bursa altili tahminleri

16 HAZİRAN 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMINLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: H14 gibi zorlu bir koşuyla programa merhaba diyoruz. Galoplarında cok etkili dereceler sergileyerek hazırlanan 1-KOBATHAN ve 2-STROMBELL bir tık ön planda olsada, kalabalık tutacağım koşuda rakipleri sablonumda olacaktır.

2.AYAK: Satış Koşuları herzaman patlamaya aday koşulardır. Bugünde bir sürpriz olabilir. Ancak zorlu görünen koşuda, takibimde olan ve formsuz rakipleri arasında gördüğüm, sırf bu yüzden Bursaya oyun yapmaya karar verdiģim 8-SELAHATTİN BEY zor koşudaki 1.BANKOMDUR.

3.AYAK: Cok formda günler geçiren 9-ÖZLENEN GÜL birkez daha kazanabilir. 1-GÜLFEM ve 11-GÜLERCE sürprizcilere ısrarla tavsiyemdir. 2-RİO KARNAVALI ve formunda bir tık düşüş gözlensede bu tip gruplarda herzaman başarılı olabilecek olan 6-ZEYTİNBAĞI ile bu ayağı geçilebilir görüyorum.

4.AYAK: Son yarışını cok beğendiğim, bugün fazla baskı yemeden koşytu 2-3 takip etmesi durumunda düzlükte alacağı liderlikle fotolayabilecek olan FİBONACCİ ilk tayım ve Alternatif Bankomdur.. Koşunun haklı favorisi 3-NAVİGATİON ve ilk defa kosacak olmasına rağmen, çalışmaları olumlu 5-SAVCIBEY, ve 4-HASİM AĞA’da rakip olarak gördüğüm ve yerim olduğu için kuponumda bulunduracağim isimlerdir.

5.AYAK: Kısa uzun demeden kazandığı yarışlarla müthiş formda olan 1-AŞIKBEY koşunun doğal favorisidir. Ancak ara sonrası görduğü koşularla formunu bulan kaliteli isim 8-CAHAN, İstanbuldan bu koşu için gelen ve kaba kumu daha iyi yapabileceğine inandığım 2-ERTAŞ, iyi formu bulunan ve koşunun sürprizini yapmaya en müsait isim olarak gördüğüm 6-FIRATIN ÖFKESİ’ni son isim olarak kuponumda bulunduracağım..

6.AYAK: Kum pistte henüz geçilmeyen, bu tür mesafe ve gruplarda pekte geçileceğini düşünmediğim, kazanmış olduğu yarışlardaki dereceleri bile bu koşuya yetipte artmasi gereken 1-WELLCOME benim Bursadaki 2.BANKOMDUR.

ALTILI TAHMİNİM

1-2-5-8-7-6-4

8 SELAHATTİN BEY

9-1-11-6-2

7-3-5-2

1-7-2-6

1 WELLCOME

KUPON BEDELİ: 33.60

YAZDIĞIMIZIN GANYAN OLSUN..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bay uzman

bursada güzel az para verecek bir altılı günü
herkez ilk ayaga yüklenecek kapatacak ama 2 numaralı strommel bunlarıda geçemezse koşturmasınlar
2.ayak raziye anaya demişler gel sana yarış kazandıralım artık gelirmi gelmezmi bilemem gelmezse onun ayıbı 3 santino 5 perfec yıldızı 6 alfa kızı 8 selahattin bey raziye ananın bir htasını bekleyecek isimler
3.ayak artık bu yolu aş yol aşan diyorum tek rakibi zeytin bagı valla bu zeytin bagının sahiplerinden bi şey anlamadım at kocaelinde coşuyor ısrarla bursaya getiriyorlar anlamadım gitti
4.ayak tay yarışı zaten kaç tay koşuyorki kapat gitsin
5.ayak bursaya hoş geldin ertaş 2 numara ertaş şov yapar
6.ayak 1.2.6 yaz otur iftarı bekle
şablonum 1.ayak.2 strommel bankom
2.ayak11 …..3.5.6.8
3.ayak6.8
4.ayakhepsi
5.ayak2 ertaş bankom
6.ayak1.2.6

admin

Bol şanslar Özgün. Mail gönderdim.

Güney Gürsoy

Merhaba. Tahminleriniz güzel ama sanırım fibonacci konusunda sıkıntı var, çünkü başka bir attan bahsediyor olabilirsiniz.. Keza fibonacci son yarışında hep en önde gitti sonlarda dama dedi. Yani yetiştirememek gibi bir şey söz konusu değil, nefesi yetmedi. Bugün için bende onu tutuyorum ama siz yanılmak istemiyorsanız bir kez daha izleyin bence. Bol şanslar

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x