16 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: İstikrarlı yarışlar yapmasına rağmen bu yıl henüz kazanmayı başaramayan (3) ERAYHAN’ın yetenekli binicisiyle şanssızlığına son vermesini bekliyorum.

4. KOŞU: Öyle bir grup ki; form durumu en parlak ismin sentetikte eksik olma ihtimali yüksek. (9) KURYE’ye ilk şansı versem de her türlü sonuca açık bir yarış olduğunu düşünüyorum.

5. KOŞU: Tempoyu çok yükseltmeden gidebileceğini düşündüğüm (11) YELTAY bu kez rakiplerine direnebilir. İkinci tek olarak düşündüm ancak ön planda tuttuğum daha cazip bir isimden yana tercihimi kullandım. (10) TALİPHAN en ciddi rakibi olacaktır. (1) ALİŞHAN ve (2) ALTEPE ile birlikte sürpriz olarak ara sonrası yarışında kazanacak gibi gelmesine rağmen rakibine hakim olamayan (7) SİNANLI’yı yazıyorum.

6. KOŞU: İlk yarışını kolay kazandıktan sonra 4. olmasına rağmen sonlardaki aksiyonlarını beğendiğim (8) SANBERK, erkek rakiplerinin arasında ilk şansı verdiğim tay. Cazipliği ve kuponu büyütmeme adına risk alarak ikinci tek olarak kullanıyorum.

7. KOŞU: Birbirine çok yakın gördüğüm atların mücadelesinde riske girmiyorum.

8. KOŞU: Rakiplerinin önünde gördüğüm (5) SEMİH BEY ve (6) SUPERSTAR ikilisinin yeterli olmasını umuyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 3
2.AYAK: 9,10,7,6,1,8,3,2
3.AYAK: 11/10,(1,9),2,7
4.AYAK: 8/3,5,2,6
5.AYAK: 6,8,3,2,1/5,4,7
6.AYAK: 5,6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

Şeref

Bol şanşlar

sensev

Bol şanslar Mehmet bey

admin

Geçmiş olsun. Güzel para verir bu altılı.

admin

Erayhan da gelse tulum çıkaracakmışsın. Bir tane kontra yapsaydın keşke.

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x