kocaeli altili tahminleri barisci

17 EKİM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Zor bir yarış gibi görünüyor. Nasıl kolaylaştırabiliriz diye düşündüğümde yarışın süratli gidecek olması avantaj olabilir. Önde gitmeyi seven safkanların süratlendireceği koşuda iki safkanın sonlarda etkili geleceğini düşünüyorum: ALFA KIZI(4) ve PENGUEN(7). Risk almayı sevenler bu iki isimle geçebilir burayı. Aksi durumda HERCULES(1), BALYECİ SALİH(3), YAYLALI(5) ve TO BE BY YOUR SIDE(6) yazılabilir.

2.Ayak: Bir risk de burada alacağım. Risk derken safkanın kalitesinden ve bu grubu geçeceğinden şüphem yok ancak starttan çıkıp çıkmayacağı ya da ne kadar geç çıkacağı ile ilgili tereddütlerim var. Yine de HALENAY(2) bankom.

3.Ayak: Bir start sorunlusu da burada var, KARA ŞİMŞEK(4) favorim. son dönemin formda ismi The World Is Yours’u geçmeyi başaran BLUE POWER(1) kilo dezavantajına rağmen göz ardı edilemez. Yaklaşık 4 aylık aranın ardından koşacak olan AMAZING LOVE(3) bu pist ve mesafeyi çok sever. Önde boş kalması halinde KING BURAK(5) bitirebilir. Kalitesinin altında koşan NEZİRKHAN(2) ise süpriz adayım.

4.Ayak: Dişilere ait kısa vade koşuda RUN FOR VICTORY(5) İzmir kumundaki 1.14.59’luk derecesiyle buradaki rakiplerinin önünde, alternatif tekim. MERKÜR(1) ve OHETİKA(4) rakip arayanlara önerilerim.

5.Ayak: Koşularını çok kolay kazanan DUKE OF İSTANBUL(5) mesafe uzadıkça daha da iyi koşar, diğer alternatif tekim. Uzun aradan sonra gördüğü yarışı olumlu olan JIMFED(1) favoriyle arasındaki ciddi kilo farkına rağmen kalitesiyle bunun altından kalkabilir.

6.Ayak: Bu mesafeyi etkili koşan BOMBACAN(1) favori olmayı hakediyor. Son koşusunu çok beğendiğim BİNBİR(6) yine etkili koşacaktır. GEDİZKAYA(2), ATEŞİNHIRSI(5) ve MUCİZEKAYA(3) diğer rakipler.

Altılı Şablonum

1.ayak:4,7//1,3,5,6

2.ayak:2 tek

3.ayak:4,1,3,5,2

4.ayak:5//1,4

5.ayak:5//1

6.ayak:1,6,2,5,3

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Barış

Adrian
Üye
Adrian

bol şans Barış

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Onbasi
Üye
Onbasi

KOCAELİDE TEK BULAMADIM 5 Lİ GANYAN YAPTIM BOL ŞANSLAR BARIŞÇI

3. KOŞU 2,6,5
4. KOŞU 4,5,1
5. KOŞU 5,4,7,8
6. KOŞU 3,5,4,1
7. KOŞU 1,10
***17.28 TL herkese bol şanlar dilerim

Onbasi
Üye
Onbasi

aynı kuponu kafada alfa kızı nı tek atarak 6 lı da yaptım bilginize :)) ama güvenemiyorum işte