izmir altili tahminleri

15 TEMMUZ 2016 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye başlaması nedeniyle Cuma İstanbul gece yarışları “Gündüz”, İzmir yarışları ise “Gece” koşulacaktır. İzmir altılı ganyan başlama saati: 19:00

1.AYAK: İlk startı kum pistte olan o yarışından sonra yaklaşık 2.5 aylık bir ara veren yalnız düzenli idmanda olan 600/36.0 23.6 R galobuyla iyi durumda olduğunu gösteren ve orjin yönünden çim piste daha yatkın gözüken 4-GARAVAS riskli de olsa benim bankom olacak.

2.AYAK: Yarışın çok süratli gitmesini bekliyorum ve kaçak atlardan hiç birinin istediği tempoyu yakalayamayacağını düşünüyorum dolayısıyla benim kafamda yarışı koşturduğumda sprinter isimlerin daha şanslı olacağını düşünüyorum. Son yarışındaki sprinti süper olan 3-OCIUS benim ilk atım. Yine sonlarda kuvvetli gelecek 8-ÇARÇIRA ve 2-İNFERNO daha sonraki ihtimaller.

3.AYAK: Yamak-1 yarışında ilk şansı 83 handikap puanı ve iki eküri desteği ile bu yarışa katılacak olan 7-BURAKŞAH’a veriyorum. Son yarışında sprint atacak kulvarı bulmakta zorlanan 6-UĞRUAÇIK, güzel formlarıyla 2-KORATEŞ, 3-MAESTRO, 4-TUMBULEFE ve kendisini unutturan 9-LALUŞ ile 1-AĞARAN daha sonraki ihtimaller.

4.AYAK: İlk yarışını çim pistte kazanan sonraki startını kumda koşan, hem sert rakiplerinden hem de kum pistten etkilendiğini gördüğüm 3-ESER bugün tekrar sevdiği çim piste çıkacak ben bugün çok farklı koşmasını bekliyorum ufak kuponlara tek yazılabilir. Geniş kuponlara 6-NEVRUZ ÇİÇEĞİ ve eküri destekli 2-TURBONUN OĞLU yazılabilir.

5.AYAK: Henüz maiden olmasına rağmen son yarışını çok beğendiğim 9-BLACK SWOOD ilk şans verdiğim isim olacak. Daha sonra sırasıyla 8-KANAS, 3-CANŞEN, 6-POWER OF BROTHERS, 7-MİTO, 10-SALAR BEYİ ve 2-EYE OF THE WIND’ı şanslı görüyorum.

6.AYAK:  7-EASTER BELL uzun ara sonrası bir yarış gördü galopları tatminkar rakipler daha önceki yarışlarına göre uygun benim ilk atım. Rakip olarak 13-NURSENA ve 14-LINDORA tutuyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4

2.AYAK: 3-8-2

3.AYAK: 7-6-2-3-4-9-1

4.AYAK: 3/6-2

5.AYAK: 9-8-3-6-7-10-2

6.AYAK: 7-13-14

KÜÇÜK KUPON TUTARI: 26.46 TL

GENİŞ KUPON TUTARI: 79.38 TL

Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol sanslar Arda

ERTANBEY

Commandante bol bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun 😎

Stefano

Eline sağlık ,bol şanslar

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x