Ana Sayfa / Tahminler / 16 AĞUSTOS İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

16 AĞUSTOS İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

1.AYAK : Bugün muhtemelen güne tekle başlamak isteyenler için BÜYÜK DOĞU oldukça cezbedici görünüyor. Safkanı önde çok fazla rahatsız edecek birisinin olmaması inatçı yapısıyla fotoya kadar sürüklenenilir ancak ben özellikle 1numaralı CEFAKEŞ ve 6numaralı TURANHAN isimli safkanlardan etkili bir yarış beklediğim için favoriye rakip yazacağım. Bu isimlerin dışında üstün performanslarına rağmen bir türlü kazanma başarısını gösteremeyen 3.ERAYHAN ha geldi ha gelecek izlenimi verdiğinden bugünde ihmale gelmez. 8numaralı OLGUNBABA ise galoplarında etkili görüntüler sergilemiş hafif sikletiyle günü sürprizle açabilir diye kuponuma ekliyorum.

2.AYAK : Bir dönem takibimden düşmeyen 9.KURYE çok fazla belli etmese de son koşusunda inceden sinyalleri yaktı. Mustafa ÇİÇEK idaresinde bugün için favorimdir. Koşu içerisinde 1.ATOM ADAM ve 6.AGAH gibi isimlerin olmasına rağmen sürpriz bir sonuçlada sonuçlanabilecek olmasından ötürü ayrım dahi yapmadan HEPSİ yapmak benim şahsi kanaatime göre kuponların tek kurtuluşu.

3.AYAK : Aynı gruptaki son koşuyu binicisinin elini sallayarak fotoya soktuğu 10.TALİPHAN'ın bugünde şansı yüksek olsa da işinin okadar da kolay olmayacağını düşünüyorum. Mesafenin biraz kısalması aleyhine olduğundan Uğur Polat bukez el kol hareketiyle fotoya giremeyebilir. He olurda safkanı gereğinden fazla zorlarsa sonuç yine değişmeyebilir. Ancak bukez üstüne sihirbazı alan 2.ALTEPE bukez daha etkili bir yarış sergileyeceği aşikar. Tabi 11.YELTAY istediği avansı alırda tempo kaybetmezse geri kalan tüm senaryolar ikincilik için olacaktır.

4.AYAK : İlk startını zorlanmadan kazanan 6.GÜMÜŞKESEN ve RIŞVANOĞLU koşunun net favorileri. Muhtemelen kuponların çoğunda ikisi birlikte yer alacakken bir kısmında ise ikisinden birinin tercihi tek bırakılacak. Ancak yarış hayatına etkili girip sonradan etkisiz görüntü sergileyen 1numaralı ARHAVİLİM bir süre dinlendirilip galoplarında etkili görüntü sergiledi. Bugünde yeni takılarıyla katılacağı için yarış tecrübesinide göz önüne alarak değerlendirmekte fayda var. Ben bu üç isimle geçeceğim ancak çok farklı bir neticeylede sonuçlanabilir. Yeri olanlar AYRİGİN HAN, GARZAN ATEŞİ ve MUCİZEKAYA isimli safkanlara da yer verebilirler.

5.AYAK : Ben bugün ilk bankomu günün en zevkli mücadelesi olan GR1 KARADENİZ KOŞUSUndakullanacağım. Kısrak koşusu galibiyeti sonrası Gazi Koşusundan altıncılıkla ayrılan TARSUS BEYAZI son koşusunda ise klas bir birincilik elde etti. Mesafe biraz aleyhine görünse de güçlü rakiplerine oranla siklet avantajıyla Selim Kaya'nın işi şansa bırakmayacağını düşünüyorum. Koşusun süratli geçmesi de işine yarayacağından fotoyu önde geçeceğini düşünüyorum ve banko olarak öneriyorum.

6.AYAK : Sürekli kendini geçecek bir grup bulduğundan gereğinden fazla maidende oyalanan 5.SEMİH BEY artık bu ikincilik serisine dur diyeceğini düşünüyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 2.1.6.3.8
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : 10.2.11.1.7
4.AYAK : 5.6.1//3.4.2.8//7.9
5.AYAK : 8
6.AYAK : 5

Hakkında Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.

30 yorum

 1. bol şans Ramazan

 2. Bombaci senin istanbul yorumlarni alabilirmiyiz..

 3. Bay uzmanın İstanbul kuponu varmı

 4. 2-5 //
  H //
  2-8-9-10-11 //
  2-5-6-8 //
  2 //
  6 //

 5. Bombaci

  1-2-3-4-5-7 //
  1-2-3 //
  11 tek //
  2-5 //
  2.3-5-6-8 //
  1-2-4-5-6

 6. Sinan Özen sana sevgi saygı ve hürmetlerimi sunarım beni altılıdan nefret ettiren adam.

 7. Bombaci

  Admin bu defa paranın gözüne vurdu Ramazan 2 atta 7 ganyan bizi de görür merak etme :)

 8. Şu Emmi %5agf ile 2 ganyana düştü bunda bi is var biraz ganyan basayım aksama sermaye olsin :)

 9. Bombaci

  Yaw kapamalık bir ayak ikinci ayakta şimdi ben kapatırsam AGF gelir adminin oyun haybeye gider 3 atla geçeyim dedim. Yani aslında ne yaptıysam admin için yaptım :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir