izmir altili tahminleri bombaci

16 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Son yarışında göstermiş olduğu performans beni çok etkiledi. Açıkçası arka grubunda bu safkana hiç şans vermemesi ve rahat bırakması ekmeğine yağ sürdü. Gruba baktığımız zaman birçoğu unu elemiş eleğini asmış bana göre bu yarışta da çok şanslı olan (6) TOMURCUK ÇİÇEK ilk safkanım.

2.ayak: Uzak yemiş olsada son yarışında geçildiği rakibi kendisine göre çok üst sınıftı. Geçildiği rakibi bugün KV-6 koşuyor kendisi Maiden koşuyor. Biraz adaletin bumu dünya dedirten bir durum. (6) ONURBEY ilk safkanım.

3.ayak: Vermiş olduğu sekiz aylık aradan sonra dördüncü yarışına çıkacak olan safkan koşarak nefes açığını yavaş yavaş kapatıyor. Bariz derecede bir start sorunu olmasa da bu yarışta tercihli kulvar kullanması yarışı önlerde kabullenip artık yarışa ağırlığını koyacağına bir işaret olduğunu düşünüyorum. Kalite anlamında da gruptan bir eksiği olmadığını düşündüğüm (7) numaralı GÜNGÖR AĞA ilk safkanım.

4.ayak: Son koşusunda buradaki rakibine geçilmiş  ve startta takılmış görünüyor ancak zaten bu safkanın huyu bu. Ben tereddüt etmediği yarışı zaten hatırlamıyorum. Hani bir sorunu varda böyleymiş imajı kimsenin aklından geçmesin. Safkan için önemli olan bir ileri bir geri vites yapmamak çünkü yarışa çabuk küsüyor. Böylesi bir grupta isterse 10 boy startta kalsın Son düzlüğe dönüldüğünde pilotu safkanı geleceğine inandırsın ve öncesinde küstürmesin gelmemesi için bir sebep Yok. (2) YOUNG BOND ilk safkanım.

5.ayak: Safkan yaklaşık altı aylık aradan sonra sezonu açıyor ve ekürisi ile birlikte sahne alıyor. İlerleyen yarışlarda zaten çoğu defa yüksek oranda agf ve 1 lira ganyana koşacak bu yarışta yüksek kilosuna rağmen değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum (2) TAHİRİ ilk safkanım.

6.ayak: Yarışlarını büyük ölçüde çimde koşmuş olsada ben yapısı itibari ile kum piste uyum sağlayacağını düşünüyorum. Rakiplerinin son düzlüğe dönüldüğü zaman yüksek oranda üzerine koyup artırabilen rakipler olduğunu düşünmüyorum. İster beklesin isterse kafayı alıp son düzlüğe lider dönsün fark etmez ben kum pistte her şekilde bu rakiplerine diş geçirebileceğini düşünüyorum çok risklide olsa (1) numaralı AYGEN BANKOMDUR.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-5-4-1-2-10

2.ayak: 6-3

3.ayak: 7-6-5-1-8

4.ayak: 2-3-1

5.ayak: 2-4-1-3-5

6.ayak: 1 tek

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-1

2.ayak: 6-5

3.ayak: 6-3

4.ayak: 7-6-5-1-8

5.ayak: 2-3

6.ayak: 2-4-1-3-5

7.ayak: 1 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar

binbastar

bol şanslar bombacı

admin

Bol şanslar

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x