Ana Sayfa / Tahminler / 16 HAZİRAN 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

16 HAZİRAN 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

ÇÖLAN RÜZGARI; İstediği tempoyu kurabildikten sonra zorlanmadan temposunu fazla yitirmeden fotoya kadar uzanabilen safkan son koşusunda nihayetinde beklenen birinciliğine kavuştu. O koşudaki benzer rakiplerini uzak farkla mağlup ederken oldukça diri görünen safkan bugün mesafe uzamış olsa da sikletininde vermis olduğu avantajla ve de safkanı en iyi idare ettiğini düşündüğüm binicisiyle fotoya uzanmasını bekliyorum.

SANTİNO; Handikap puanından da anlaşılacağı üzere grubun bir tık üzerinde olan safkan son koşularına nazaran uygun grupta en şanslı isimdir. Grubun uygunluğundan istifada ederek fotoyu önde geçebilir.

ÖZLENEN GÜL; Müthiş bir form yakalayıp üst üste üç koşusunuda kazanma başarısı gösteren safkan şartlar yine müsaitken bir kez daha kazanmasını beklediğim isimdir.

ÇAHAN; Verdiği uzun aranın ardından iki koşu görüp son koşusundaki üçüncülüğü ile formuna kavuştuğunun sinyallerini veren safkan bu pistte ilkkez koşacak olmasına rağmen yatkın olduğundan fotoyu önde geçebilir. En güçlü rakibi ise kuşkusuz günün favorilerinden olan 1numaralı AŞIKBEY olur.

GLIVANA; Uzun aranın ardından bir koşu gören safkan galoplarında hazır olduğunu işaret ediyor. Günün en yüksek agf oranlı favorisinin yanında çıtır bir sürprizle ikramiyeye katkı sağlayabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 4
2.AYAK : 3.6.2.13.4
3.AYAK : 9
4.AYAK : H
5.AYAK : 7.1.2.5.6
6.AYAK : 4.1.2.6.7.5.10.11

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

15
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Ramazan 5’te kalmaman dileği ile :)

admin
Yönetici

2-4-5-7-8 //
13 //
H //
2-3-4-6-7 //
2-7 //
1

admin
Yönetici

Yatıramadık kuponu hayırlısı :)

Esra
Ziyaretçi
Esra

Selam ramazan Esra ben. Arasıra tahminlerine takip ediyorum. Yarın akşam için bana lütfen hangi koşu varsa tahmin yazabilirmisin lütfen. Bayram öncesi paraya ihtiyacım var. 😊

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.