Ana Sayfa / Tahminler / 16 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)
izmir altili tahminleri

16 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)

2.Koşu - 1. Ayak: İlk ayakta genelde 40 handikap puanında ve istikrarsızlık abides 11 at bir arada ve açıkçası kim gelse benim için sürpriz olmaz. Ben ilk ayaktan yatmamak için HEPSİ diyerek başlayacağım.

3.Koşu - 2. Ayak: 4 yarışta 4 tabela ile buraya gelen (6) ONURBEY yarıştaki jokeyi B. Kurdu ile yaptığı super galobu ile ilk tercihim. Ufak kuponlar için tek olabilir. Temelhan ve Tolgahan ile anababa bir kardeş olan Alkan ekürisinin Kaneko tayı (1) FLYING PEGASUS rakip olacaktır. Enteresan bir önerim olacak, (2) GECENİN ÖFKESİ 36,7-24,2 rahat galobu sonrası 1400 uzun galop ile bu yarışı hedef seçmiş gibi hissediyorum. Günün bombası olabilir. (7) PASSO DOBLE ve (3) JOE DALTON da maiden yarışta şans vermek istediğim diğer isimler.

4.Koşu - 3. Ayak: Son iki yarışında bekleneni vermese de güzel galobu sonrası bu kez tecrübeli jokeyi B. Kurdu ile ilk şansı (6) ZORLUAT a veriyorum.  Rakip olarak Çiçek Mustafa’nın bindiği ve son uzun mesafeli yarışına adapte olamayan (5) TORNACI yı düşünüyorum.  Kupon büyümesin diye bu 2 at ile bu ayağı geçeceğim. Mesafenin en iyi derecesine sahip olan ve gördüğü 3 yarış sonra yeterli nefese ulaşan (7) GÜNGÖR AĞA ve son yarışta Abher arkası ikinciliği ile yeterli forma ulaşan (8) MURATEFE ye de şans veriyorum, yeri olan ya da kafadan at azaltıp ilk ayağı 5 atla geçebilenler bu iki atı da eklesin.

5.Koşu - 4. Ayak: Aprantiyle kazandığı son yarıştan sonra super galopları ve Şampiyon jokeyi ile (3) BULLET PROOF bence günün en sağlam kalesi olacaktır. Rakip arayanlar İstanbul’da beklediğini bulamayıp İzmir’e dönen (6) BRANZINI ve yaşlı kurt (1) RED EYE ı değerlendirebilir.

6.Koşu - 5. Ayak: KV Fethiye Koşusunda kısa mesafe kumda çok başarılı atlar bir araya gelmiş. Karataşın tercihi, 118 handikapı ve mesafedeki en iyi derecesiyle (1) BABADÖKER bilinen hızlı stili ile numarayı alacak ve sonlarda gelen olmazsa rahat kazanabilir. Son katıldığı Grup 1 Ankara Kalesi koşusunda yarışta şansı kalmayınca enseye basıp derecesiz bitirdiği yarışını dikkate almıyorum. İzmire gelip güzel galoplarla hazırlanan bu at stili dışında koşmazsa kazanması normal olacaktır. Uzun ara veren (2) TAHİRİ sonlarda dinçlikle güçlü bir sprint atıp Babadökeri avlayabilir. Ekürisi Erendıra da seri bir at ve akıllı bir taktikle önde Babadökere numarayı vermezse yarışın favorisini taca atabilir. Tek sıkıntı Tahiri’nin nefesi, eğer yetmezse o vakit sonlarda gelebilecek tüm atların şansı doğar. Ben açıkçası bu yarışın ikinci ihtimali üzerine oynamak istiyorum, bu 2 ata ilaveten sonları güçlü atları da ekleyeceğim, İstanbuldan hazır gelen (4) YALPAGAN, son yarışları tatminkar olmasada geçen kış super yarışlarını tekrarlarsa (3) RÜZGAR ETO, galoplarında uçan (7) MY ROYAL SUN benim sıralamam.

7.Koşu - 6. Ayak: Maiden yarışta normalde artık (6) UNDAUNTED FOR maidenden çıkar diye bekliyor herkes, ama ben aynı fikirde değilim, orjin itibariyle kumu koşmasını beklediğim (1) AYGEN ve (9) ELMASTAŞ ile 6. koşudaki Babadöker ile anadan kardeş, aynı eküri ve aynı jokey ile (2) DÖKERSON da bence şanslı olacaktır.

 

ALTILI GANYAN

 1.Ayak: HEPSİ

2. Ayak: 6-1-2-7-3

3. Ayak: 6-5

4. Ayak: 3 (BULLET PROOF) Banko

5. Ayak: 1-2-4-3-7

6. Ayak: 6-1-9-2

Kupon Bedeli: 132 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Mehmet28
Üye

bol şanslar

Bombaci
Üye

Aha valla sonda AYGEN diyen birini sonunda buldum 😂😂😂 bol şans

binbastar
Üye

bol şanslar johny guitar

atilla Hamzaoglu
Ziyaretçi
atilla Hamzaoglu

Hayırlı günler altılı tahminin güzel izmir 1 ayak 3. 10. 4. 8. 11/2. ayak5//4/3/3. ayak4. 6. 7. 8/4. ayak1. 2. 3. 6/5. ayak1. 7. 6/6 ayak. 1tek

Yazar: Johny Guitar

Johny Guitar
40 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1994 yılında İstanbul Üniversitesinde okurken at yarışıyla tanıştım, zaman zaman ara versem de 23 yıldır sıkı bir yarış takipçisiyim. Hayatta en büyük keyifimdir at yarışları ve tabiiki Beşiktaşk:) Umarım size ilham olurum ve hep birlikte kazanırız.