Ana Sayfa / Tahminler / 17.09.2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

17.09.2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Tüm dostlara bol şanslar, Bahtımız açık olsun.

1.AYAK: Altılının ilk ayağında tek ile başlamak istiyorum. Yarış yaşamı boyunca şansızlıkların yakasını bırakmadığı, çok farklı yerlerde olması gerektiğine inandığım, uzun ara sonrası bir yarış gören ve bu yarışından sonra yaptığı galoplarında eski havasını yeniden bulan kalite safkan (3) WAR LAGEND aprantisi hata yapmazsa yarışın en şanslı atıdır. Yarın büyük ihtimalle geri planda olacaktır ama çok at yazıp War Lagend gelirse sinir olurum. Bu yüzden bankomdur.

2.AYAK: Yarın başımıza iş açabilecek koşulardan beri sanırım burası. (4) YAĞIZAT yarın büyük ihtimalle agf.nin ilk atı olacaktır. Favorimdir. (3) ÖZPAR, (1) AKKULA ve (6) MOSKOVAATEŞİ bir önceki yarış kafa boyun olmuşlardı. Bu yarışta da şanslı olabilirler. Asıl süpriz bu yarışın çok yakın ara 5.si (5) ÇENGELKÖY BADEMİ'nde gelebilir. O yarış sonrası yaptığı galoplar ile iyi durumda olduğunu belli ediyor. Bu kadar at yazdıktan sonra (2) GOLDEN KİNG ve (8) EMİRSOY yazalım da olsun bitsin.

3.AYAK: 2800 metre mesafeli Veliefendi koşusunda iki at çok ön plana çıkıyor. Bunlar (4) SEMEND ve (9) SAADIN GÜCÜ. Karataş her ikisi ile de son koşularını kazanmasına rağmen Semend'i tercih etmesi sebebiyle Semend'in agf.nin ilk atı olacağını söyleyebiliriz. Her iki safkan da Bursa'da uzun galoplarla bu yarışa hazırlanıyor. Yani tam hedef yapılmış bu yarış. Ancak yıllardan beri gördüğüm şey şu; düzlükte iki at  ya sana, ya bana derse, üçüncü at gelip kazanıyor. Bu yüzden yaşlı kurt (3) KARAÜZÜM, (7) ALTINCI HİS ve bu mesafelere yatkın olduğuna inandığım (8) ERTEMİZ kuponlarda bulunmalı.

4.AYAK: Normal şartlarda (7) TUMBULZELE'nin bunları geçmesi gerekir. Ancak kısrağın son zamanlarda start problebi ortaya çıktı. Son altı yarışının beşinde starttan çıkmadı. Hatta bu sorunu çözmek amacıyla takı değişikliğine gidildi. Tek atmak konusunda pek güven vermiyor yani. Rakipleri (2) DERİN SULTAN ve (1) MY SULTAN olur. Bu yarışta çok farklı bir koşu beklediğim (4) GÖZ AĞRISI ve (8) HİRA yarışın süprizleri.

5.AYAK: Programa ilk baktığımda (5) LADY DERYA için ne kolay bir grup demiştim. Ancak Karataş'ın (2) DIAMOND DASH'i tercih etmesi işleri karıştırıyor. İki at yeterli olur diye düşünüyorum.

6.AYAK: Maiden koşuda (3) CANKILIÇ favorim. Rakipleri (2) ASLAN ADAM, (5) DARK FIGHTER ve ekürili (7) MATCHLESS olur.

 

TAHMİNLERİM:
1.AYAK: 3
2.AYAK: 4-3-1-6-5-2-8
3.AYAK: 4-9-3-7-8
4.AYAK: 7-2-1-4-8
5.AYAK: 5-2
6.AYAK: 3-2-5-7
84,00 TL.

Herkese bol şanslar.

Hakkında timothy

At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.

7 yorum

 1. yavuzhan41

  Bol şanslar

 2. Sana da bol Şanslar Yavuzhan.

 3. Bolşanslar kardeş

 4. Sağol cengo. 😊 sana da kardeşim

 5. Timothy yavuzhan bombacı ayrı ayrı adamsınız hepinizde bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

  • yavuzhan41

   Biz teşekkür ederiz faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize.. Bol şanslarınız olsun.

 6. Herkes dilinin döndüğünce bildiklerini söylüyor dostum. Burada yazdığımız şeylerle yararlı olabiliyorsak ne mutlu bize. 😊 Şansın açık olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir