Ana Sayfa / Tahminler / 17 HAZİRAN 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SHEVA) Cazip İSTANBUL Programı
istanbul altili tahminleri

17 HAZİRAN 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SHEVA) Cazip İSTANBUL Programı

1.AYAK: Aslında bu koşu için söylenebilecek çok şey var ve bence günün en zor ayağı tabi ki öne çıkan safkanlar var ama şahsen ben hangi at kazanırsa nasıl kazandı bu demem o yüzden burayı hepsi yaparak 5 li ganyan gibi başlıyorum. (ilk yazımda ilk ayaktan yattı dedirtmem :)

2.AYAK: ben koşmuş taylardan ziyade koşmamış taylara ilk şansı verecem özellikle anne kan hattında kısrak babası HAMAS olan 12.ELLA BELLA yı çok merak ediyorum.1.BRIGHT MAGIC diğer şans verdiğim isim.koşmuş taylardan ise binicisine güvenmesemde kısalan mesafe ile bir solukta bitirebilecek olan 14.SECRET PRESS ve yarışlarda form tutmaya başlayan 17.YAYA

3.AYAK: Sağ olsun geçen hafta Adana koşusunda at çok hazır kazanırız bilgisini aldığım 1.PAYİTAHT ın ilgilisinden atı İstanbul'a getirdiğini görünce şaşırdım doğrusu ama asıl yeri zaten burasıydı son durum hakkında bilgisini aldım.yanından geliyorum yine çok iyiyiz tek rakibimiz var dedi ama ben nedense bahsettiği 3.MIZZEN OF TURKEY den başka bi rakibi olduğunu düşünüyorum.Verdiği ara çok uzun olsa da usta ellerde hazırlıklarını tamamlayan dinçlik koşusu yapabilme ihtimali çok yüksek olan 7.TAMGA kuponumda bulunacaktır.

4.AYAK: İlk at olarak 3.KAZDAĞI nı önermek istiyorum çok büyük at olacağı izlenimleri veren ve yarış koştukça daha iyiye giden safkan cazip banko adayımdır. İstanbul'da başlayıp kötü bi yarıştan sonra Kocaeli'nde hat trick yapan 1.METAL FIRTINASI üstünde sihirbaz ile fakir ama gururlu bir genç vardı geri döndü diyebilir aman dikkat.yarışın favorisi çıkması muhtemel 2.ÜNALAMCA bence çok yarışları üst üste gelmeye başladı bugün yazıyorum ama haftaya koşarsa yazmam.

5.AYAK: Yarışın kazananı 1.PAMUK ABLA ve 5.FERACEHAN kapışması belir gibi düşünsem de yanlarına 4.BUHARALI yı sigorta olarak bağlıyorum.

6.AYAK: Eylül ayında başladığı yarış hayatına start aldığı açık grup yarışlar dahi bulunan hatta bu gruplarda gazi listesinde olan graystorm,radyocu,chantilly,win for me ye geçilip temsil, şehzade metehan gibi yine kalite isimleri geride bırakmışlığı var ilginçtir bu bahsettiğim isimler gazi adayı hatta favorisi bile çıkarken şanssızlık bir türlü yakasını bırakmayan 6.RÜZGAR GOLD küçük sorunları giderildi ve özcan yıldırım a ait olmadığı yerden çıkarılması için emanet edildi günün en sağlam bankosudur.

HERKESE BOL ŞANSLAR

Şablon

1.ayak HEPSİ
2.ayak 12-1-14-17
3.ayak 1-3-7
4.ayak 3-1-2
5.ayak 1-5-4
6.ayak 6 RÜZGAR GOLD

admin
Yönetici

Sheva yazar kadrosuna dahil olmuştur, herkese hayırlı olsun.

Bol şanslar

ERTANBEY
Üye

Oooo hayırlı uğurlu olsun kardeşim.şimdi gorecez bakalım nasıl terletiyorum seni :))) bol şanslar ve başarılar diliyorum..

admin
Yönetici

İlk günden şi yapmayın nefes alsın biraz 🙂

Stefano
Üye
Stefano

Hayırlı uğurlu olsun umarım en çok sen bilirsin ben seni tutuyorum =)=)

Bol şanslar herkese…

Kubi
Üye

Vay vay kimleri goruyorum burda. Hayirli olsun sheva 😉

Savasci
Üye
Savasci

SHEVA hayırlı olsun…Hoş Geldinn…bol şanslar…

Ümit
Üye
Ümit

Hayirli olsun basarilar dilerim sheva..

silivrili
Üye

Bol şansların olsun kardeşim sana kaç kere söyledik senin yazar olmam gerektiğini dinlemedin :))
Hayırlı olsun …
Zaten eninde sonunda belliydi 🙂
Ben bekliyordum valla
Tekrardan bol şanslar…

taha
Ziyaretçi
taha

At yarislarina yeni basladim 5 aydir oynuyorum sizleri takip e

taha
Ziyaretçi
taha

Takip ediyoyorum 2 liraya ist altilisini buldum sayenizde 1000lira aldim ama bu gun kulunkoglu yatirdi beni ankarada

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Bugün ilk yorumunu bizlerle paylaşan kıymetli kardeşlerimizden shevaya başarılar diliyorum. görüşlerine değer verdiğim shevanın çok başarılı olacağına inanıyorum. Kılıç çekmelerin eksik olmasın sheva 😊😊😊

haluk
Ziyaretçi
haluk

Bol şanslar yazar olmana bende sewindim

Bombaci
Üye

Sheva hayırlı uğurlu olsun allah bol kazanç versin kardeşim. Tek kanı açmışsın 🎂🍩🎂🎂 kutlama ya geldim elimde boş gelmedim. Gör gör insanlık gör:)

admin
Yönetici

:)))

tnt2
Ziyaretçi
tnt2

Sheva yi yorumcu yapmak on numara bi hareketti hem sheva yi hem admini tebrik ediyrm alttaki yorumlarin arasinda sheva yi arama derdinden bizi kurtardi:)ayni hareketi savasci icinde istiyoruz admin saygilar..

admin
Yönetici

Savaşçı yetişiyor şu an 🙂

ERTANBEY
Üye

Savaşçı daha cephede bizim.saflara henüz katılmadı :))

Barışçı
Üye

sheva hayırlı olsun başarılar dilerim

Adrian
Üye

hayırlı olsun Sheva kardeşim

Yazar: Azor Ahai

Azor Ahai