Ana Sayfa / Tahminler / 15 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

15 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Öncelikle 15 Temmuzda yaşanan hain darbe gecesinde Şehit olanlara Allah'tan rahmet aile ve yakınlarına sabır diliyorum. Ülkemizin bir daha bu tür olaylara şahit olmamasını Allah'tan niyaz ederim.

İstanbul  oldukça zevkli koşuların yer aldığı programda tüm takipçilerimize Bol şanslar diliyorum. İkinci Altılı Ganyan daha cazip geldiği için kurgumu bu koşular üzerine kurdum.

1.AYAK : 4 ve Yukarı Arapların Handikap Mücadelesiyle start alan ikinci altılı ganyanın başlangıç ayağında, son startında kamçı görmeyen ve çok kolay temposuyla sonuca ulaşan ismin yakın ara koşuya iştirak olmasına rağmen koşu öncesi son gördüğü galop idmanında formunu koruduğunu adete gözler önüne seren bugün üzerinde dünün başarılı aprantilerinden M.K.Kumbasar idaresinde sahaya çıkacak olan 2 MONTEGO koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum. Kupon bedeli açısından diğer koşularda şans verdiğim isimlerin kalabalık olması ve risk almayı tercih ettiğim bu koşuda günün BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum. Tek geçmeyecek takipçiler için vermiş olduğu aranın ardından pistlere birincilikle dönen ve ikinci startında da koşudan birincilikle ayrılan kumaşını son iki yarışında göstermeye başlayan 4 yaşlı isim 11 BODRUM KALESİ favori olarak gördüğüm Montego'nun en ciddi rakibi olup, Koşu içerisinde yaşlı kurtlardan olan bu tip mesafelerde ne zaman ne yapacağı kestiremediğim kilosuna rağmen etkili bir yarış yapmasını beklediğim 1 FORDTA TEK değerlendirilebilir.

2.AYAK : 3 yaşlı İngilizlerin Özdemir atman grup 3 yarışında artık her yazımda üstüne basa basa yazarak muhtemelen okuyup takip eden yarış severlerimizinde ezberlediğini düşündüğüm, Günün Ganyanı ve ikinci ayak klasik buluşmasının koşu içerisinde ki favori ismin şansını çok büyük ölçüde düşürdüğünü söylemekten yorulmayıp tekrar tekrar yazıyorum. Bugün koşuya baktığımda yakın ara kaybettiği koşuyla birlikte koşuda favori çıkmasını beklediğim 8 ŞEKER HANIM'ın yarışın favori konumunda ki ismi olmasını bekliyorum. Kuponum da yer verdiğim bu ismin son startında ki güzel yarışının kendisinden birşeyler götürdüğü düşüncesindeyim. Bu koşuda Gazi'den dönen isimlerinde yer aldığını düşünürsek işinin çok kolay olduğunu düşünmüyorum. Rakip olarak gördüğüm öncelik isim ve yarışta ön planda tuttuğum isim son startında hayal kırıklığı yaratarak tabela dışı kalmasına rağmen bugün üzerinde kısrak isimlerin çok etkili binicisi Selim Kaya'nın tercihi ile son Ankara pistinde ki çok kolay işlerinde fazla üzülmeyen 6 ROCKET GİRL'ün uzayan mesafede çok etkili bir koşu çıkarmasını bekliyorum. Kendisinin oldukça kapalı kutu bir isim olduğunu düşündüğüm ne zaman ne şekilde bir koşu yapacağı tamamen muhallak olan son startında ki üçüncülüğünde birinciyle arasında yarım boy fark bulunmayan ismin bugün uzayan mesafe de nasıl bir sonuç çıkaracağını çok merak ettiğim 2 HAFO , Üzerinde bir tek Usta pilotun denenmediği beklentilerin çok yüksek olmasına rağmen bir türlü istenen sonuçları alamamasına rağmen Şampiyon bir safkanın kardeşi olduğunu unutmadığımız 1 GRAYAMAZON ve bugün özellikle yarış içerisinde dikkatli bir şekilde izlemenizi istediğim koşu içerisinde geri planda kalmasını beklediğim fakat sok iki startında ki artan formuyla Ankara pistinde ki son idmanlarında oldukça formda olduğunu düşündüğüm koşmuş olduğu 10 koşuda 3 birinciliği bulunan ve bu birincilikleri uyumlu jokey Burhan Kılınç idaresinde almış olan uzayan mesafelerde çok etkili yarışlara imza atmasını beklediğim Adana pistinden bugün İstanbul'a getirilen 10 UNCHAINED MELODY şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : 3 Yaşlı Arap taylarının Şartlı 1 mücadelesiyle yarış hayatına başlayacak tayların öncelikle ayaklarının düz basmasını temenni ederim. Yarış içerisinde ki hazırlıkları ve anne kardeşlerinde reisoğlu gibi kaliteli bir safkanla kardeş olan 6 REİSİN GÜLÜ koşu içerisinde ön planda tutulması gereken isim olup, Seri bir kan hattına sahip olduğunu düşündüğüm ve Kum pistte çok başarılı koşabilecek bir pedigriye bağlanan emael- ilaydahanım (tamerinoğlu) eşlemesinde ki 1 AYDİL anne kardeşleri ( evdegül ve kızgınöfke) Sadettin Boyraz idaresinde galop gösterilen ve güzel bir derece çıkaran 3 CANPERVER, İdman görüntülerini beğendiğim ; 4 GİZLİYARİM, 5 GÜZEL YÜZLÜM, 7 SIRILSIKLAM sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin 15 Temmuz Şehitleri koşusunda Grup 1 mücadele son startında kuponumda banko olarak tercih içerisinde bulunduğum, Kum piste isminin sıkça duyacağımızı yazdığım 6 KİNG SERKAN artan formuyla bugünde rakiplerine göre ön planda ki ismim olup, son startında ki beşinciliğinde yarışın favori olmasına karşın tabela dışında kalan fakat bugün çok farklı bir koşu sergilemesini beklediğim 5 EL NİNO, uzun deneyimine ilk kez çıkacak olmasına rağmen sınıfından tereddüt etmediğim 8 ÖMER İN MY HEART, Gazi koşusundan dönen ve bugün çok kolay idman görüntüsüyle rakiplerine son metrelerde nefes aldırmayacak 9 SHARPA ve çok kalabalık olmayan koşularda yer tutma zorluğu yaşamadığı taktirde süratli gitmesini beklediğim yarış içerisinde  çok etkili düzlük sprintiyle koşuda şansının yüksek olacağını düşündüğüm 1 AVUKAT koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

5.AYAK : 2 Yaşlı İngilizlerin Hüsamettin Tamer adına düzenlenen Kısa vadeli 8 yarışında özenerek hazırlandığım ve banko tercihim olan ismin yarış hayatına net birinciliğiyle merhaba deyip ikinci startında ağır pisten etkilenip daha sonra sentetik piste denendikten sonra son çim performansında oldukça etkili bir yarış yapan şampiyon bir annenin şampiyon bir oğlu olacağını şimdiden söylemek istediğim özellikle mesafe uzadıkça çok etkili sprint kabiliyetiyle yarışta sonuca gitmesini bilen İstanbul pistinde ki son hazırlıklarında oldukça hazır olduğunu düşündüğüm ve kendisini adeta ezberleyen Kantarması Gökhan Kocakaya idaresinde yarış içerisinde net bir birincilik beklediğim 4 PADRE PADRONE günün BANKOSU tercihim olarak kuponumda tek olarak yer veriyorum.

6.AYAK : 3 ve Yukarı İngilizlere ait Handikap 15 Mücadelenin oldukça zorlu olacağı düşüncesindeyim. İmkanlar doğrultusunda kalabalık tutulmasında fayda olan bu koşuda şans verdiğim isimler ; Ankara pistinde hız kesmeden devam ettirdiği idmanlarıyla bu tip mesafeler de özellikle kantarması Sadettin Boyrazla etkili koşular sergileyen 2 SAN MARİNO, Seri bir ayağa sahip olan 3 DİAMOND DASH, Urfa pistinden gelip İstanbulda koşu gören ve bugün çim piste şans verilen İstanbul idman görüntüsü etkili olan 1 DELİ İMPARATOR, süratli gidecek olan yarışta olmazsa olmazlardan 4 VİCTORY FLİGHT, Yaklaşık bir yıllık bir aranın ardından koşu gören ve idmanlarında çok iyi işler ortaya koyan 11 NICK NACK, es geçmeden her koşusunda şans verdiğim ısrarcı olarak takip ettiğim 12 TORPEDO, Bu tip rakipler içerisinde bu mesafelerde çok etkili sonuçlara imza atabilecek 5 NAÇAL , Eküri isimlerden hazırlıkları etkili olan 17 ENTERTAINMENT( Yarış hayatının son koşusu olduğunu hatırlatmak isterim), Kısa bir aranın ardından sahalara dönecek olan ve çok iyi işler ortaya koyan 10 HATCHE ve çok ters bir yarış yapmasını beklediğim 14 MY NUMBER kalabalık tuttuğum koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2 MONTEGO

2.AYAK : 8,6,2,1,10

3.AYAK : 6,1,3,4,5,7

4.AYAK : 6,5,8,9,1

5.AYAK : 4 PADRE PADRONE

6.AYAK : 2,3,1,4,11,12,5,17,10,14

TUTAR : 105 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Onur
Ziyaretçi
Onur

Yorumlarınızı çok beğeniyorum tekleriniz takip ettiğim kadarıyla çok başarılı genelde paylaşmayı sevmeyen bir toplumda yaptığınız çok önemli son ayak da istanbulda 16 numaradan bir supriz bekliyorum bol şanslar

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Bol şanslar yavuzhan kardeş

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Istanbul 1.altilim
1,ayak 10,6,3,7,1,4,9
2,ayak 6,4,1,3,2,5
3,ayak 4,2,3,1
4,ayak 11;2
5,ayak 6,2,8,1,10
6,ayak REISIN GULU BANKOM

ISTANBUL 2.ALTILIM
1,ayak 11,2
2,ayak 6,2,8,1,10
3,ayak REISIN GULU BANKO
4,ayak 9,6,2,8,11,3,1
5,ayak 4 PADRE PADRONE BANKO
6,ayak HEPSI
HEPINIZE BOL ŞANSLAR 2 KUPONU DA YATIRIYORUM

racaali
Ziyaretçi
racaali

1.koşu 3,10 2.koşu 3,2,6 3.koşu 4,5,3,2,1,6,7 4. koşu 11 5.koşu 8,1,6 6.koşu 3,6,2,8 7.koşu 9,6,2,1 8.koşu 4,6 9.koşu 2,3,4,9,11

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...