Ana Sayfa / Tahminler / 16 Kasım 2013 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

16 Kasım 2013 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : gördüğü grup koşuların ardında bi süre dinlendirilip 4 ay aradan sonra piste çıkacak olmasına rağmen galoplarda oldukça etkili görünen safkan 4-LION KING Ahmet ÇELİK iredesinde maidene veda eden isim olur.

2.AYAK : Son yarışını çim piste yapıp naşarısız olan ve Adana pistine yabancı olmayan bu mesafelerin etkili ismi 1-TEKELİHAN'ın kazanmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum.Rakip arayanlara 3-SAĞNAKHAN önerim.

3.AYAK : Son koşusunda bu grubu peşine takan 4-PRINCESS SEAHERO favorim.1-ZEYTUNLU, 5-DREAM OF MY LOVE ve eküri destekli 6-DELİ ÇİRE sonraki isimler.8-YENİ GELİN ve  2-FATE hata kollar.3-BERİLSU bomba

4.AYAK : 2-UNICORNUS çok kaliteli bir safkan özellikle uzun mesafeli koşularda oldukça başarılı.Sikletinden etkilenirse 4-IMPASSIONED en güçlü rakibi.

5.AYAK : Günün sürprize açık mücadelesinde favorim 10-TINKERBELL.Oldukça formda görünen 2-ALAZ diğer şans verdiğim safkan.Son koşusunu kazanan 5-PRESENT PERFECT ağır sikletine rağmen yarışa ortan olabilir.9-MÜŞFİK HOCA, 7-MÜŞFİK HOCA, 12-FAST TRACK ve 3-MULAN sonraki isimler.

6.AYAK : Sürprize açık günün son koşusunda formda isim 5-ASİL GELİN favorim.1-EFEKAN bu koşuda çıkışa geçebilir.Bu measfeleri seven 10-KARELİN ve 6-ASLIYAR ihmale gelmez.Sürpriz şansını değerlendirmek ve son ayağı ketifle izlemek için bu ayağa  HEPSİ diyorum.

1.AYAK : 4

2.AYAK : 1

3.AYAK : 4 - 1 - 5 - 6 - 8 - 2 - 3

4.AYAK : 2 - 4

5.AYAK : 10 - 2 - 5 - 9 - 7 - 3 - 12

6.AYAK : HEPSİ

TUTAR : 127,40  TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN
Üye

Yatırılan kuponum(ADANA):
2.4.5.6.7
10.3.11.5.6
6.4
2.7
1-USAIN
HEPSİ
KUPON:65 TL
BOL ŞANSLAR…
İSTANBUL KUPONUM AYNEN YATIRILDI BİR DE FANTEZİ 1 TLLİK KUPON VAR…

eser
Ziyaretçi
eser

merhabalar ramazan kardeş.. senin altılına katılmıyorum yanlış anlama ama bende bir altılı yazıyım müsaadenle.

1 ayak___mr.black yavrusu nu deniz yıldız kapmış kimse geemez bu tayı.Rahat olun

2 ayak___tekelihan ve sağanalhanın dışına çıkmaz gibi duruyor ama siz 9 gencerhan ı da yazın bence

3.ayak____Fate . berilsu , eküriler ve yeni gelin yeterli

4.ayak___little emre bence tekrardan gelecek.yanına A.Çelik ile 2 numara veF.R.Bebek le sen Salvador

5.ayak___müşfik hoca – kareas ve alaz dışına çıkmaz

6.ayak___peyami-kökağa-asil gelin_ yetmez 13 sihirbazı mutlaka yazın

2
1-3-9____11-12
2-3-7-8
2-5-7
2-4-9___8-12
3-4-5-13____1-11-

90tl altılı ile paranı katla

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Katılmayabilirsiniz tabiki tercih sizin yanlış anlaşılacak bir durum yok bol şanslar :)

sabırlı25
Ziyaretçi
sabırlı25

ramazan abi izmire yorumlu tahmin yapıcakmısın? yada adanaya

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.