Ana Sayfa / Tahminler / 16 MART 2016 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)
istanbul altili tahminleri

16 MART 2016 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Günün ilk ayağı birbirine denk isimlerin mücadelesi. 8.SAN MARINO, 5.KARA TURNA, 7.PERHANE, 6.PARAMOUR ve 9. SASUNSI öncelikle yazılmalı. Adana'daki ilk koşusundan beri takip ettiğim, son koşusunda İstanbul'da nefes açan 5.FASHITIVE , 1.ANGEL FLY ve 2.BÖRTE ile ilk ayak geçilebilir. Yazmadığımız iki at kalmış iken dilerseniz bu ayağı kapatabilirsiniz de.

2.AYAK: Hem sınıf olarak, hem orjin olarak, hem de bugünkü binicisiyle 10.ASLANPARÇASI bence kazanmalı.Alternatif tekimdir. Eksik koşması halinde 6.RÜZGARIN RUHU, 12.KABAKÇI, 11.ÖZÜMTATAR son ikinciliği dikkat çekici 3.AKSOYAK ve 4.BRAYMIN devreye girebilir.

3.AYAK: Bugün benim de tek tercihim hemen herkes gibi 10.WAKANDA.  Ekim ayında koşup kazandığı Handikap koşunun ardından Kasım sonuında G2 Ayasofya koşusunda müthiş bir ikincilik elde etmişti. O günün iki büyük favorisi Sweet Brew ve Hard Baby iken, padokta göründüğünde herkese "eyvah yazmadık" dedirtecek de müthiş bir eşgali var. Şubat ayında koştuğu Şartlı-4 koşuda da Ryan Arel ve Step by Step gibi sınıf rakiplerin yanında tek önermiş ve 3.95 ganyanla gelerek beni yanıltmamıştı. Bu işi takip eden herkesin ekstra bir sempati duyduğu atlar olur, sanıyorum bu tay da benim için öyle. Bugün sondaki sprinti ile hemcinslerini geçecektir. Banko.

4.AYAK: 4. KIRDENİZ bu koşudaki tüm safkanlardan daha kaliteli bir safkan. Ekim ayında kış sezonu için geri alınıp, iki hafta önce Yıldız Sarayı koşusu ile daha sert grupta nefes açtı ve çok da üzülmeden rahat bir beşincilik elde etti. Bugün daha artan nefesi ile kazanacaktır, ikinci bankom.

5.AYAK: Yarış hayatına Akın Sözen idaresinde Dr.Seferof koşusu ile başlayıp güzel bir birincilik elde ettikten sonra  Halis Karataş ile Handikap 15 koşuda beşinci kalan 5.ANTONOV, bugün yine Akın Sözen ile ilk şans verdiğim isim. Orjinine hayran kaldığım ve galoplarını da bugünkü binicisi ile dereceli gerçekleştiren 4.CESUR, aradan etkilenmezse ilk rakibi. 3.RUNNER CAT,  ilk yarışında herkesi yatıran 8.VOLİ ve 2.WHITE HART LANE yazılarak geçilebilir.

6.AYAK: 17.WESTERN POWER ve 15.KARA ADİL sürekli takip ettiğim bir türlü kazanamayan fakat kaliteli safkanlar. ilk olarak bu iki atı yazdıktan sonra kendini unutturan 2.İHTİYAR, 4. SPORTING, ekürisi ile 3.TORNADO STRIKE ve 9.BORGAHAN yazıp geçeceğim.

Altılı

8,5,6,7,9,5,1,2

10/6,12,11,3,4

10

4

5,4,3,8,2

17,15,2,4,3,9

 

Üç tek ile 14,40 / tamamı 86,40 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
6.HİS.
Ziyaretçi
6.HİS.

slm bol şanslar güfre başarılar dilerim

Barışçı
Üye

bol şans adaş

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.