Ana Sayfa / Tahminler / 16 Nisan 2015 Perşembe Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

16 Nisan 2015 Perşembe Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Yaklaşık 4 aylık bir sürenin ardından katılmış olduğu koşudan fazla zorlanmadan birincinin yakın farkla gerisinde koşuyu tamamlayan 3-SILVER SHOES bugün kısalan mesafede yarış görmeninde etkisiyle kazanabilir. Geçen yıl oldukça başarılı performanslar sergileyen 1-BEST OF ELİF bu yıl daha üst gruplarda mücadele etti. Katıldığı bu yarışlar neticesinde uygun grupta kalitesiyle favorime en güçlü rakip olabilecek isimdir. 2-AYLARA sonraki ihtimal.

2.AYAK : Denk safkanların mücadelesinde 7-AKTEMUR favorim. Zorlu geçmesini beklediğim mücadelede sıralamam şablonda.

3.AYAK : Bu tip mesafelerde başarılı yarışlar sergileyen 4-ALİŞİRİN OĞLU rakiplerinin eksiklerinde faydalanıp fotoyu önde geçebilir. Gördüğü koşular neticesinde 3-AHPAR favorimin en güçlü rakibi. 10-TOZAN ve 7-GÖLCÜK ASLANI şans verdiğim diğer safkanlar.

4.AYAK : ES ES RUNNER ve BAWIKAL ile babadan, CELERITAS, BALÇİBİN ve SELHAN gibi rüştünü ispatlamış safkanlarla da anneden kardeş olan 7-ITS TIME TO SEA yarış hayatındaki iki koşusunda da kalitesini ortaya koydu. Son koşusunu ekürisine hediye eden 7-ITS TIME TO SEA dahada yaktın olduğu pist ve mesafede kazanmasını beklediğim isimdir.

5.AYAK : Üç yaşlı İngiliz taylarının mücadelesinde 2-BİLDENBEY ve 9-YALÇINIM küçük çaplı kuponlar için önerebileceğim isimler. 5-KIRYALAZ, 4-KARAKAÇA, 1-AK KÖYLÜ ve 11-SENİ SEVİYORUM geniş oynayanlar için önerdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Önceki koşusunda son metrelere katar düzgün aksiyonlarla gelip bir anlık denge sorunu yaşayan 11-İLTERŞAH rakibinin gerisine düşünce kazanabileceği koşudan üçüncülükle ayrıldı. Bugünse aynı hatayı tekrarlamayacağını düşündüğüm 11-İLTERŞAH gerek daha yatkın olduğu pistte gerekse daha iyi hazırlanmış olarak katılacağı koşuda değişen takılarıyla kazanmasını bekliyor ve günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM:
1.AYAK : 3 - 1 - 2
2.AYAK : 7 - 3 - 4 - 9 - 13 - 2 - 6 - 8 - 11
3.AYAK : 4 - 3 - 10 - 7
4.AYAK : 7
5.AYAK : 2 - 3 - 5 - 4 - 11 - 1
6.AYAK : 11

TUTAR : 38.88 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Plaseye benzemiyor bunlar Ramazan :)
Bol şanslar

admin
Yönetici

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.