16 Kasım 2013 Cumartesi İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşusu ölçü olmayan 7-NAZARAT 2.18.31 derecesiyle bu grupta öne çıkan ilk safkan.KV-21 koşuda Cem ŞEN idaresinde ikinci oldu sonraki koşusunda eksik koştu fakat bugün kazanmasını bekliyorum.Banko olarak öneriyorum.

2.AYAK : Günün maiden mücadelesinin favorisi hernekadar 11-PATRONESS görünsede TALIP HAN ve PRINCESS ZAHRA gibi kalite safkanlarla babadan kardeş olan 7-LADY MORGANA etkili galoplarıyla benim favorim.İlk koşusunda MOON RAIN gibi güçlü bir rakibe denk gelmesine rağmen grubun uzak ara önünde bu safkanla fotoya kadar başa baş mücadelesinde şimdiki grupla başa çıkabileceğinin sinyallerini veren 8-MANICOURT kesinlikle ihmale gelmez.LED ZEPPELIN le anneden kardeş 1-AMİRA ve binicisinin bizzat çalıştırdığı 2-DERYA SULTAN ihmale gelmez.

3.AYAK : Binicisini bulan 4-GREEN HAWK favorim.Maidenden çıkmamasına rağmen güzel yarışlar çıkartan 10-SÜMBÜL AĞA şans verdiğim diğer safkan.6-BARDO, 1-BAYINDIRHAN, 7-FITRAT ve 5-LEGEND RING sonraki isimler.

4.AYAK : 2 yaşlı İngiliz tayların mücadelesinde 2-ÇALIŞKAN tamda babasının oğlu dedirtecek bir tay.Koşusun favorisi gösterilen 6-SUHARRY ile karşılaştırıldığında daha üstün duruyor.Bu iki safkanın mücadelesinde bana göre kazana 2-ÇALIŞKAN olacaktır.Riske edip tek atmayı düşünüyorum fakat H.KARATAŞ gibi usta bir jokeyin tercihi 6-SUHARRY yazmadan olmayacak gibi.

5.AYAK : Yarış hayatında sadece iki kez tabela dışı kalan ve bu tip mesafelerde oldukça etkili safkan 4-LADY KENTUCKY favorim.Büyük ihtimalle fotoyu şnde geçen safkan olacaktır fakat yerim olduğu için at yazmayı düşünüyorum.İlk olarak gözüne çarpan 12-ÇİKİTAY evet bu grupta işi çok zor ama yarış hayatında ilk kez kazandığı koşusunda bana 23.000 TL gibi bir ikramiye kazandıran bu safkanı yazmadan etmem.

6.AYAK : 7-KAKAO ve 14-TÜRKBÜKÜ arasında geçeceğini düşündüğüm mücadelede en az hatayı yapan maidene veda eder.Bu ikilinin hata yapması durumunda 6-GIRL FROM RIO, 1-BALLINUR ve 10-MAVİ MEHTAP devreye girecek safkanlardır.9-LOLION sürpriz.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 7

2.AYAK : 7 – 8 – 11 – 1 – 2

3.AYAK : 4 – 10 – 6 – 1 – 7 – 5

4.AYAK : 2 – 6

5.AYAK : 4 – 12

6.AYAK : 7 – 14 – 6 – 1 – 10 – 9

TUTAR : 36,00 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.