16 EKİM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: Kimi yazmazsam o gelecekmiş gibi hissettiğim bir ayak. Altılıya fazla atla başlamayı sevmem ama 6 at yazıyorum, umarım geleni bulabilirim.

3. KOŞU: Yine zor bir koşu. Son yarışına anlam veremediğim (10) ILDIR RUZGARI, sonlarda etkili gelecek (1) RED ANGEL, ilerleyen yaşına rağmen istikrarlı koşan (11) AIRTOUCH, istediği avansı alabilirse rakiplerine direnebilecek (9) AMPHITRITE ve son olarak Ankara’dan gelen (8) SIMENTAL ile bu ayağı geçiyorum.

4. KOŞU: Son yarışlarını kolay kazanan (2) AMERICAN BILLION seriye devam edebilir ancak benim beklenti içinde olduğum bir at var. Her yarış üstüne koyarak giden (6) LADY CARINA grubun gerisinde kalmaz ise sonlarda etkili gelerek kazanabilir. Yanlarına sürpriz bir isim daha ekleyerek (5) NEHİR CAN bu ayağı geçiyorum. Badegül ve Venüs Daughter da yazılabilecek isimler.

5. KOŞU: Günün ağır favorisi olacaktır (5) INDIAN DADY. Ben de kaba kuma uyum sağlayıp kazanmasını bekliyorum. Etkisiz kalırsa devreye girecek tay Harunhan olur.

6. KOŞU: Sürpriz bir sonuç da çıkabilir ancak kuponu daha fazla büyütmeme adına ilk kum yarışı olumlu (9) MAVİYASEMİN ve (6) İLBÜKE ile risk alıyorum.

7. KOŞU: Sorunları olmasa daha iyi yerlerde olabilecek (6) TAMGA ve ters mesafeye rağmen grubun uygunluğuyla (7) YILMAZHAN önde tuttuğum isimler. Yanlarına sürpriz olarak (11) DOMINANTS SON ve (8) ŞEKER YILDIZI’nı yazıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 7,1,9,4,6,12
2.AYAK: 10,1,11,9,8
3.AYAK: 2,6,5
4.AYAK: 5
5.AYAK: 9,6
6.AYAK: 6,7/11,8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

ibrahim
Ziyaretçi
ibrahim

Reis takip ediyoruz. degerli yorumlarindan faydalaniyoruz. emegine saglik

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar.