16 NİSAN 2015 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışlarına göre çok uygun grup yakalayan bu sefer stili rakibinin bulunmadığı önde ki temposunu çok rahat belirlemesini beklediğim bu tip safkanlara da çok iyi binen A.C.İNAN ile start alacak olan (1) APRIKOSE BANKOMDUR.

2. Ayak Son yarışında gözümden kaçmayan yarıştan koptuğunu düşündüğüm lakin aynı kardeşi YALNIZEFE gibi bariyer dibinden yapmış olduğu etkili sprintiyle çok net bir ikincilik elde eden (3) İLAYDANUR uygunlaşan grupta BANKOMDUR. Bu safkanın uzayan mesafede çok daha etkili koşmasını bekliyorum. Son yarışını çok iyi koşmasına rağmen kısa geldiğini düşündüğüm safkan birinciliğin bence tek adayıdır.

3. Ayak Karışık bulduğum bu koşuda ki sıralamam : (4) BUNGEE JUMPER, (6) BIOTIC, (1) GREEN ALLEY, (9) CANIS MAJORIS, (3) PARIS DAKAR, (10) MİTO, (5) WILLISTON.

4. Ayak Çalışmalarında ve koşularında iyi bulduklarım (4) İDACANKIZ, (7) RUHŞAT, (9) SEVEN SISTERS ve (8) SELUŞKA yazacağım.

5. Ayak Süratli geçeceğini düşündüğüm bu koşuda (6) TATARBEYİ sonlarda ki etkili sprintiyle favorim olmayı hak ediyor. Sürekli iyi koşan bu sefer başarılı olacağına inandığım (9) YÜKSELİN OĞLU, son yarışlarını dikkate almadığım M.ÇİÇEK‘in daha iyi idare ettiğini düşündüğüm (10) BURGAZBEYİ, gruptan üstün duruşuyla (2) SOYLUKRAL, inişli çıkışlı performansıyla (4) AYÇİÇEK ve son olarak (1) MURATEFE yazacağım.

6. Ayak  Gördüğü yarışların ardından çok iyi duruma gelen geçen sene bana çok büyük ikramiye buldurtan (15) BUSINESS MAN favorimdir. Öncelikli rakibi son yarışlarını çok iyi bulduğum (3) SELNUR son olarak ise son yarışında kum pistten etkilendiğini düşündüğüm (6) SOPHISTICATED yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 1 TEK

2. Ayak : 3 TEK

3. Ayak : 4,6,1,8,3,10,5

4. Ayak : 4,7,9,8

5. Ayak : 6,8,10,2,4,1

6. Ayak : 15,3,6

ŞABLON TUTARI : 30,24 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Gokhan
Emegine saglik

serhat

emegine sağlık aynı şekilde kuponu doldurdum bol şanslar…

okan

tabelada geçilmezin şansı hiç yok mu bircok yerde tek o yüzden sordum ?

Özgür

Son ayak saul siz 2 selnur yorum yazmışınız bi karışıklık varmı 2 yazdım ben sizin kuponun aynısını yazdım bilgilendirir seniz sevinirim

Özgür

Teşekürler by creed

Özgür

By creed yarın son ayakta hanimum kazanır iyi koşar dediler sahipleri arkadaşım olur iyi bi bakarsanız duydum söyliyim dedim

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x