16 NİSAN 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: Günün ağır favorileri çıkacak atları yıkacağımdan altılıya tekle başlıyorum. Önde tuttuğum iki isimden kondisyonu daha yüksek olması ve mesafe tecrübesi nedeniyle ilk şansı verdiğim (2) MANZARA’dan yana tercihimi kullandım. Diğer isim Lady Of Kaneko’ydu.

3. KOŞU: Lehine olan mesafeye dönen (1) EZİNEGELİNİ’nin ön grubun arkasında yarışı takip edip düzlük üzerinde sonuca gitmesini bekliyorum.

4. KOŞU: (10) MY SON BARAN istikrarlı ve başarılı yarışlarının ardından önemli derecede favori çıkacaktır. Potansiyelli rakipleri olduğunu düşünüyorum ve o nedenle kalabalık tutuyorum. Hatta kuponu düşük tutmak için elediğim isimler (7,6) oldu.

5: KOŞU: Önde numarayı isteyecek atın fazla oluşu sürprize neden olabilir. Ön planda olacak (3) İLKAAN ve (7) SİVEREK DİYARI’nın yanına bu kez bekleme yapmasını beklediğim (6) JUNIOR ZAPPA ve geriden gelecek bir diğer isim (4) OCIUS yazacağım.

6. KOŞU: (4) EMBİR HAN için rakipler uygun ama ilerleyen yaşı nedeniyle eski havasını bulabilir mi şüpheliyim. Günün de ağır favorisi çıkacaktır, ikramiyeyi cazipleştirmek için yanına ara sonrası çok iyi koşan (2) BABAMENDUH, gününde olduğunda çok etkili olabilen (8) YÜCELİR ve yarış gören (7) TOROSDAĞI’nı ekliyorum.

7. KOŞU: Verdiği kısa aranın ardından fena koşmayan, idman pistinde de iyi görünen (5) SAVAŞ ATI’na ilk şansı veriyorum. Form tutan (2) ZÜLFO KIRVE, istikrarlı (4) NEW TRANSATLANTIC, kolay kazanan (9) CRASSUS ve sürpriz olarak (12) SPRING BREAK yazarak kapanışı yapacağım. Bomba arayanlara start sorunu çözüldüyse Dilzar’ı tavsiye ederim. Gravesend ve Hero Admiral yeri olup daha sağlama almak isteyenlere.

 

ALTILIM
1.AYAK: 2
2.AYAK: 1
3.AYAK: 10,2,11,5,12,9
4.AYAK: 3,7,6,4
5.AYAK: 4/2,8,7
6.AYAK: 5,2,4,9,12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sedat bekar

5 ayakda 4/2 yazmisin hocam araya , yerine / koymusun ne anlama gelior

admin

Bol şanslar Mehmet

Yusuf

11
1/2/3/4/5/8/13
2/6
7
7
5/2

Benim tahminim

Sedat bekar

4.2.8.7 atlarini yazacam demi 5.ayakda

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x