Ana Sayfa / Tahminler / 17 HAZİRAN 2016 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)
istanbul altili tahminleri

17 HAZİRAN 2016 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Bana göre günün en zor yarışıyla altılı başlıyor. İlk şansı son yarışında KV8 koşan Dayım Benim, Uncle Mevlüt gibi atların arkasında beşincilik yapan 12-PANREKA'ya veriyorum. Sıralamam şablondadır.

2.AYAK: Form durumları pek parlak olmayan isimlerin bir araya geldiği günün ikinci ayağında ilk şansı ilk startında starttan tereddütlü çıkıp en sona düşen son virajı 17 atın koştuğu koşuda sonuncu dönen çok olmasa da trafik problemi yaşayan buna rağmen yaptığı ataklarla 7. olan 9-ULUDAZ ilk atım. 1200/1.15,7 1.02,7 25.7 Rahat galobunda iyi bir at olduğu izlenimini veren 1-BRIGHT MAGIC uygun grupta ilk startında birinciliğe uzanabilir. 7 ay sonra bir yarış görüp kondüsyon açığını kapatan 17-YAYA, son yarışını beğendiğim 13-MISS NILAY ve ilk kez koşan 12-ELLA BELLA rakipleridir.

3.AYAK: Son yarışında bariyer dibinden yaptığı ataklarla bugünkü rakibi Kafkaslı'dan ikinciliği kurtaran 3-MIZZEN OF TURKEY, ki bariyer dibinde çok sıkışmasına rağmen bunu başardı. Bugün usta pilotunun da vereceği katkılarla bu grubu sonlarda yapacağı ataklarla çok da zorlanmadan geçmesini bekliyorum ilk bankomdur.

4.AYAK: Eğer sık koşmaktan etkilenmez ise 2-ÜNALAMCA'nın son yarışına göre bu grubu geçmesi beklenebilir ilk atım ancak Kocaeli'nde harikalar yaratıp hiç geçilmeden tekrar ilk koşusunu gördüğü İstanbul'a getirilen 1-METAL FIRTINASI ilk rakibidir. Daha sonra ise kendisini önde rahatsız edecek isim olmaz ise cezayı kesebilecek forma sahip 3-KAZDAĞI bu ikiliye rakip gördüğüm isimdir.

5.AYAK: Son yarışından sonra not aldığım FERACEHAN bu grubu sonlarda yapacağı ataklarla toplar diyorum rakip gördüğüm iki isim var Pamuk abla ve Buharalı ama arada 9-11 kg'lik bir fark olduğundan dolayı 5-FERACEHAN bankomdur.

6.AYAK:Geldik son ayağa. Burada bütçe doğrultusunda çok at yazmak da fayda var. Ben kendim buraya ne yazıyorsam kendim de onu yatırdığım için kendi altılıma yazacağım safkanları sizle paylaşacağım. İlk olarak acaba yanlış mı görüyorum deyip tekrar tekrar baktığım 1000/59 23,4 Rahat süper galobunu koşuya da yansıtabilirse 2-BANGKOK'un bu grubu geçmesi normal sonuç olur. Kocaeli'ndeki son yarışında son 50 metrede yaptığı ataklar ile boyun-burun üçüncü olan 4-GERİDÖN ilk rakip gördüğüm isim. Son yarışında bu grup için iyi sayılabilecek bir derece ile sürpriz bir ikincilik yapan 7-SADO BY SADO , son yarışında aralarda derelerde sıkışan sprint atacağı kulvarı bulduğunda yarış biten 6-RÜZGAR GOLD ve ilk yarışlarına çıkacak olan 10-WHAT A GAME ve 5-OLD BOY rakipleridir.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 12-10-3-6-5-1-4-2-8-7

2.AYAK:9-1-17-13-12

3.AYAK:3

4.AYAK:2-1-3

5.AYAK:5

6.AYAK:2-4-7-6-10-5

Kupon Tutarı: 54 TL

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar COMMANDANTE….

ERTANBEY
Üye

Bol şanslar commandante 🙂

admin
Yönetici

Pişti olmuşuz 🙂

AK DIMAOND
MAVİ DALGA
NEW CASTLE
ULUDAZ
TAMGA
METAL FIRTINASI
FERACEHAN
SADO BY SADO

Bol şanslar

Ümit
Üye
Ümit

Bol sanslar arda.

taha
Ziyaretçi
taha

Mrb yanilmiyorsam ankarda kulunkoglunu tek vermistiniz ordan yatdik

haluk
Ziyaretçi
haluk

Bol şanslar comandate bende az önce pan reka icin yorum attım

Barışçı
Üye

bol şans commandante

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.