Ana Sayfa / Tahminler / 16 OCAK 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

16 OCAK 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Grubun etkili isimleri OĞLUM EGE-9- ve NİNOŞUNOĞLU-5- ikilisine öncelikli şansı verdiğim koşuda,sevdiği kantarma ile DESTİÇAĞ-3-,son koşuları pek etkili olmasa da genel performansı bu grup için yeterli olabilecek BÜYÜKDÜŞÜN-4-,zor kazanabilen bir isim olsa da kum pistte zaman zaman etkili yarışlarını zilediğimiz RUAT-6-,bu kez ters bir koşu çıkartmasını beklediğim ERENBİLGE-10- zorlu koşuda sırasıyla şans verdiğim diğer isimler.

2.AYAK: AFTER MARKET temsilcisi ELMASTAŞ-2- favorim,LADY BUCKHINGAM-6- ve EMERALD QUEEN-3- tatminkar performansları ile bu safkanın öncelikli rakibi konumundaki isimler.ilk kez kuma çıkacak olan MENDIP yavrusu MAY-8- ve son süper işi ve sert jokeyi ile NERDESİN AŞKIM-10- daha sonra şans verdilebilecek safkanlar.İlk kez koşacaklardan uzun süredir düzenli olarak hazırlanan GÜNTÜLÜ-5-’den iyi bir yarış gelebilir, dikkkat..

3.AYAK: NASUHOĞLU-7- ve KUTLUERİNOĞLU-6- ikilisi rakiplerinin bir adım önünde gözüküyor.

4.AYAK: KARA ŞİMŞEK-3- sonlarda kara tren gibi yüklenerek zafere uzanmasını biliyor, uyumlu binicisi ile kendisine bir kez daha güvenenlerdenim, haydi Kitt!

5.AYAK: Performanslarını bu grup için yeterli bulduğum WIN MACHINE-10- ve SUNLIGHT MELODY-8- ikilisi öncelikli şansı tanıdığım isimler.İyi durumu ile ALLESSANDRA-1- ,beğendiğim idmanları ile ESMER-2- ve STARRY DAY-7- daha sonra,LADY CROCUS-3- ve MİRAYKIZ-5- sürpriz yapabilecek durumdalar.

6.AYAK: MALAKKA-2- son kosusunda  bir takım  trafik sorunları yaşamasına rağmen su gibi akarak göz okşayan bir koşu kazandı, eküri avantajı ile bir kez daha favori  olmayı hak eder.EZİNEGELİNİ-1- ve AÇIK KIRMIZI-5- tatminkar form durumları ile daha sonra devreye girebilecek isimler olup,İzmir’den müthiş formda gelecek olan DERİNCE-3- Gökhan Gökçe’nin ısrarı ile kendine şans yaratabilir.

Kupon

1.AYAK: 9-5-3-4-6-10

2.AYAK: 2-6-3-8//10-5

3.AYAK: 7-6

4.AYAK: 3 KARA ŞİMŞEK

5.AYAK: 10-8-1-2-7//3-5

6.AYAK: 2-1-5//3

43,2//120,96 TL

 

admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.