Ana Sayfa / Tahminler / 16 MART 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
istanbul altili tahminleri barisci

16 MART 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Diğer hipodramlara nazaran İstanbul'da genelde çok atlı programlar karşımıza çıkıyor. Yaz sezonu yaklaşırken İstanbul'a gelen atlarla beraber bol atlı zevkli yarışlar bizleri bekliyor. Bugün de güzel bir program var. Ön plana çıkan atlar var tabiki. İkramiyenin yüksekliği favorilerin nasıl koşacağıyla belirlenecek diye düşünüyorum. Yazdığım gibi gelmesi dileğiyle herkese bol kazançlı bir gün diliyorum.

1.Ayak: İlk ayakta PERHANE(7) ön plana çıkan safkan. Alternatif teklerimden. Eksik koşması halinde birçok isim devreye girebilir. SAN MARİNO(8), KARA TURNA(5), FLY TIME(1) ve FASHITIVE(4) rakip olacak isimler. PARAMOUR(6) ve BÖRTE(2) sürpriz arayanlar için ideal.

2.Ayak: Mesafe uzun olsa bu grupta gözüm kapalı tek atacağım bir isim var: ASLAN PARÇASI(10). Kısa mesafe beni düşündürüyor bir de ağır kilosu. Yine de bu grupta çok iddialıdır. Tek arayanlar için çok iyi bir alternatif. Etkili olabilecek isimlerin hemen hepsi ağır kilolu. ANILKAYA(1), BRAYMIN(4), AKSOYAK(3), BUHARALI(5), ATLIOĞLUM(2) ve KABAKÇI(12) ağır kilolarla koşacak. Bu kadar ağır kilolu ismin arasında kaçak isim RÜZGARIN RUHU(6) çıktığı gibi bitirebilir dikkat.

3.Ayak: Son yarışında çok daha sert rakipleri geride bırakan WAKANDA(10) devam eden formuyla bankomdur.

4.Ayak: Arap atların kupalı mücadelesi zevkli geçmeye aday. Son 11 koşusu da açık koşu olan ve bunların dördünü kazanmış bir isim var, KIRDENİZ(4). Çok sıkıştırılmadan bir yarış gördü ve uyumlu binicisi Selim Kaya ile bu yarışı hedeflemiş görünüyor. Bir başka tek alternatifimdir. Rakibi yine sıkıştırılmadan bir yarış gösterilen ve burada daha etkili koşmasını beklediğim İZŞAN(3). Ekürisi ile birlikte o kadar istim üzerindeler ki önermeden geçemeyeceğim: AMANKAYA(7) dikkat.

5.Ayak: Her ayakta olduğu gibi burada da ön plana çıkan bir isim var: WHİTE HART LANE(2). Son yarışında ekürisine fedai koşmasına rağmen gayet iyi mücadele ettiğini düşünüyorum. Gökhan Kocakaya'lı RUNNER CAT(3) en ciddi rakibidir. Son yarışını kazanırken buradaki en iyi dereceye imza atan VICTORY IS OURS(7) bu iki ismin ensesinde olacaktır. ANTONOV(5) ve VOLİ(8) etkili jokeyleriyle değerlendirilmeli.

6.Ayak: ROYAL STORY(5) son yarışında çıktığı gibi SPORTING(4)'in hemen önünde kazanmıştı. Mesafe 100 metre uzadı ve Sporting favori konumuna geldi. WESTERN POWER(17) bu iki ismin hemen arkasından geliyor. Ekürisiyle TORNADO STRIKE(3)'dan tatlı bir sürpriz gelebilir.

Altılı Şablonum

1.ayak:7/8,5,1,4,6,2

2.ayak:10/1,4,3,5,2,12,6

3.ayak:10 tek

4.ayak:4/3,7

5.ayak:2,3,7,5,8

6.ayak:4,5,17,3

Herkese bol şans...

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Program çok güzel. Herkese bol Şans. Wakanda ve Izşan’ın çok oluru var. Dikkat. İlk ayakta Perhane gelmezse yarış karakolda biter. 2. Ayakta Favoriler öküz taşıyor. Sinek taşıyanlarda da hayat yok! Böyle bir koşu yani. Birde yarış yamak-2… 5. Ayakta Cesur galobunda uçmuş. 152 gün arası var diye oynanmıyor. Neden olmasın? Son ayakta Royal Story geldi, geldi. Gelmediyse 10 atla zor buluruz geleni… Herkesin gönlüne göre.

zengin
Üye

Selamlar,
Bursa da son yıllarda oynadığım kuponlarda en büyük talihsizliği yaşadım. Eğer 2. ayakta 2 TEK tercihini kullanmış olsaydım ikramiyeye ortak olacaktım. Hayırlısı diyelim.
Bugün İstanbul’un ikramiye açısından zengin olacağını düşünmüyorum.
Oynadığım oyunu paylaşmak istiyorum.

1. AYAK 7 TEK
2. AYAK 10 TEK
3. AYAK 10 TEK
4. AYAK 4 TEK
5. AYAK 4-5-8 (3 FAVORİYİ TUTMUYORUM.)
6. AYAK 5-6-11-12-17
Herkese bol şans.

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

tebrikler barışçı 5 te kaldı ama sağlık olsun

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...