istanbul altili tahminleri

17 EYLÜL 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

İstanbul programı bugün çok zevkli koşulara sahne olacak herkeze bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Çim,Kum fark etmeden başarılı yarışlar koşan ve orta mesafeli yarışlarında oldukça etkili koşabilen sentetik piste bugün ki rakiplerinden daha fazla birinciliği bulunan bu rakiplerinin yanında söz sahibi olabilecek etkili isim 1 ULUDAZ‘ı koşunun en şanslı ismi olarak ön plana çıkıyor. Bugün ikramiye bakımından biraz da süpriz arayışı içersin de olacaz koşularda ön plana çıkan çok isim var aksi halde kuponlar misliye döner. Koşuda ikinci şans verdiğim isim İstanbul iç pistinde yapmış olduğu 600/35,9 400/22,9 işinde oldukça etkili gözüken ve koşunun en hafif kilolu ismi 10 GADDARA ‘dan bugün için süpriz bir yarış bekleyeceğim. Son olarak bu aralar çok formda olan jokeyiyle koşacak olan bu tip rakipleri yanında söz sahibi olabilecek seri isim 6 CEP DURAK ‘ı ve çok uzun bir aradan sonra koşu görüp nefes açan geçtiğimiz yıl etkili yarışları olan 3 WAR LEGEND yazarak bu koşuyu geçiyorum.

2.AYAK : 3 Yaşlı arapların şartlı mücadelesinde ağır favori çıkması muhtemel bir isim ortada son kazandığı yarışta pek ön planda tutmayıp şans vermediğim bir isim olarak güzel bir birincilik elde etmişti. Bugün ki rakipleri yanında koşunun en şanslı ismi olsa da bu koşuda yine kendisine çok fazla güvenmeyip yanında şans verdiğim isimleri yazıp geçmek daha hayırlı olacak gibi. Öncelikli şansı son koşusunu kazanan 4 YAĞIZAT‘a veriyorum. Son koşusunda kazanırken çok etkili gözüken ve rakiplerinin baskısına direnme gücü gösteren 3 ÖZPAR‘ı ikinci şanslı isim olarak kuponumda yer verirken. Bugün rakiplerine göre daha ağır kilo dezavantajı elinde olmuş olsa bile çok etkili sprint yapabilen 1 AKKULA , son yarışında yakın ara kaybettiği koşuda ara vermenin kendisine yaradığını gördüğüm ve ilk yarış hayatında çok başarılı yarışları bulunan 2 GOLDEN KİNG , son yakın beşinciliğin de etkili gözüken ve yapmış olduğu idman pistindeki dereceli işleriyle 5 ÇENGELKÖY BADEMİ ve son olarak yarış koşmadan önceki titizliğini yarış içinde unutturabilen çok güçlü sprint atabilen 8 EMİRSOY şeklinde geçiyorum.

3.AYAK : Günün en önemli koşusu veliefendi koşusu uzun metrajlı araplara ait bir koşu yıl içersinde çok etkili yarış koşmuş isimlerin bir araya geldiği çok zevkli mücadeleye tanık olacağımız bir koşu bugün nedense bu koşudan bir süpriz beklentim var . İlk şansı yaşına rağmen bu tip mesafeli koşularda etkili koşmasını bilen güçlü isim 3 KARAÜZÜM‘e veriyorum. Kendini tanıyan uyumlu jokeyiyle bugün etkili bir yarış yapacağı düşüncesindeyim. İlginçtir ki H.karataş çok iyi yarışlar çıkardığı isimden inip bir şanslı isme geçmiş buda kafamda soru işaretleri doğurdu her geçen yarış kendi kondisyonunu geliştiren ve uzun mesafeli koşularda daha etkili yarışları olan 9 SAADIN GÜCÜ ikinci şanslı gördüğüm isim olup, start sorunu yaşayan isimlerden olsa da bu tip uzun mesafeli koşularda çok etkili koşup tatlı süprizlere imza atan 1 ATMACA BEYİ , S.kaya idaresinde koşacak olan ve yine henüz tam anlamıyla kendi gücünü yarışlara yansıtmış olmasa da uzun mesafeli yarışlarda daha etkili koşabildiğini gösteren 7 ALTINCI HİS, son iki koşusunu kazanarak bugün bu koşunun favorisi 4 SEMEND ve bugün Ankara pistinde yapmış olduğu hazırlıklarıyla çok etkili koşup belki de günün en tatlı süprizine imza atmasını beklediğim seri isim 2 ENDEREFE şeklinde bu ayağı geçiyorum.

4.AYAK : Rumeli koşusunda bir ismi diğer rakiplerine göre çok şanslı görüp alternatif teklerim arasına koymuş olsam da bu koşuyu ve kuponu riske atmayıp üç isimle geçiyorum. Uzun mesafeli koşularda çok başarılı koşan ve böyle az atlı yarışlarda her zaman söz sahibi olan  ve yapmış olduğu muntazam idman görüntüsüyle 2 DERİN SULTAN koşuda çok önde görüp , ağır kilosuna rağmen aradan sonra yapmış olduğu idmanlarda hazır duruma geldiğinin sinyallerini veren ve genelde bu rakiplerinin hepsini koştuğu yarışlarda geride bırakan 1 MY SULTAN ve önde istediği tempoyu kurup rahatsız eden olmazsa bugün koşunun tatlı süprizine imza atabilecek 3 BESSEY şeklinde geçiyorum.

5.AYAK : Aradan sonra yapmış olduğu koşuda gövde gösterisi şeklinde rahat kazanması aranın kendisine ne derece iyi geldiğini göstermiş isim bugünde startla birlikte koşunun liderliğini alıp fotoyu önde geçebilir koşuda ilk şansı verdiğim isim 2 DIAMOND DASH , son yakın dördüncülüğüyle koşuyu kazanan kadar iyi koşan yarışı çok geride takip etmeyip kaçan ismin arkasına yerleşebilirse çok etkili bir yarış koşacağını düşündüğüm 3 PRENSES TORUN ve son olarak henüz maiden olmasına rağmen yapmış olduğu idmanlarında adeta mermi gibi çalışmalar sergileyen 6 MYSTIC RYTHMS sıralamasıyla geçiyorum.

6.AYAK : Muhtemelen günün en ağır favorilerinden ve agf tablosunda yüzde 50’lerin üzerinde olacak günün kalesi görünümüyle Altılı ganyan değil kuponları beşli ganyan yapan bugün geçilmesinin bir mucize olarak gördüğüm yapmış olduğu idmanlarında yanına yaklaşabilen bir isim dahi olmayan bugün maidene veda ederken muhtemelen bir gövde gösterisi yapacak olan 3 CANKILIÇ‘ı günün kalesi olarak BANKO tek geçiyorum…

ALTILI ŞABLONUM.

1.AYAK : 1,10,6,3

2.AYAK : 4,3,1,2,5,8

3.AYAK : 3,9,1,7,4,2

4.AYAK : 2,1,3

5.AYAK : 2,3,6

6.AYAK : 3

TUTAR : 77,75 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bombaci

Bol şanslar

06 Cengo 06

Bolşans yazdığın gibi gelsin kardeşim 😊

06 Cengo 06

Buda benim oyunum.

1.3.4.5
3.4.6.8
3.4.6.7.9
1///7
5 Bankom
1.2.3.5.7.8

İki tekle 28.80
Yada 57.60 bolşans kendimede 😊

Bombaci

Yedili ganyanın ///
1.ayak: 1-3-5 ///
2.ayak: 1-2-5-7 ///
3.ayak: 1-3-4-6-9 ///
4.ayak: 4-8-9 ///
5.ayak: 8 tek ///
6.ayak: 5 tek ///
7.ayak: 3 tek ///
Oyun yatarsa yatış durumuna göre altılı-beşli-dörtlü devam ederiz :))

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar bombacı :)

Ramazan Yılmaz

bu at geçilmezdi aslında boşa at yazdık bombacı

06 Cengo 06

Bombacı geçen kosusunda kaba kum koşmuştu orda tek atmıştım şimdi uyandım sentetik seviyor bu at ilk ayağı 1-5 geçtim kuponun maliyetide düştü iyi oldu 😊

ONUR

İSTANBUL TAHMİNLERIM
1.AYAK=1-2-5-6-9-10
2.AYAK=1-3-4-6
3.AYAK=3-4
4.AYAK=2 (DERİN SULTAN BANKOM)
5.AYAK=1-2-3-5
6.AYAK=3 (CANKILIÇ BANKOM)

Bombaci

Yemşn ederim bizim gruptan en ufak destek alsam biri dese ki abi haklısın bu at geçilmez ilk ayak 5 tek giricem. Dur bakalım hayırlısı

Ramazan Yılmaz

BEnde yek geçiyordum gittim geldim 2 at daha ekledim halbuki at ben burdayım diyor grupta ama dedigin ini hayırlısı :)

06 Cengo 06

Çok basit altılıyı bulamıyoruz ona yanıyorum 😡 süprizleri buluyoruz bankomuz geliyor altıli yok :(

Ramazan Yılmaz

Peotesto çekerlerimi

Ramazan Yılmaz

Özcan neredeyse kamçıyla dovecek M.C.Demiri

18
0
Tahmin paylaş.x
()
x