ve özellikle 1200 KUM pistin yakın zamanda en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran ve söz konusu 24 Ağustos tarihli ANKARA 1200 KUM sınavında tabela sınırında kendine yer edinen İNANLIM tercihlerimdir.

2.AYAK: 2 Kasım tarihli ilk sınavında (ANKARA 1200 ÇİM) elde ettiği 1.13.93 bitiriş süresiyle 4.lük elde eden STARBABA ve aynı koşuda yine ilk koşusunda 1.13.50 bitiriş süresiyle liderin az farkla gerisinde 2.lik elde eden COOL PRINCE bu koşuda tercihlemek istediğim ilk 2 isim olup, 14 Ekim tarihli 1400 KUM koşusunda tabela dışında kalmasına rağmen, rakiplerinin eski koşularını gözlemlediğim ve bu grupta iyi bir iş çıkaracağına inandığım MERITORIUS bu ikilinin en sert rakibi olacaktır.

3.AYAK: 26 Ekim tarihli ANKARA 1500 KUM sınavında kalite isimlerin gerisinde Mahmut ÜNLÜ idaresinde az farkla 6. sırada kendine yer bulan DÜLDÜLBİR bu koşunun FLAŞ ismidir, bankomdur.

4.AYAK: 4 Ekim tarihli İSTANBUL 2000 KUM koşusunda, SERDENGEÇER, OĞLUMEJDER ve KURYE gibi önemli isimlerin gerisinde az farkla tabelanın 4.sırasında kendine yer bulan ÇAKIRALİ’nin buna benzer mesafelerde ÇİM koşularında da elde ettiği dereceler unutulmamalıdır. 26 Ekim tarihli ANKARA 2100 KUM koşusunda tabela sınırında 5.lik elde eden ve koşusunu izlediğimde biraz daha tempolu koşsa liderliğe ortak bir grafik çizeceğini düşündüğüm TUNAHANBEY’i bu defa bu koşuda daha rayında görüyor ve tercihliyorum. Aynı şekilde BURUKMERT’i de 9 Kasım tarihli ANKARA 1500 KUM koşusunda elde ettiği liderlikle ona keza.

5.AYAK: 2 Kasım tarihli ANKARA 1400 KUM sınavında şu an grubunda bulunan birçok isme karşı da ezici üstünlük sağlayarak uzak farkla koşuyu lider tamamlayan MALERBA, Sercan AKTAŞ idaresinde 61kg sıkletle o koşuda liderliğe adını yazdırsıysa, yien aynı binicisi idaresinde 54 kg sıklette elbette boş durmaz diyor bankom olarak öneriyorum.

6.AYAK: Uzun mesafe sınavlarına alıştığımız, bu da kısa mesafe KUM pistte izleyeceğimiz AGAH eğer starttan çktığı gibi ilk 400-600 metreyi lider geçerse 1200 metre KUM da tabelanın süt sıralarında zirveye ortak olacaktır. Mustafa MANAV idaresinde MİRZALAĞA da son ÇİM koşularını ele aldığımızda (son koşusunu ölçü almaz isek) güzel dereceler elde etmiştir ve yadırgamazsa KUM pistte AGAH’ın en önemli rakibi olacaktır.

ANKARA

1.AYAK: 1 – 4 – 6 – 10
2.AYAK: 3 – 7 – 8
3.AYAK: 2
4.AYAK: 1 – 3 – 7
5.AYAK: 2
6.AYAK: 1 – 5

TUTAR: 4.32 TL

YAZAR ETC

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
gurcan77
Üye
gurcan77

Bol Şanslar,Emeğine sağlık

ETC
Üye

2.ayaktaki kurulun kararı sayesinde 5’te kaldık :((
ben bu konudaki haklı protestonun haksızca ve amaçsızca reddedilmesini anlamıyorum..
yahu alenen 2 safkan önünü kesiyor 8 numaralı atın, üstelik o 2 atın jokeyleri, gerekçe gösterilerek ceza alıyor ama buna rağmen protestoya red veriyorsun nasıl oluyor anlamıyorum

hiç de hoş değildi bu sonuç

ETC
Üye

Teşekkür ederim dostlarım.. Gerek bu tercihleri, gerekse yarınki ADANA tahmin ve yorumlarımı siz güzel yüreklere sunmaktan dolayı mutluluğum bakidir. Dilerim uğurumuz ve ansımız da böyle olsun… Bol şanslar…

yavuzhan41
Üye

Bol şansların olsun.

ETC
Üye

teşekkür ederim yavuzhan dostum, hepimiz için daim olsun.

Bombaci
Üye

Bol şanslar.

ETC
Üye

teşekküre derim bombacı dostum. sana da bol şanslar, küreklere asıldık sonuçları bekliyoruz :))

Tunaaçıkkan
Ziyaretçi
Tunaaçıkkan

1ayak1.2.3.4.5.6.7.8
2ayak3.4.8
3ayak1.2.3.4.5
4ayak1.2.3
5ayak2tek
6ayak öncelikle SULHANBATUR.
sonrada KURYE. 5.8.4.6.1 bolşans arkadaşlar

ETC
Üye

Evet tunaaçıkkan dostum fire vermeden gidiyorsun darısı son ayağa..
Ben de 2.ayakta haklı olan protestonun reddedilmesinin azizliğine uğradım, 2.ayakta alenen 8 numaralı atı sıkıştıran ve son düzlükte kular değiştrerek arkadaki atın boş alanını engelleyen ve buan istinaden bugün için ceza alan Müslüm BAYDAN ve Uğur TEMUR olmasına rağmen, protesto nasıl oluyorsa reddedildi ve hakkımızı alamadık malumunuz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.