Ana Sayfa / Tahminler / 16 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)
izmir altili tahminleri

16 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Bugün ki İzmir şablonum Mislilik olacaktır. Yarış sever Arkadaşlarımıza Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Son yarışında foto da kazanan ve artan formuyla bugünde yarışın etkili isimlerinden olabilecek 9 BAHANE ön planda olup, yarış hazırlıkları ve boş kilosuyla çim performansı yüksek olmasına rağmen uygun rakipler yanında koşuya ortak olabilecek 10 EDADÜLÜLE, Bugün üzerinden daha tecrübeli bir isimle sahaya çıkacak olan 7 LADY HATUN bu koşuda şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : 2 yaşlı ingilizlerin maiden mücadelesinde öncelikli şansı çim yarışlarından sonra kum pistte çıktığı ilk yarışında çok etkili koşup ikincilikle ayrılan bugün üzerinde usta pilotuyla koşuya çıkacak olan 1 FLYING PEGASUS koşunun önde ismi olup, Ankara pistinden eküri olarak İzmir pistine gelen ve çalışmaları oldukça göz doldurucu 5 MY BIG BOY, bir türlü istediği birinciliği alamasa da koşu tecrübesi ve kumda etkili performansıyla bugünde şans vereceğim 6 ONURBEY'in yanına son yarışında ki dördüncülüğü ile kıpırdama gösteren bugün daha etkili bir yarış ortaya koyabilecek idman görüntüsüyle 4 LORD VOLDEMORT şans verdiğim isimler.

3.AYAK : Risk alacağım bu koşuda 8 aylık bir aranın ardından gördüğü yarışlarla toparlandığını düşündüğüm ismin bugün sevdiği izmir pistinde kendisine uygun rakipler yanında hazırlıklarına bakıldığında etkili bir sonuç almasını beklediğim 7 GÜNGÖR AĞA yı günün ilk BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

4.AYAK : Koşunun en yaşlı ismi olmasına rağmen sevdiği İzmir pistinde bugün koşacağı rakiplerine nazaran daha etkili ve formda olduğunu düşündüğüm yarış içerisinde teşvik edilmeyi seven ve sonlarda çok kuvvetli sprint atabilen bugün koşacağı rakiplerine göre daha önde olduğunu düşündüğüm 1 RED EYE günün ikinci BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

5.AYAK : Sürat koşusu seri isimlerin mücadelesi kumun etkili isimleri Usta pilotuyla koşuya ağırlığını koyabilecek seri ayak 1 BABADÖKER koşunun önde olan ismi olup, Bursa,Ankara pisti dışına bugün çıkacak olan kumun etkili ve başarılı isimlerinden 6 FRATELLİ rakiplerine göre önde gözüküyor. Koşu içerisinde yapmış olduğu hazırlık ve idman görüntüsüyle yarışın süpriz isimlerinden 7 MY ROYAL SUN koşuda şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Bölünen maidenin kapanış ayağında son koşusunda ki start problemi ve yarış içerisinde ki adaptasyon sorunu yaşaması kafamda soru işareti bırakınca bugün çok fazla güven vermedi hazırlık aşaması iyi olan ismi kuponumda yer veriyorum 6 UNDAUNTED FOR, kum performansı oldukça etkili olup bugün maidene veda etmesi normal olabilecek bir isim üzerinde ki pilotunun avantajını kullanarak koşuyu ağırlığını koymaya çalışacak isim 2 DÖKERSON ve son olarak yarış hayatına kum piste başlayıp etkisiz bir sonuç alan ve koştuğu üç çim yarışında da etkili olamayıp bugün tekrar kum piste denenecek olan idman görüntüsünde kıpırdamalar olduğunu gördüğüm koşunun süpriz konumunda ki 4 SARIŞIN KURT şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK : 9,10,7

2.AYAK : 1,5,6,4

3.AYAK : 7

4.AYAK : 1

5.AYAK : 1,6,7

6.AYAK : 6,2,4

TUTAR : 6,48 * 10 misli 64,80 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

ETC
Üye

yavuzhan dostum, şansın bol, hepsi bir tarafa heyecan ve hazzın zirvede olsun

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Erdal
Ziyaretçi

Emeklerine saglik

binbastar
Üye

bol şanslar yavuzhan

Recep
Ziyaretçi
Recep

Harika olursa

Cyrone
Üye

Altılı şablonum

1.ayak 6.3.4.10
2.ayak 5tek rakip 6
3.ayak 1.7///6.5
4.ayak 3.1.6.5
5.ayak 1.4
6.ayak 6 banko

Herkese bol şanslar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...