bursa altili tahminleri

16 EKİM 2016 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN)

Hafta başına hızlı bir başlangıç için ideal bir bursa programını değerlendirmek istedim bütün yarış severlere bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 4 ve yukarı arapların mücadelesi belki de bugün diğer ayaklara göre daha zor geçmesini beklediğim karışık ve geliri fazla atın bir araya geldiği koşuda ilk şansı uzayan mesafede daha etkili koşabilen ve başarılı yarışları olan yapmış olduğu hazırlıklarında gayet iyi gözüken 6 BURAKŞAH’a veriyorum. İzmir Bursa arası mekik dokuyan ilerleyen yaşına rağmen muntazam performans içersinde koşan 4 MUHRİP, Bugün Indıan dady için gelmişken nasiplensin diye beklenen birinciliği bir türlü bulamayan isme sihirli bir dokunuş yapması beklenen 9 YURTTAY, Ankara hazırlıklarından sonra Bursa pistine gelen bu tip gruplarda her zaman söz sahibi 3 DOMANİÇ, Yaptığı hazırlıklarda dikkat çeken 8 ÖZDAMAR , son yarışını kazanırken ensesinde gördüğü baskıya rağmen güzel koşan 2 DOĞUHAN , Bu tip gruplarda yazılmadan geçilecek 5 BAŞKAYNAK ve formda jokeyiyle bugün etkili bir performans ortaya koymasını beklediğim 7 KUTLUERİNOĞLU sıralamasına şans veriyorum.

2.AYAK : Sonlara doğru banko tercihlerimi yaptığım için bu ayak da normal şartlar da bugün kazanmasını beklediğim 10 ILDIR RÜZGARI’nın yanına rakip olarak, güzel hazırlıklarıyla 6 FORTE , aradan sonra gördüğü kısa mesafe koşuyla nefes açan ve çalışmalarına hız veren 5 VICTORY SWORD, Ankara’dan çok hazır ve formda gelen 8 SIMENTAL sıralamasına şablonumda şans veriyorum.

3.AYAK : Karışık ve her sonuca açık bir koşu o yüzden bu ayakta eksiltme yapabildiğim kadar yapıp tuttuğum isimleri önde kullandım, aradan sonra koşacak olsa dahi bugün İzmirden yarış gösterilmek ve koşması için Bursa pistini seçen etkili isim 3 VENUS DAUGHTER ilk şans veriyorum.Kocaeli pistinde üst üste kazanırken gayet iyi formda olduğunu gösteren ve bugün bu koşuya çok hazır bir şekilde girecek olan 2 AMERİCAN BİLLİON , Bu grupla devamlı mücadele olup etkili yarışlar koşabilen 1 BADEGÜL, Bursa pistinde yarış koşarak form tutan ve her yarışında aşama kaydedip kendini geliştiren 6 LADY CARINA, Ankara dan bu koşu için bursaya getirilen ve hazırlıkları oldukça tatminkar gözüken 7 DANCE sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

4.AYAK : Halis karataşı bursaya isim açıkcası son yarışında oldukça önde tutulan ve beklentiler yüksek olan bir isim o gün etkili koşmuş olsa da rakibini geçebilecek elinden fazla birşey gelmedi açıkcası bugün İstanbul dan sonra Bursa pistine getirilmesi beni şaşırttı çok fazla söze gerek yok şartlar ve rakiplere bakıldığında çok fazla da ayrıntı yazmaya bile gerek duymuyorum muhtemelen yarın Bursa 6 lısını 5 li ganyana çevirip agf tablosunu tavan yaptıracak eminim ki güvenenleri yanıltmıycak isim 5 INDIAN DADY‘nin koşuyu rahat bir şekilde kazanmasını bekliyorum ve BANKO olarak tek yazıyorum.

5.AYAK : Maiden mücadele de ikinci bankomu tercih edicem ilk çim yarışında etkisiz kalan ve kum pistindeki yarışında oldukça iyi gözüken bugün geliştirdiği form ve idman pistindeki görüntüsüyle rakiplerine göre çok farklı olduğunu bugün koşacağı yarışında ortaya koyup kolay bir birincilik kazanmasını beklediğim 9 MAVİYASEMİN‘i kuponum da ikinci BANKO olarak tek geçiyorum.

6.AYAK : Çok uzun aradan sonra gördüğü yarışlarla oldukça forma girdiğini son yaptığı yarışında ortaya koyan ismin bugün koşuyu kazanması oldukça normal sonuç olacak misli ve ufak kuponlar da muhtemelen tek olarak değerlendirilecek isim 7 YILMAZHAN koşunun oldukça önde ismi olup, kum piste daha etkili yarışlarına sahne olduğumuz ismin yarış hazırlıkları güzelde olunca ikramiye boyutunu da göz olarak tercihlerimin arasına soktuğum 4 KOBATHAN, son yarışlarında kıpırdama sinyalleri veren 10 DOCTOR HOUSE ve 11 DOMINANT SON sıralamasıyla kapanışı yapıyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK : 6,4,9,3,8,5,2,7

2.AYAK: 10,6,5,8

3.AYAK : 3,2,1,6,7

4.AYAK : 5

5.AYAK : 9

6.AYAK : 7 ,4,10,11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

ibrahim01
Ziyaretçi
ibrahim01

emeginize saglik. bicok kisi eminim faydalaniyordur. onlarinda adina ben tesekkur edim. bolsans