Ana Sayfa / Tahminler / 16 OCAK 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

16 OCAK 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: Son yarışı ve çalışmalarında form tuttuğu sinyalini veren (5) NİNOŞUN OĞLU'nun yüksek tempo olmasını beklediğim yarışta sonlarda etkili gelip kazanmasını bekliyorum.

3. KOŞU: 5 aylık ara sonrası koşacak olsa da kumda etkili olmasını beklediğim (8) MAY favorim. Son koştuğu Şartlı 4 yarışta beğendiğim (2) ELMASTAŞ, totosu nedeniyle favori çıkması muhtemel (6) LADY BUCKINGHAM, (3) EMERALD GREEN ve (10) NERDESİN AŞKIM şans verdiğim diğer isimler.

4. KOŞU: Yakın zamanda fena sayılmayacak ikramiyeler bırakmama neden olan Kutlu ekürüsi ile başladık onunla devam edelim. Dişine göre rakiplerle mücadele edecek (6) KUTLUERİNOĞLU'nu ikinci tek olarak kullanıp, kuponu Tokaçoğlu'na bağlıyorum.

5. KOŞU: İlk şansı (7) VELİAHT'a verdiğim Yamak yarışını kalabalık tutuyorum.

6: KOŞU: (8) SUNLIGHT MELODY beklentimin altında koşmaya devam ediyor, bakalım üstüne koyabilecek mi? Bu pistteki iki yarşı da olumlu (10) WIN MACHINE, (1) ALESSANDRA ve (2) ESMER yazarak bu ayağı geçiyorum.

7. KOŞU: Eküri desteğiyle koşacak (2) MALAKKA, sanırım günün ağır favorisi çıkar. Hem ikramiye açısından hem de start sorunu gösterme ihtimali olmasından dolayı yanına at yazıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 5
2.AYAK: 8,2,6,3,10
3.AYAK: 6
4.AYAK: 7,3,1,4,2,5
5.AYAK: 8,10,1,2
6.AYAK: 2,5,3,4,1

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

8 yorum

  1. binbastar

    bol şanslar

  2. Bol sanslar mehmet, mio soleye de bir şans ver istersen. Bakarsın viraja 2-3 boy önde girer)))

  3. Mehmet bey ilk ayakta eren bilge biraz tehlikeli gibi veliaht ve acik kirmiziyi tek kullannilirmi acaba

    • o ayakta tek kullanacak olsam tercihim veliaht olurdu ancak aprantisine güvenemedim. açık kırmızı bende ilk at değil ama kazanabilir. güveniyorsanız tek kullanın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir