17 EKİM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: Balyeci Salih – Tokatçı arkasında yer tutarak virajdan sonra yarışı çalmaya çalışacak (5) YAYLALI favorim. En formda olduğu dönemlerinden birini yaşayan (4) ALFA KIZI, bitirebilecek potansiyeli olan (3) BALYECİ SALİH, kısa mesafeye rağmen sonlarda etkili gelecek (7) PENGUEN ve (6) TO BE BY YOUR SIDE şans verdiğim diğer isimler.

3. KOŞU: Formda (6) GÖRKEMLİ ve startta çok oyalanmaması halinde şanslı olacak (2) HALENAY ile risk alıyorum. Yoksa 5,3,8,7 sıralaması ile çok at bulundurmam gerekiyordu.

4. KOŞU: Start sorunu olmasa sanırım yanına at yazmazdım (4) KARA ŞİMŞEK’in. Bu sorununa rağmen kazanabilecek potansiyeli var ama risk almıyorum.

5. KOŞU: İster bekleme yapsın ister öne düşsün her iki durumda da pistten etkilenmezse en şanslı isim olacağını düşünüyorum (5) RUN FOR VICTORY’nin. Yanına (7) GÖNÜL KIRMAZ’!ı ekleyip bırakıyorum.

6. KOŞU: Üst üste güzel yarışlar koşan (5) DUKE OF ISTANBUL mesafeden etkilenir mi acaba diye düşününce yanına 3 at eklemiş buldum kendimi.

7. KOŞU: Programa göz attığımda tek atılabilir diye düşünmüştüm (1) BOMBACAN için. Ancak (10) ŞAHGÖZÜ’nün son yarışını izleyince başka tek arayışına girdim. 4 aylık ara sonrası koşan bu isim, fazla gezinince geride kalmasına rağmen sonlarda etkili ve düzgün aksiyonlar sergilemiş. Tek atm<ayınca son yarışında risk alıp tek denediğim (6) BİNBİR’i de yazayım dedim.

ALTILIM
1.AYAK: 5,3,4,7,6
2.AYAK: 6,2
3.AYAK: 4,5,3,1,9
4.AYAK: 5
5.AYAK: 5/7,6,3
6.AYAK: 1/10,6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bolşans kardeşim.