16 ARALIK KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

Kocaeli gece yarışlarında artık alıştığımız gibi az atlı bir program bizi bekliyor.Şahsen daha kalabalık ve çekişmeli Yarışları dört gözle bekler oldum fakat bu mevsimde bundan daha iyisi olacağını sanmıyorum.Yedili plase veya yedili ganyan oynayanlar için çok kaliteli bir orjine sahip olan ve gelecekte çok parlak yarışlarını izleyeceğimizi düşündüğüm (1)DERBIST’in kazanmasını bekliyorum

1.AYAK : İstanbul pistinde yaptığı hazırlıklarında çok iyi dereceler çıkartan ve dikkatimi çektiği son üçüncülüğünün ardından etkili formunu devam ettiren (6)ALKANHAN bir aksilik olmazsa kazanmasını bekliyorum alternatif bankomdur.(7)POWER SUPRİSE ve (5)GRAND LARA çok sert rakip olacaklar.süprizi son yarışını rahat kazanan (4)TURKISH EMPİRE ve (3)BABYGUSKA yapabilir.

2.AYAK : Artık kazanma vakti gelen ve mutlaka birinci gelmesi gereken hayatının son 4 yarışına giren (5)KOCABATUR favorim olmakla birlikte bu ayağın tamamen kapatılması taraftarıyım.Sıralamam 5.7.6.2.3  / 1.8.4.9

3.AYAK : Bir yarışı diğerini tutmayan 10 Arap atının bir araya geldiği handikap 15 yarışında,son yarışına kazanan (2)HEYCAN BİR, bu mesafede kazanan ve Bursa’dan hazır gelen (5)ŞANSIBOL,güzel dereceli galoplarla bu yarışı hedef yaptırılan (1)BUHARALI, sürekli tabela ve çevresinde dolaşan adeta yarış kollayan (4)KARPATLI ve iyi hazırlıklarıyla (7)GÜLMİSAL Beraberce değerlendirilmeli diye düşünüyorum.(3)SELAYATLI yeri olanalara tavsiyemdir.

4.AYAK : İstanbuldan hazır gelen galoplarında hergeçen gün daha iyi dereceler yaptığını gördüğüm ve ilk yarışından beri takibimde olan,ilk defa daha önceki koştuğu gruplara göre uygun grup bulan,bu mesafede grup yarışları kazanmış müthiş safkan Speedy Girlin yavrusu  (6)FOULITA bankomdur..

5.AYAK : Hergeçen gün daha iyi duruma gelen (2)GRAND MONTANA ve artık kazanma zamanı gelen (7)AKYAZILI DİLA arasındaki Çetin ceviz geçecek mücadeleye ekürilerden (1-4) (1)ESGOLD ve her an patlama yapabilecek (5)KORHAN KAPTAN katılacaktır.Ünlü Amerikalı aygır Bahri’nin çok Şeyler beklenen yavrusu (8)BAHRIYE bugün olmazsa bile notlarımın hep en üstünde olacak sürprizimdir.

6.AYAK : Son yaptığı galobunda 600/35.7 400/23.5 sprintine hayran kaldığım (8)PRENSES DEHERE’nin artık kazanma zamanı diye düşünüyorum.alternatif bankomdur.Ciddi olarak gördüğüm iki rakibi var.bunlardan ilki daha önce burdaki bir çok rakibini geride bırakan (2)CHARMING STORM ve her an güzel bir patlama yapmaya hazır olduğu çalışmalarından belli olan (3)KİNG BZYAS olacaktır. Çok at yazacaklara (4)PERFECTUS, (6)ROYAL STORY ve son dönemlerin enteresan at binen jokeyi B.Averbak ile (5)MARAZHAN yazılabilir.

ALTILIM

6 /7.5

5.7.6.2.3.1.8.4.9

2.5.1.4.7.3

6

2.7.1.5 / 8

8 / 2.3

Bol Şanslar diliyorum hepimize..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nalcakan

Diyarbakira varmı takip ettiği teki ilk

HAFİYE.48.

selam sayın ertan bey dördüncü ayak üç no
hakkında ne düşünüyorsunuz acaba şahsım
olarak çok saglam tek olur diyorum sizin
görüşünüz nedir acaba bilgi verirmisiniz
rica etsem detaylı olarak son kazandıgı koşu
şartı mesafe galop kilo derece çok teşekkürler
ertan bey başarılı çalışmalar dilerim sevgi ve
saygıyla kalın bu arada sizede çok bol şanslar
rast gelsin ustad.

Adrian

Başarılar Ertanbey

Kaptan ahmet

Ertanbey kolaygelsin.once size sonra tum ekibinize ve bizlere bol şanslar diliyorum.Birinci ayaktaki Alkanhanı tek atacam acaba siz de tekim attınız veya son ayağımı tek atsam acaba? Kararsız kaldım

Atlas

Şansınız bol olsun Ertanbey

Kaptan ahmet

4.ayaktaki Foulıta ya güvenip banko yazdım birde son ayağı 2 atla geçtim gelirse böyle gelsin artık.bol bol şanslar
6.7.5.4.3
5.7.6.2.3
1.2.3.4.5.6
6
2.7
2.8

Kaptan ahmet

Adrian usta seninde tahminlerin varsa paylaşabilirmisiniz? Sizide ilgiyle takib ediyorm

Sahin

Plaseye at söylemeyin abi bidaha yazık

ahmet

Kocabaturu tek attım tşk ederim ertanbey

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x