16 MART 2015 PAZARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Güne zorlu bir yarışla başlıyoruz. Bu gruptan üstün olduğunu düşündüğüm (2) HIRYUU favorimdir. Daha sert gruplarda mücadele almış olan (1) İKRAM KIZ, son yarışını çok beğendiğim (6) SPORTING, yarış yaşamanın ilk startını çok rahat kazanan (4) WIN EVERY DAY ve son olarak (5) LANNISTER.

2. Ayak Son yarışlarını önemsemediğim bu grupta her zaman kazanabilecek güçte olan (4) MARA DESPINA favorimdir. 1200 galobunda adeta kanatlanan (3) LEAVE ME ALONE, ara sonrası 2 yarış gören kalite safkan (7) EMERALD QUEEN 5te 5 yapabilir.

3. Ayak Son yarışını çok iyi koşan aprantisinin çok iyi idare ettiği lakin kalite safkan KURNAZ‘a ucu ucuna geçilen (7) TUNCAGÜN BANKOMDUR.

4. Ayak Verdiği ara sonrası start alacak olan Eşgalini çok beğendiğim (6) UÇAN favorimdir. Ara sonrası yarış koşan çalışmalarında mükemmel gördüğüm (4) MERİH, form durumu çok iyi olan (1) MENGÜBERT, yarış gören (2) AZMİ REİS ve son olarak son yarışını çok beğendiğim (3) İLGİLGE yazıp burayı kapatıyorum.

5. Ayak Son yarışında adeta gözümde büyüyen ve çok iyi yerlere geleceğini düşündüğüm henüz erken olsa da benim ERKEK TAY DENEME de favorim olan (4) MY BAŞKAN BANKOMDUR. Safkanın son yarışını defalarca izledim ve bir at ancak bu kadar diri ve iri olabilir. Ayakları düz bassın.

6. Ayak Son yarışını çok beğendiğim (13) VİGASCOGNE favorimdir. Önde temposunu belirlemeye çalışacak olan seri safkan (5) CITYS PRIDE, gördüğü yarış sonrası toparlanan (2) HEIWA IWA, bariyer dibinden etkili olabilecek olan (1) LABEZERIN ve son olarak yarış gören (8) TURKISH EMPIRE yazıp burayı kapatıyorum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,1,6,4,5

2. Ayak : 4,3,7

3. Ayak : 7 TEK

4. Ayak : 6,4,1,2,3

5. Ayak : 4 TEK

6. Ayak 13,5,2,1,8

ŞABLON TUTARI : 22,50 TLdir bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Adrian

Bol şans

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x