16 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ATLAS)

1.AYAK: İlk ayakta formda isim 4.TURKISH EMPIRE günün ilk teki olarak değerlendirilebilir diye düşünüyorum. Aksi halde bu ayak bende kapatmaya kadar gidiyor.

2.AYAK: Son yarışlarında tabelada yer bulup bu bakımdan diğerlerinden daha formda görünen 6.UNUTULMAZ, 7.GÖRÜNTÜ, 5.KOCABATUR, 3.ANEMON FIVE, 1.DELİJET ve 8.ŞAHSERDAR’ın bu ayakta değerlendirilmesi gerektiği görüşündeyim.

3.AYAK: 2.HEYCAN BİR ile Bursa’dan kazanarak gelen ve kilo avantajı da bulunan 5.ŞANSI BOL öncelikli safkanlar olup ben 3.SELAYATLI ve 4.KARPATLI’nın da değerlendirilebileceğini düşünüyorum.
4.AYAK: 2.ANATOLIAN SUN’ın bir kez daha kazanmaya yakın gördüğümden tek olarak değerlendiriyorum.

5.AYAK: Maiden yarışta 2.GRAND MONTANA, 7.AKYAZILI DİLA, 5.KORHAN KAPTAN’ın yanında 6.SON DELİ’nin de şanslı olabileceğini düşünüyorum.

6.AYAK: Birbirlerini geçebilen safkanların mücadelesinde 2.CHARMING STORM, 4.PERFECTUS, 6.ROYAL STORY, 7.WILD HEART, 8.PRENSES DEHERE, 3.KING BYZAS ve 10.WIND OF KEPEZ benim şanslı olabileceğini düşündüm safkanlar olup boş şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

AYAK: 4
AYAK: 6, 7, 5, 3, 1, 8
AYAK: 2, 5, 3, 4
AYAK: 2
AYAK: 2, 7, 5, 6
AYAK: 2, 4, 6, 7, 8, 3, 10
Kupon Bedeli: 40,32 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Atlas

Avatar
Adana'da yaşıyorum ve serbest meslek niteliğinde bir işle iştigal ediyorum. Yaklaşık 10 yıldır at yarışlarıyla ilgileniyorum ve tüm yarış severlere bol şans diliyorum.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Siradisi

Heyecan bir in tek rakibi 1 numarali buharli olur. Ikili dusunulebilir

Maidende 4 numara calismalarinda cok iyi fakat yarista yok bugunde yazacam sadece handikap puanindan dolayi 7 akyazili dilayi destek amacli yazacam ikili oynayanlar icinde dusunulebilir

Son ayak bu pist mesafede kazanan ve kazanamayip tabela yapan atlara dikkat edin sirasiyla 1-2-4-6-8 yazacam
By creed ustamin ciragi olarak tavsiyelerim..:)

Ilhan

Yazdığın kanyan olsun atlas Allah utandırmasın herkese bol şanslar şans bizden yana olsun

Yasin ONAN

altılım
7,2,6//1,5
3
2
5,1,6,2
2,7,4
2,4,6,8
Bol Şanslar

Adrian

Başarılar ATLAS kardeş

GOKHAN OKA

6ALKANHAN ilk kez Kocaeli kaba kumuna çıkacak olması ile sorun işareti olsada babadan öz kardeşi şuan koşan 3 yaşındaki Fratelli nin Bursa’da dörtte dört yapıp Ankara dada bir birinciliği olan bir kardeşi varken,birde Temelhan’ın da kardeşi olduğunu düşünürsek ki bu isiminde kaba kumda yaptıkları belli.Hal böyle iken çok koşacağını düşündüğüm bu pistte özlediği birinciliği D.Yıldız idaresinde ulaşacağına düşünüyorum.
2.AYAK 1.2.3 E KAPALI BENCE
3. AYAK SANSI BOL
4.AYAK 6.2
5.AYAK GRAND MONTANA
6.AYAK 2.4.6.7.10
KUPON BEDELİ 2 LİRA SANIRIM ARKADASLAR RAHATLIKLA TUTTGUNUZ ATLARI EKLEYEBILIRSINIZ VE BIZIMLEDE PAYLASIRSANIZ BIRBIRIMIZE FAYDAMIZ OLABILIR BELKI. HERKEZE BOL SANSLAR

can911

Öncelikle Atlas kardeşime bol şanslar dileyerek 16.12.2015 Kocaeli Altılı Ganyan tahminlerime aşağıda yer veriyorum. (Teklerimizin aynı olması nedeniyle böyle bir seçim yaptım, Ertanbey kardeşim kusura bakmasın). Herkesin yazdığı gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1. AYAK: 4 (Turkısh Empıre),6 (Alkanhan),5 (Grand Lara),7 (Power Surprıse)
2. AYAK: 6 (Unutulmaz), 7 (Görüntü), 3 (Anemon Fıve), 1 (Delijet)
3. AYAK: 2 (Heycan Bir),3 (Selayatlı)
4. AYAK: 2 (Anatolıan Sun)
5. AYAK: 2 (Grand Montana),5 (Korhan Kaptan),7 (Akyazılı Dila)
6. AYAK: 2 (Charmıng Storm),4 (Perfectus),6 (Royal Story),8 (Prenses Dehere),11 (Esnaf),12 (Creampıe)

Kupon Tutarı: 34,56 TL (Yedili oyunları için 1. Koşuda önerim 5 (Sarı Boğa) olacaktır).

Zafer Donmez

Başarılar Atlas bey, kocaeli altilinizi takip ediyorum çok iyi gidiyor ☺

can911

Yarış ortası nazar değmesin diye yorumu sona sakladım. Çok başarılı bir kurgu oldu, tebrik eder devamını dilerim Atlas kardeşim. Bu arada M.Kaya da şov yaptı, koştuğu tüm yarışları aldı

Mehmet

Çok güzel kupondu şansimiza teklerimiz disinda hep bankolar geldi tebrik ederim tahminleriniz icin

15
0
Tahmin paylaş.x
()
x