16 MART 2015 PAZARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

İstanbul altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: 3 yaşlı ingiliz taylarının handikap mücadelesinde yarış tecrübesiyle 1 (İKRAM KIZ), henüz iki yarışta müthiş gelişim gösteren 5 (LANNISTER), süper form durumuyla 6 (SPORTING), istikrarlı ve düzgün idman performansıyla 2 (HIRYUU), formu yükselişte olan 9 (YALPAGAN),düzgün idmanları ve eşgaliyle 7 (WHITE HEART) bulunmalıdır.

 

2.AYAK: Dişilere ait KV-6 yarışta önceliğim son yarışında eski günlerine dönüş sinyali veren 2 (ELEVATO) olacak. Bu mesafe ve pistte oldukça iyi derece ve 1. liklere sahip sık binici değişikliğine maruz kalan 3 (LEAVE ME ALONE) ve idman performansı ile kuponuma girmeyi hak eden 4 (MARA DESPINA) ve Karataş faktörü ile 7 (EMERALD QUEEN) diğer seçeneklerim olacak.

 

3.AYAK: Yarım boy farkla geçildiği son yarışında diri görünümü ve binicisiyle edindiği deneyimle 7 (TUNCAGÜN) bugünkü banko adayım olacaktır.

 

4.AYAK: Sentetik dışında koştuğu koşularında hüsranla biten fakat İstanbul’da inanılmaz bir görünüme sahip 1 (MENGÜBERT), formu hep üst seviyede 3 (İLGİLGE) ve İstanbul’a ilk defa merhaba diyecek fakat diğer pistlerde ortaya koyduğu performansla 6 (UÇAN) kuponumuza ilave olur.

 

5.AYAK: Mesafeye olan tecrübesi ve binici faktörü ile 3 (IRON CLAD) ve iyi performansıyla  4 (MY BAŞKAN)  bu ayak için yeterli olacaktır.

 

6.AYAK: Kısa mesafe handikap mücadelede sprint zamanlamasında hata yapmadığı takdirde önceliğimi 2 (HEIWA IWA) ‘ya veriyorum. İlaveten form durumu ve çalışmalarıyla 13 (VIGASCOGNE), yarış hayatının 3 yarışında üç tabela yapan 9 (ERZİNCAN), son koşusunda sert gruptaki derecesi burda daha üst sıraları alması için yeterli olacak olan 6 (VEFAKAR) ve ilk ikiye girmemesi durumunda yarışlara mahalli hipodromlarda devam edecek olan 7 (UÇANBEY)‘i bomba yapma ihtimaliyle ilave ediyorum.

Şablonum:

1.Ayak: 1-5-6-2-9-7
2.Ayak: 2-3-4-7
3.Ayak: 7
4.Ayak: 1-3-6
5.Ayak: 3-4
6.Ayak: 2-13-9-6-7

Kupon Tutarı: 43,20 TL

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
Adrian
Üye
Adrian

Bol şans Can.

Favorilerim

1-) LANNISTER(5)
2-) ELEVATO(2)
3-) SÜVARİOĞLU(5)
4-) MENGÜBERT(1), İLGİLGE(3), AZMİ REİS(2)
5-) IRON CLAD(3), MYBAŞKAN(4)
6-) HEIWA IWA(2), DANCO(3), VIGASCOGNE(13), CITYS PRIDE(5), UÇANBEY(7), LABEZERIN(1)

Adrian
Üye
Adrian

Çok sağol can kardeşim. Valla benim çocuk doğdu onunla uğraşmaktan zaman bulamıyorum bazen :)

admin
Yönetici
admin

Gözün aydın Adrain, sağlıklı ve güzel bir geleceği olur inş.

Adrian
Üye
Adrian

Amin inşallah :) Çok teşekkür ederim

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

3.ayağa tek 7 yazdım