Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 16 OCAK 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

16 OCAK 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: Son yarışı ve çalışmalarında form tuttuğu sinyalini veren (5) NİNOŞUN OĞLU'nun yüksek tempo olmasını beklediğim yarışta sonlarda etkili gelip kazanmasını bekliyorum.

3. KOŞU: 5 aylık ara sonrası koşacak olsa da kumda etkili olmasını beklediğim (8) MAY favorim. Son koştuğu Şartlı 4 yarışta beğendiğim (2) ELMASTAŞ, totosu nedeniyle favori çıkması muhtemel (6) LADY BUCKINGHAM, (3) EMERALD GREEN ve (10) NERDESİN AŞKIM şans verdiğim diğer isimler.

4. KOŞU: Yakın zamanda fena sayılmayacak ikramiyeler bırakmama neden olan Kutlu ekürüsi ile başladık onunla devam edelim. Dişine göre rakiplerle mücadele edecek (6) KUTLUERİNOĞLU'nu ikinci tek olarak kullanıp, kuponu Tokaçoğlu'na bağlıyorum.

5. KOŞU: İlk şansı (7) VELİAHT'a verdiğim Yamak yarışını kalabalık tutuyorum.

6: KOŞU: (8) SUNLIGHT MELODY beklentimin altında koşmaya devam ediyor, bakalım üstüne koyabilecek mi? Bu pistteki iki yarşı da olumlu (10) WIN MACHINE, (1) ALESSANDRA ve (2) ESMER yazarak bu ayağı geçiyorum.

7. KOŞU: Eküri desteğiyle koşacak (2) MALAKKA, sanırım günün ağır favorisi çıkar. Hem ikramiye açısından hem de start sorunu gösterme ihtimali olmasından dolayı yanına at yazıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 5
2.AYAK: 8,2,6,3,10
3.AYAK: 6
4.AYAK: 7,3,1,4,2,5
5.AYAK: 8,10,1,2
6.AYAK: 2,5,3,4,1

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

The sakal
Ziyaretçi
The sakal

Bol sanslar mehmet, mio soleye de bir şans ver istersen. Bakarsın viraja 2-3 boy önde girer)))

Gezgin
Ziyaretçi
Gezgin

Mehmet bey ilk ayakta eren bilge biraz tehlikeli gibi veliaht ve acik kirmiziyi tek kullannilirmi acaba

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.