Ana Sayfa / Tahminler / 16 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

16 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Tahmin yapmayınca arada doğal olarak sitemler olabiliyor. O nedenle bir açıklamada bulunmak istedim. Elimden geldiğince tahmin yapmaya çalışıyorum ama bu her zaman mümkün olmuyor. Gece uykumdan, gündüz ise bulduğum boşluklardan zaman ayırarak düşüncelerimi aktarmaya çalışıyorum. Program seçtiğim (bu yönde de sitem oldu) de oluyor, doğu yarışlarına zaten hiç bulaşmıyorum. Bunu herkese yapmasını tavsiye ederim. Yoksa her yarışa oynamanın külfetinin altından kalkmak zor olur. Hırsla bu oyunu oynarsanız kendinizi zor duruma sokarsanız. Bütçenizi sarsmayacak bedellerde kuponlarınızı yapın. Sermaye yapmadıkça da kuponlarınızı büyütmeyin.

Burada tahmin yaparak para kazanan veya kazanmayı hedefleyen biri değilim. Burayı sıçrama tahtası olarak da görmüyorum. Bu sitede o yönde beklenti içinde olan biri olduğunu da sanmıyorum. Zaten bu oyunun çok bileni yoktur. Takip, bilgi birikim önemlidir ama asıl önemli olan şanstır. Aklınıza yatmıyorsa; kim olursa olsun verdiği teke veya atlara oynamayın.

Bir kez daha fazla parayla değil cesaretle ve hırs yapmadan bu oyunu oynamanızı tavsiye ederek herkese bol şanslar diliyorum.

4. KOŞU: İlk ayağa fazla at yazmayı sevmiyorum, üstüne de kupon büyüyünce biraz daha eleme yapıp 4 ata indirdim. Özellikle ikinci çim yarışında beklentimin çok altında koşmasına rağmen ağır pistten etkilenmiş olabileceğini düşündüğüm (6) YELYARAN'ı ilk sıradan yazıyorum. Son yarışını beğendiğim (9) CARUSO, (3) MAKAMBO ve yarış gören (5) SENATOR ALTUNBAŞ diğer tercihlerim.

5: KOŞU: Rakipleri sertleşmiş olmasına rağmen uygun kilosu ve beğendiğim jokeyiyle (9) KORCAN önde tuttuğum isim. Sonlarda etkili gelip rakiplerini avlayabilir, risk alıp tek atıyorum.

6. KOŞU: Önde gitmeyi seven atın fazla olduğu bir yamak yarışı. (1) KUPA ASI kalitesiyle rakiplerinin önünde görünüyor ama kalabalık tutacağım.

7. KOŞU: (4) MISTER POINT dereceli işlerle hazırlanmış, yarışa yansıtırsa çok şanslı. Yanına pedigri olarak beğendiğim Kurtel atı (8) THE LAST ROMANCE yazıyorum.

8. KOŞU: Performansını grup için yeterli bulduğum Havin'in kızı (3) ÇIKSALIN favorim. Piste uyum sağlayacağını düşündüğüm (2) BOLD MAGIC ve sonlarda etkili gelebilecek (4) RIVER GIRL yazacağım diğer atlar.

9. KOŞU: Sert rakipler arasında etkili yarışlar yapan (6) ACCELERATION önemli derecede favori çıkacaktır, ben sürpriz arayacağım.

ALTILIM
1.AYAK: 6,9,3,5
2.AYAK: 9
3.AYAK: 1/2,7,4,3
4.AYAK: 4,8
5.AYAK: 3,2,4
6.AYAK: 6,8,11,(10,,13),14

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Erdal balcı
Ziyaretçi
Erdal balcı

Sevgili admin

Selamlar. ..

Erdal balcı
Ziyaretçi
Erdal balcı

Bol şanslar mehmet.

Yardım lütfen!

Galoplara nereden ulaşabiliriz

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar hocam, 9-KORCAN’ı bana hatırlattığın için teşekkür ederim, atlamıştım :)

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.