Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 16 OCAK 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

16 OCAK 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Grubun etkili isimleri OĞLUM EGE-9- ve NİNOŞUNOĞLU-5- ikilisine öncelikli şansı verdiğim koşuda,sevdiği kantarma ile DESTİÇAĞ-3-,son koşuları pek etkili olmasa da genel performansı bu grup için yeterli olabilecek BÜYÜKDÜŞÜN-4-,zor kazanabilen bir isim olsa da kum pistte zaman zaman etkili yarışlarını zilediğimiz RUAT-6-,bu kez ters bir koşu çıkartmasını beklediğim ERENBİLGE-10- zorlu koşuda sırasıyla şans verdiğim diğer isimler.

2.AYAK: AFTER MARKET temsilcisi ELMASTAŞ-2- favorim,LADY BUCKHINGAM-6- ve EMERALD QUEEN-3- tatminkar performansları ile bu safkanın öncelikli rakibi konumundaki isimler.ilk kez kuma çıkacak olan MENDIP yavrusu MAY-8- ve son süper işi ve sert jokeyi ile NERDESİN AŞKIM-10- daha sonra şans verdilebilecek safkanlar.İlk kez koşacaklardan uzun süredir düzenli olarak hazırlanan GÜNTÜLÜ-5-’den iyi bir yarış gelebilir, dikkkat..

3.AYAK: NASUHOĞLU-7- ve KUTLUERİNOĞLU-6- ikilisi rakiplerinin bir adım önünde gözüküyor.

4.AYAK: KARA ŞİMŞEK-3- sonlarda kara tren gibi yüklenerek zafere uzanmasını biliyor, uyumlu binicisi ile kendisine bir kez daha güvenenlerdenim, haydi Kitt!

5.AYAK: Performanslarını bu grup için yeterli bulduğum WIN MACHINE-10- ve SUNLIGHT MELODY-8- ikilisi öncelikli şansı tanıdığım isimler.İyi durumu ile ALLESSANDRA-1- ,beğendiğim idmanları ile ESMER-2- ve STARRY DAY-7- daha sonra,LADY CROCUS-3- ve MİRAYKIZ-5- sürpriz yapabilecek durumdalar.

6.AYAK: MALAKKA-2- son kosusunda  bir takım  trafik sorunları yaşamasına rağmen su gibi akarak göz okşayan bir koşu kazandı, eküri avantajı ile bir kez daha favori  olmayı hak eder.EZİNEGELİNİ-1- ve AÇIK KIRMIZI-5- tatminkar form durumları ile daha sonra devreye girebilecek isimler olup,İzmir’den müthiş formda gelecek olan DERİNCE-3- Gökhan Gökçe’nin ısrarı ile kendine şans yaratabilir.

Kupon

1.AYAK: 9-5-3-4-6-10

2.AYAK: 2-6-3-8//10-5

3.AYAK: 7-6

4.AYAK: 3 KARA ŞİMŞEK

5.AYAK: 10-8-1-2-7//3-5

6.AYAK: 2-1-5//3

43,2//120,96 TL

 

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Yazar: binbastar

Avatar