izmir altili tahminleri can911

15 TEMMUZ 2016 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Her daim takipte olduğum değerli sitemizde küçük bir fırsatını yakalayıp göze hoş gelen İzmir programına yorumla katılmak istedim. Yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

NOT: 1.Ayakta 1 (Ali Reis) koşudan çıkarılmıştır. Yerine 5 (GOLİATH) yazılmıştır.

1.Ayak: Zaman içerisinde iyi isimlerin çıktığını bildiğimiz Çelik ekürisi temsilcisi 6 (KÜLÜNK RÜZGAR) etkili dereceleri ile ilk önerim. Verdiği araya rağmen idmanda yine iyi görünen 4 (GARAVAS) ve kumda daha başarılı olacağını düşündüğüm orjiniyle 1 (ALİREİS) sürpriz tercihim.

2.Ayak: Son yarışında hatalı kulvar seçimi nedeniyle 2.likte kalan 2 (İNFERNO) önceliğim. Şartların lehine olduğunu gördüğüm 6 (TEMELHAN), alıştığı binicisine kavuşacak olan form durumunu da göz önünde bulundurarak 10 (OFSAYT) ve kısalan mesafeyi avantaja çevirebilecek isim 8 (ÇARÇIRA) buraya yeterli olacaktır.

3.Ayak: Form durumunu göze aldığımızda 2 (KORATEŞ)’i ilk sıraya almak doğal olacaktır. Mesafenin uzaması ve istikrarsızlık nedeniyle ilave önerilerim de olacak. 4 (TUMBULEFE), idman performansını iyi gördüğüm isimler 3 (MAESTRO) ve 9 (LALUŞ) devreye girebilecek adaylarım.

4.Ayak: Çalışmalarında oldukça etkili görünen isimlerden 1 (AKIN AKIN) ekürisinin önündeki tercihim. Eküriler BANKO

5.Ayak:  Son 2.liği sonrası daha etkili olacağı binicisiyle pekiştirecek olan 3 (CANŞEN) önceliğim. Aynı koşuda tabela yapamamış olsa da son 1.liğini aldığı binicisiyle start alacak olan 2 (EYE OF THE WİND), mesafeye uyumu ve uygun kilosuyla startta da takılmazsa tehlike yaratabilecek olan 6 (POWER OF BROTHERS) ve geçmişte bu mesafedeki başarılı koşularıyla 7 (MİTO) son tercihim.

6.Ayak: Dişilerin kalabalık şartlı mücadelesinde tercihlerim sırasıyla 2 (FLAME GİRL), 6 (DİSTANT LİGHT), 8 (GHİMGHİCHE), 13 (NURSENA) ve 17 (EKİN BURCU) olacaktır.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 6-4-5

2.Ayak: 2-6-10-8

3.Ayak: 2-4-3-9

4.Ayak: 1

5.Ayak: 3-2-6-7

6.Ayak: 2-6-8-13-17

Kupon Tutarı: 57,60 TL (Yedili oyunları için 2.Koşuda önerim tarzını beğendiğim 1 (LATİNAGİRL) olacaktır).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
COMMANDANTE

Bol şanslar Can ağabey

ERTANBEY

Abi bol şanslar diliyorum seni daha sık görmek istiyoruz :)

Barışçı

bol şans can abi

Onbasi

izmir kuponum
1. ayak: 6,7,8
2. ayak: 2,6,10
3. ayak: 2
4. ayak: 2,4
5. ayak: 2,3,4,5,6
6. ayak: 14

** kupon bedeli 5,40 tl hepinize bolşanslar dilerim

admin

Bol şanslar Can bey.

INFERNO^yu İzmir’liler sever siz yıkmışsınız.

admin

Temelhan yaşına rağmen son koşusunda iyiydi, eski günlerini hatırlarsa dediğiniz gibi gelebilir. İstanbul’u atlatalım buradayız :) Bol şanslar tekrardan.

Stefano

Ofsayt dışında bence şuan yakalayamaz kimse infernoyu

admin

Inferno sprinter, yarışın hızlı gitmesi işine yarayabilir.

murat

Bol şanşlar can bey

Stefano

1.)2-4-6-7-9
2.)2
3.)2-3/6
4.)6
5.)2-3-4-5-6-7-11
6.)2-3-8-9-13-14

Herkese bol şanslar

ERKAN

Olması umuduyla bol şanslar ..

Stefano

Bu galopları yazanı yakalarsam..

ERKAN

Son dakka ikinci ayak 10 yazmak için ilk ayak h yaptığım kuponu iptal ettim işe bak :)

Stefano

Ben genelde kapatırım bu tarz ayakları ama dediğin gibi hiç koşarı yok diye yazmadım bende biri bizle kafa buluyo ama kim

ERKAN

İlk ayak hiç güven vermiyordu

İsmail

Can bey tahminleriniz daha sık olursa cok seviniriz ozellikle ist ve izmir saygılar

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x