16 ŞUBAT 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: İdman pisti görüntüsünü sahaya yansıtamayan safkanın başarısız geçen son uzun mesafe yarışından sonra tekrar 100 metre daha uzayan mesafede piste çıkacak olması yani ilgililerinin bunda ısrar ediyor olması grubun uygunluğundan çok safkana olan güvenle olduğunu düşünüyorum. Görünen mevcut form durumu itibari ile burada oldukça geride kalacak olan safkanı fırsata çevirmek adına da (7) numaralı CEHENNEM ATEŞİ ilk safkanım.

2.ayak: Oldukça güzel Arap safkanların mücadelesinde her ne kadar son dönemin flash ismi (1) VELİAHTIM olsada son olarak kazandığı gösterişli birincilikten sonra formunu koruduğuna inandığım (6) ŞAHİNGÖZ’Ü bu mesafede küçük kuponlar için banko olarak değerlendirilebileceğine inanıyorum. Bu safkanın eksik koşması durumunda ise Sıralamam şablondadır.

3.ayak: Üst üste koştuğu başarısız yarışlardan sonra son 1200 metrelik birinciliğinde bana göre safkanın formu tavan yaptı. Bu mücadelede de günün süprizine imza atması muhtemel olan (6) numaralı RESURRECTION ilk safkanımdır.

4.ayak: Grubun en iyisi olan (1) GÖNÜL KIRMAZ  kağıt üzerinde geçilmez duruyor. Mesafeden etkilenmesi yada eksik koşması durumunda ise durum Arap saçı. Son yarışında 1700 metrede süpriz konumda iken tek yakaladığımız (4) MANZARA’YI ve son düzlükte dinç kalması halinde grubu zorlayacağına inandığım (2) ELAZIĞ GÜZELİ’Nİ  rakip olarak değerlendireceğim.

5.ayak: Vermiş olduğu iki aylık aradan sonra bir yarış gören safkan idman pistinde zıpkın gibi. Karışık görünen bu yarıştan sonra agf oranının hızla artacağına inandığım safkanı günün TEK’i olarak değerlendirmek istiyorum. Kötü koşsa dahi dikkatlice izlemenizi tavsiye edeceğim (1) numaralı ZÜLFO KİRVE çok risklide olsa BANKOMDUR.

6.ayak: Süpriz arayacağım mücadelede tercihim HEPSİ olacak herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-3-4-6

2.ayak: 6 /// 1-3

3.ayak: 6-3-1-2

4.ayak: 1 /// 4-2

5.ayak: 1 tek

6.ayak: 2-4-1-6-3-5-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar bombacı

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar bombacı. en çok takıldığım atı kafa atı vermesen iyiydi :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

kafada, adı bile ürpertici :)

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar bombacı