Avram Barokas Koşusu’nu Yaramaz Çocuk Kazandı

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda 3 yaşlı 10 safkan İngiliz tayının birincilik mücadelesine sahne olan Avram Barokas Koşusu’nu (KV – 8 / S) Erhan Alveroğlu’nun sahibi olduğu YARAMAZ ÇOCUK (Perfect Storm – Angel Eyes / Always A Classic) jokeyi Ahmet Çelik ile kazandı.

 

16 Haziran Pazar günü, 1600 metre çim pistte gerçekleştirilen ve birincilik ikramiyesi 68.000 TL olan koşuda son metrelere kadar kazanan YARAMAZÇOCUK ile zevkli bir birincilik mücadelesi veren MARVELOUS IRON(Bernstein – Princess Aries / ROYAL ANTHEM) ikinci olurken, koşuda DON DESTELLO (Mountain Cat – Gradiva / GRAND SLAM) üçüncü, HAŞMET(Victory Gallop – Mesmerist / GREEN DESERT) de dördüncü oldu. KazananYARAMAZ ÇOCUK için koşunun bitiriş derecesi 1.38.19 olurken, farklar 1 Boy-2.5 Boy-1/2 Boy şeklinde gerçekleşti.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x