Ana Sayfa / Tahminler / 15 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

15 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

0 KM BANKOLAR.. BOL ŞANSLAR..

1.KOŞU: Öncelikle ik startını alacak tayların ayakları düz bassın. Bu koşuda jokey önceliğine yer vermek istedim. A.Sözen'in dört isim için idman yaptırdığını öğrendim. Tercih hakkını 10-TATLI PINAR'dan yana kullanmış. Ayrıca bu isim yaptığı 1000 metrelik galoplarını, 1200 metrelik bu koşuya yayması durumunda kazanması zaten normal sonuç olur. Ben kazanmasını bekliyorum. 10-TATLI PINAR benim BANKOMDUR..

2.KOŞU: Uzun mesafeli dişilere ait bu koşuda, Ankaradan orta mesafeli koşuda kazanıp gelen 6-YABANKIZ birkez daha kazanabilir. Yanına rakip yazmak için çok çaba sarfettim. Bu kısrağın tek handikabı uzayan mesafe olacaktır.. Uzun mesafeleri seven ancak çimi bir nebze olsun eksik olan 1-AYÇANAZ ilk rakibi olacaktır. Yine uzun mesafeleri daha iyi koşabilecek potansiyeli barındıran takip ismim 4-ISLAH ve mesafe konusunda sıkıntı yaşamazsa gruba göre kalite olan 3-DOMATES GÜZELİ rakip konumdadır.

3.KOŞU: Arap taylarına ait KV6 Koşunun sürprize gebe olduğunu düşünüyorum. İsimsiz olarak 1-3-4-2 sıralamasını ayrımsız tutsamda, HEPSİ yapmak benim açımdan en iyi sonuç olacaktır.

4.KOŞU: Ara sonrası koşunu kazanan ve bunun dinçlik yarışı olmadığını hemen arkasından kazandığı koşuyla gösteren ve kalitesine yakışan koşular yapmaya başlayan 11-BODRUM KALESİ ve süratli gitmesi muhtemel koşunun sonlarda grubu toparlayacak kapasitesinin bir hayli fazla olduğunu bildiğim 2-MONTEGO arasındaki mücadele nefesleri kesecektir. Olurda bu iki isim birden eksik koşarsa 6-KISRAKBAŞI ve bu mesafeleri seven son kötü yarışlarının izlerini sildirebilecek olan 7-HERACLES devreye girecek isimlerdir.

5.KOŞU: Valencia ve Peri Lina isimlerinin bu koşuya kaydı olmamasına en çok 8-ŞEKER HANIM'ın ilgilileri sevinmiştir. Bu ikiliden kurtulduğu ilk koşuda adını birinciliğe yazdırması gayet normal sonuç olur. Alternatif Bankomdur. Eee koşu Özdemir Atman adına olunca sihirbazı atlamak olmaz. Gaziden yakın aralarla 9.luk çıkaran 1-GRAYAMAZON rakio arayanlara ilk isimdir. Nene Hatun Koşusundaki sprinti mükemmel olan 2-HAFO, aynı koşuda yakın ara tabela dışı kalsada beğendiğim isimlerden 6-ROCKET GIRL ve start problemini fazla yaşamazsa 7-SPREAD THE JOY sürpriz olarak kuponumda bulunduracağım isimlerdir.

6.KOŞU: Yine ilk defa koşacak tayların ayakları düz bassın. Taylara ait bu koşudaki isimlerin 4-5 tanesini en kötü ihtimalle KV düzeyinde olacağını düşünüyorum. Çok iyi bir hazırlık devresi geçiren, makine provalarında muhteşem gözüken, ayağına çok süratli olduğu söylenen, son galobunu yaptırdığı jokeyi idaresinde koşuya katılacak olan 5-GÜZEL YÜZLÜM benim birinci altılıdaki 2.BANKOMDUR..

ALTILIM

10 TATLI PINAR

6-1-4-3

1-3-4-2-7-5-6

11-2-6-7

8 // 1-3-6-7

5 GÜZEL YÜZLÜM

Kupon Bedeli: 39.20 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Bol Şanslar Ozgun Kardeş

admin
Yönetici

Bol şanslar Özgün

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..