Ana Sayfa / Tahminler / 17 HAZİRAN PAZARTESİ BURSA AT YARIŞLARI

17 HAZİRAN PAZARTESİ BURSA AT YARIŞLARI

BURSA AT YARIŞLARI

17 Haziran 2013, Pazartesi
[button url='#' size='small' style='blue']1. AYAK [/button] Kum pistte en kötü derecesi 3. olan 4 - INVINCIBLE ROCK uygun grupta kazanmasını bekliyoruz. Rakip ise İzmir'den formda gelecek olan 9 - RED WOLF öneririz.
[button url='#' size='small' style='blue']2. AYAK [/button]Uzun mesafede biraz eksik gözüksede 10 - KLİMANJARO favorimiz. 12 - CİHANGİRHAN ilk rakip. Sürekli abel dibinde gezinen 6 - ATEŞLERİNATEŞİ, uzun mesafe koşmamasına rağmen 5 -AĞADAYI, son yarışlarına rağmen 4 - SONKAYA, son İstanbul koşusu beğenilen 1 - CESURKATI ve 8 - RÜYAGİBİ kuponlarda bulunmalı. Zor bir koşu bomba gelebilir, çok at yazmakta fayda var.
[button url='#' size='small' style='red']3. AYAK [/button]Çok güzel işlerle bu koşuya katılacak 1 -  DONNIE BRASCO ilk startında bir aksilik yaşamazsa kazanacaktır.( GÜNCELLEME 13:05 ) YARIŞTAN ÇIKARTILAN 1 NUMARA YERİNE TECRÜBESİYLE 5 - DIAMOND BLACK TEK ATILABİLİR.
[button url='#' size='small' style='blue']4. AYAK [/button]2 - KADERŞAH sert tempo vereceği koşuda çim pist ağır olursa yakalanması zor olabilir. Yine de 1400m ve yukarısı safkana ağır geliyor. İlk rakip bir koşu gören 5 -
YÜREKKAYA. Daha sonra son iki koşusunu kazanan 4 - SUNGURBERK yazılabilir. Bomba arayanlar için son iki koşusunu kazanan 1 - GÖKMENER ve 7 - DAĞAŞAN.
[button url='#' size='small' style='red']5. AYAK [/button]2 -TUMBULZELE bu rakiplerini daha önce geçti, yine geçeceğini düşünüyoruz. Rakip arayanlar için 4 - BAHTIŞAHANE önerilebilir. 1 - İNCİGÜÇ daha sonra.
[button url='#' size='small' style='blue']6. AYAK [/button]Oldukça karışık olan son ayakta 12 - ROSA PARKS favorimiz. Plaselerde ise sırasıyla 7 - BROWN SPEED, 4 - MOLUHAN, 10 - KING ARDA, 1 - ELBİ, 8 - MUSUSİ, 9 - WOLF MENACE, 6 - STROMY DREAM  ve 11 - KID CHARLEMAGNE tuttuğumuz safkanlar
BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
31.5 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
4
9
1
4
5
6
8
10
12
5
1
2
4
5
7
2
1
4
6
7
8
9
10
11
12

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.