16 ŞUBAT 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Tatlı bir yarış programı içerisinde sürpriz bekleyeceğim ilk ayakta oldukça denk güçteki isimlerin bir araya gelip bu mesafede nasıl bir sonuç ortaya koyabileceklerini tam kestiremediğim için ilk ayakta bütün isimlere şans verip HEPSİ diyorum.

2.AYAK : Son startında yaşına rağmen çok ciddi rakiplerini geride bırakırken yarış temposunu ön planda gitmeden de çok net bir şekilde kazanmasını bildi bugün çıkacağı ilk uzun mesafeli koşu deneyiminde rakiplerine karşı aynı taktikle koşması durumunda yarışın çok önde favorilerinden olabilecek 2 ARZAK ön planda tuttuğum isim olup, Bursa pistinde kazanmış olduğu son yarışında rakiplerine bariz bir üstünlük sağlayan Bursa pistinde devam eden formunu idman pistinde gözler önüne seren 6 ŞAHİNGÖZ arasında ki birincilik müdahalesi birinciyi belirler gözüyle bakıyorum.

3.AYAK : Yarış hayatının ilk startını çok etkili bir birincilikle süsleyen bugün yapmış olduğu hazırlıklarıyla bugünde ismini duyabileceğimiz 4 BABA MUZO ilk şans verdiğim isim olup, kısa bir aranın ardından İstanbul pistinde iki start gören ve bugün Kocaeli pistinde ilk kez çıkacak olan önde sert tempo kurması halinde rakiplerini geride bırakabilecek güce sahip 2 LIAR, Ağır kilosuna rağmen kendisine göre çok uygun rakipler yanında 1 TAŞKESEN, bu mesafede Kocaeli pistinde kazandığı üst üste yarışlar ardından oldukça kötü bir performans sergileyip geri planda kalan bir isim olmasına rağmen bugün Kocaeli idman pistinde ki hazırlıklarında kıpırdama gördüğüm uygun sıklet avantajıyla yarış içerisinde erkek rakiplerine karşı ses getirebilecek 5 OHETİKA sıralaması koşuda şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Dişilere ait mücadele de ön plana çıkan iki isim benim için koşuda ön planda bu mesafeye ilk defa çıkacak olmasına rağmen önde gitmesini seven bu rakipleri yanında da kazanmaya en yakın isimlerden biri 1 GÖNÜL KIRMAZ koşuda ilk şanslı isim olup, son startında beklenen altında kalmış olsa da bugün ki hazırlıkları koşu içerisinde uzayan mesafede kendisine çok büyük bir artı katacağını düşündüğüm muhtemelen rakiplerini iki ismin ayırmasını beklediğim 3 GREEN DUCHESS ön planda gördüğüm ikilidir.

5.AYAK : Sürpriz arayışı içerisinde olduğum bir koşuda burası eleme yaptığım bir kaç isim dışında geri kalan isimlere şans verdiğim koşuda sıralamam şablonum da olacaktır.

6.AYAK : Son iki startını kazanan iki ismin ön planda olacağı koşuda bugün kazanmasını beklediğim bir isme kuponumda tek olarak yer vereceğim. Son startında bugün ki rakiplerinden veliaht arkasında ikinci kalırken o gün için de etkili koşan bugün ki hazırlıkları ve biraz daha kısalan mesafede şansının biraz daha artığını düşündüğüm hazırlık aşaması oldukça etkili 4 CHICAGO ‘yu günün teki olarak kuponumda yer veriyorum.

Herkeze bol şanslar diler. Bahtınızın açık olmasını temenni ederim.

KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8

2.AYAK : 2,6

3.AYAK : 4,2,1,5

4.AYAK : 1,3

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,13

6.AYAK : 4

TUTAR : 92,16 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans yavuz

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar yavuzhan, son ayak atbaşı biter umarım))