16 HAZİRAN 2018 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (PİŞKİN KIZ – ASLAN MEHMET)

İzmir 1. altılı ganyan tahminleri.

At Yarışı Tahminleri

1 – AYAK: Yeni DB takısı ile son yarışını uzak kazanan 2 – İPEKKIZ favorim. 6 – RADYOCU’nun derece yaptığı koşulara nazaran mesafe uzun gözükse de son yarışnda toparlanma sinayli verdi. Favoriye rakiptir. Güçlü isim 1 – BEKİRİM bu ikiliye sert rakip olacaktır.

2 AYAK: 11 – PİŞKİN KIZ derecesi ile ön planda. İşleri de iyi gözüen ismi zorlu koşuda tek bırakıyorum.

3 – AYAK: İlk koşunu güzel bir derece ile kazanan 1 – ASLAN MEHMET bankom.

4 – AYAK: 3 – GÜLTEN ANA ve 5 – LAST BLOOD son koşu dereceleri ile koşunun favorileri. Bursa çim yarışını gruba göre başarılı bulduğum 6 – MEMNUNEM bu ikiliye rakiptir.

5 – AYAK: Günün en zor koşularından birisi olan bu ayakta 1 – YARİSSA, 2 – BABAKAYRA, 6 – ÖZGÜZEL ve 13 – ÖZTURBO işleriyle önde gözüken isimler. Mümkün olduğunca çok at yazılabilir.

6 – AYAK: 1 – RECO, 2 – SENOŞ, 3 – DEMİRRIFKI, 4 – CREED ve 7 – GUR KHAN favorilerim.

Kupon

2-6-1
11
1
3-5-6
1-2-6-13 / H
1-2-3-4-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.