17 HAZİRAN 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Esasen böyle orjinden bir Süperman yaratılabilir. İlk defa çim piste çıkacak olan safkan eğer geri planda kalırsa tek olarak kesin riske edeceğim bir oyunum olur. (9) numaralı BÜYÜK AŞK ilk safkanım. Safkana rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır.

2.ayak: Safkanın bir takım sorunları olduğu kesin. Ancak 90 gün aradan sonra ilk yarışında söz etmek istiyorum. Önde buluşacak seri safkanların süratlendireceği yarışta bu mesafede eğer ki keyfi yerindeyse biraz da pisti yumuşak bulma ihtimali ile atacağı sprinti ağzımız açık seyredebiliriz. Son derece yetenekli olan safkan ilerleyen dönemlerde adından söz ettirecektir. Ben burada ilk sırada yer vermek istiyorum (8) numaralı AYZA ilk şans tanıdığım isimdir. Sürekli olarak formda safkanlara çarpılan (1) numaralı YENİLMEZ bu defa da (6) numaralı KECHICHE ile mücadele etmek zorunda kalacak. Ancak üst üste satış koşularına yazılan (6) KECHICHE önünde ben hakim olabileceğini düşünüyorum ayırmadan yazmakta fayda var. Mesafe biraz daha uzun olsaydı böylesi uygun grupta (5) numaralı CHIRCHILL FIRE tek bile verebilirdim. Burada bu safkana dördüncü sırada yer vereceğim. Son yarışında çok basit grupta koşmasına rağmen mücadeleden ikincilikle ayrılan (3) numaralı EL CONQUERADOR yine şans vereceğim bir başka safkandır. Belki abartıyorum belki çok fantastik olacak ancak safkanın yarış kolladığına ve artık hazır durumda olduğuna eminim. Önde ki safkanların birbirini bitirme ihtimali, arkadan gelecek olan safkanların uzun arası cillop gibi (9) numaralı IRISH COUNTRY yi ön plana atıyor ve son şans tanıdığım isimdir.

3.ayak: (1) ÇIKSALIN ve (2) KRALSIN arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecek olsa da süprizde kapalı kutu olduğuna inandığım (8) WINNERS PRIDE süprizde şans vereceğim isimdir.

4.ayak: Son yarışında çok net kazanırda olmasına rağmen güçlü rakibine boyunla boyun eğmek zorunda kalan (1) numaralı SERSERİ fit durumda olduğunu kanıtladı. Ancak 5 ay aradan sonra iki yarış gören sonra ve tekrar bir süre geri çekilen (4) numaralı CHERY CHERY LADY kim olduğunu bilmeyenlere çok acı öğretir. Bunu buradan kafa karıştırmak için söylemiyorum ancak bu mesafelerde rakip ve agf bakmaksızın geri planda görsenizde bir süre takip edin son şans vereceğim isimdir.

5.ayak: Son yarışında grubun babası EGEBERK arkası ikincilik alan safkan burada bence şanslıdır (1) numaralı BAĞRIYANIK ilk safkanım. Üst üste aldığı ikincilikler ile hazır olan (3) numaralı GÖRÜKLE ilk rakip gördüğüm isimdir. Yarın agf de sonlarda olacak olan (4) numaralı KURT ADAM birçok kurt oyuncunun tek yakalayabilmek için takibinde belirtmek isterim. (6) numaralı MAVİ MUNGAN son şans tanıyacağım isimdir.

6.ayak: Formda safkanlar olsa da bana göre uygun rakipler önünde (1) numaralı SU GAZELİ’nin gelmesi normal sonuçtur BANKOM.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 9-4-2-1-6

2.ayak: 8-6-1-5-3

3.ayak: 1-2-8

4.ayak: 1-4

5.ayak: 1-3-4-6

6.ayak: 1 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
espranzz

Bolsans bombaci tamam yatirmayiz biraz daha bekliyelim :)

admin

17 Haziran Pazar İstanbul yarışlarında, çim pistin çok ağır (6,0 ) olması sebebiyle, çim pist koşuları “SENTETİK ” piste alınmıştır. Ayrıca, 8. Koşunun mesafesi 2000 metre olarak düzenlenmiştir. .

Mehmet28

bol şanslar bombacı. diğer yorumcu arkadaşlara ve site takipçilerine de bol şanslar dilerim

programa fazla bakma şansım olmadı, uludazın yanına bir tek daha atıp oynayabilirim fazla büyütmeden bir oyun. fazla at yazmışsın en azından ilk atımı söyleyeyim aklına yatar fiyat farkını önemsemezsen yaz derim. son yarışında kazanma şansı olmayınca uğurun hiç zorlamadığı unzen

Cyrone

Altılı şablonum

1.ayak 8.2.4//9.10.1.6
2.ayak 6.10.3
3.ayak 2//6.8
4.ayak 3 banko
5.ayak 8.5//6.7.2
6.ayak 5.3.6.2.4.1.13.8

Herkese bol şanslar

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x