16 NİSAN 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: İstanbul’da üst üste yaptığı 2000 metre yarışlarda burası için yeterli nefeste görünen safkan son yarışında temposunun 2 saniye kadar üzerine çıkınca sonlarda pazarı dağıttı. Bu yarışta da yarışı önlerde kabullenecek rakipleri olsada son düzlüğe lider döneceğini düşünüyorum. Aynı şekilde safkanı makine zannetmeyip temposunun üzerine çıkılmazsa 200 metre daha kısalan mesafede burayı bitirebilir (7) MASSANDRA ilk safkanım.

2.ayak: Programın tamamında yüzde yüz güvenilecek safkanlar olduğunu düşünmüyorum. Özellikle ilk iki ayakta ancak sonlara şablonda avansla gelebilmek için az safkanla geçmeye çalışacağım. Son yarışında mesafeden etkilenen safkanın bu yarışa daha hazır ve favori girmesini bekliyorum. (6) numaralı ERAYŞE ilk safkanım.

3.ayak: Son yarışlarına ve form durumuna istinaden yarın favori çıkacağını tahmin ettiğim (10) numaralı MY SON BARAN bu rakipleri yanında tek olarak riske edilebilir. Benim düşündüğüm rakipler şablonumda olacaktır.

4.ayak: Burada çok ciddi rakiplerinin yanında verdiği aradan sonra bir yarış gören safkanın daha da hazır duruma geldiğini düşünüyorum. Bundan sonra ki mücadelelerinde uygun grupta uzak ara agf çıkacak olan safkan burada geri planda kalacaktır. Bir kaç yarış içinde gelmesi muhtemel safkanı ben burada riske edeceğim. Risklide olsa (7) numaralı SİVEREK DİYARI BANKOMDUR.

5.ayak: Son yarışında ki mücadeleyi uzak kazanan safkanın sorunlu rakipleri önünde de söz sahibi olacağını düşünüyorum. (2) numaralı BABAMEMDUH ilk safkanım.

6.ayak: Üç aylık aradan sonra çıktığı ilk mücadelede yakın ara dördüncü gelen safkan her geçen yarışta biraz daha hazır duruma geleceği belli. (5) numaralı SAVAŞ ATI ilk safkanım. Herkese bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-6-4-2-5

2.ayak: 6-9-1

3.ayak: 10-5

4.ayak: 7 tek

5.ayak: 2-4

6.ayak: 5-4-9-2-10-6-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
efe

Bolşanslar bombacı emeğine sağlık

admin

Bol şanslar

efe

Bi tek daha atsan kimi atardın sayın bombacı

Mehmet28

bol şans bombacı

Yusuf

Merhaba

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x