Ana Sayfa / Tahminler / 16 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

16 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: İlk ayakta çok at yazmayı sevmiyorum ama genelde de ilk ayağa zor yarışları koyuyorlar. Uzun zamandır etkili yarışı olmasa da (3) SULTANPELİN'den bir patlama gelebilir. Sert grupta kazanan (6) TOMURCUK ÇİÇEK, son hayal kırıklığı yarışına rağmen (4) ASİ KIRTAY, jokey tercihiyle (7) LADY HATUN ve sprinterlerden (2) İLKSEN'i yazarak ilk ayağı geçmeye çalışacağım.

3. KOŞU: Grubun çok gerisinde kaldığı ilk yarışında sonlarda ciddi ara kapatmıştı ve en diri attı. Verdiği araya rağmen (7) PASSO DOBLE favorim. Hep tabela içerisinde kalmayı başaran (6) ONURBEY ve (1) FLYING PEGASUS şans verdiğim diğer taylar.

4. KOŞU: Ara sonrası 3 yarış gören (7) GÜNGÖR AĞA'ya ilk şansı veriyorum. İyi durumdaki (6) ZORLUAT, formunu geliştiren (8) MURATEFE, yetenekli aprantisiyle (1) FİLOZOF TAY ve (5) TORNACI yazacağım diğer atlar.

5. KOŞU: Bugün simitçi tekleriyle biraz sermaye artırımı deneyeceğim. Günün ağır favorisi çıkacak olan (3) BULLET PROOF ilk tekim.

6. KOŞU: Gelebilecek ters bir atın ikramiyeyi biraz kıpırdatabileceği bir ayak olması nedeniyle kapatıyorum.

7: KOŞU: Start çıkışının ardından şahlandığı ve zaman kaybettiği son yarışındaki performansı bile rakiplerine göre iyi olan (6) UNDAUNTED FOR kullanacağım ikinci tek.

ALTILIM
1.AYAK: 3,6,4,2,7
2.AYAK: 7,6,1
3.AYAK: 7,6,8,1,5
4.AYAK: 3
5.AYAK: H
6.AYAK: 6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Bombaci
Üye
Bombaci

Vay be son ayak tercihlerimiz bu defa farklı olmuş bol şans

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar mehmet

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Mehmet kusura bakma yazını görsem oyun paylaşmazdım valla biraz daha zorlasam aynısını yazacakmışım :))
bol şanslar

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

inşallah beraber yakalarız o zaman :)

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.