15 Temmuz 2015 Elazığ Altılı Ganyan Tahminlerim (Hawk)

Açıkcası doğu yarışlarını çok fazla takip etmem çünkü ne oynaması ne de izlemesi bana zevk vermez ancak bir şekilde bu program hoşuma gitti ve çok detaylı olmasada sizlere çalışmalarım sonucunda çıkan şablonu paylaştım .Ayrıca genel olarak çoğumuzun doğu yarışlarına diğerlerine göre daha ufak kuponlar yaptığımızı düşündüğümden mümkün olduğunca ufak bir şablon vermeye çalıştım.Elazığ tahminlerim şu şekilde oluştu ;

1.Ayak:

Kilosu biraz yükselmiş olsada rakiplerinin de kilo almış olmasından dolayı sorun olacağını düşünmediğim (1)RODOPLU her yönüyle grubun üstündedir ve favorimdir.Farklı kurgular yapanlar kazanmaması için bir sebep göremediğim bu isimi alternatif bir BANKO olarak değerlendirebilirler.Ancak ben diğer ayaklarda bankolarımı kullandığım için burayı biraz kurgusal olarak kalabalık geçmeyi uygun gördüm.Kaliteli bir isim olmasına rağmen sanırım sorunlarından dolayı inişli çıkışlı performanslar gösteren (3)JOYEUX kalitesine yakışır bir şekilde koşarsa sahip olduğu bitirici sprinti ile eküri avantajını da kullanarak koşudan galip ayrılabilir.Diğer bir rakip ise ŞanlıUrfa’da aradığını bulamayınca Elazığ’da denenen ve bu pistte koşmuş olduğu yarışlarda oldukça güzel yarışlar çıkaran (9)SATISFACTION bu koşuda şanslı olduğunu düşündüğüm diğer bir isimdir.Son olarak uzun süre ara vermiş olsa da çalışmaları fena olmayan (7)MÜŞFİK HOCA kalitesi ile bu koşuda söz sahibi olabilecek kapasitede olduğundan şans verdiğim son isimdir.

2.Ayak:

Son koşmuş olduğu kısa mesafeli yarışını dikkate almadığım , kalite olarak bence gruptan sıyrılan (5)POWERLINE bu koşudaki favorimdir.Alternatif BANKO arayanlar mutlaka bu isimi değerlendirsinler.Açıkcası favorim dışında kalan diğer isimlerin eşit şansa sahip olduklarını düşünüyorum ancak (2)DOUBLE STEEL ve (4)CORTELYON CAT ‘ i diğerlerine göre biraz daha ön plana çıkarmak istiyorum.Sizler yine tuttuklarınızı bu koşu için mutlaka yazın fakat açıkcası benim başka rakip yazasım gelmedi.
3.Ayak:

Açıkcası her yönü ile birbirine çok yakın isimlerin olduğu bu koşunun hakkının HEPSİ olduğunu düşünsemde yazımın başında da belirttiğim gibi mümkün olduğunca küçük bir şablon sunmaya çalıştığımdan yapmış olduğum analizlere göre bir kaç isimi elemek durumunda kaldım ve zorlu geçmeye aday bu koşuda sırası ile ; (2)ALTINOK , (3)TANERCAN , (1)DİYARIN OĞLU ve koşunun süprizini yapmasını beklediğim (8)JENGAR kazanmasını beklediğim isimlerdir.

4.Ayak:

ELAZIĞ VALİ KUPASI olarak düzenlenen bu AÇIK A 3 koşuda riskli de olsa kalitesine ve gücüne inandığım bir isim olan (10)ATEŞKES BANKO olarak yazacağım isimdir. Elazığ pistinde gerçekleştirmiş olduğu seri birinciliklerinden sonra son iki yarışında yine iyi koşmasına rağmen bence jokey hatalarından kazanacağı yarışlardan olan ATEŞKES bu defa sırf bu yarış için gelen pilotu MÜSLÜM ÇELİK idaresinde zor da olsa kazanmayı bilecektir.
5.Ayak:

Dişilere ait bu maiden yarışta (7)SİBEL HATUN sanırım günün en ağır favorisi konumunda fakat ben sadece favori olarak öneriyorum.Rakip olarak ekürilerden (5)PİRENSES ALARA ve (2)ESENLİ GÜZELİ eşit şanslı olarak gördüklerimdir.

6.Ayak:

(12)SATIROĞLU sizlere bu koşuda BANKO önereceğim isimdir.Tüm şartlar lehine olan bu yarışta kazanamayacaksa sanırım bundan sonraki yarışlarında kazanması bir hayli zor olacaktır.
ELAZIĞ ALTILI ŞABLONUM :

1,3,9,7

5,2,4

2,3,1,8

10 – ATEŞKES BANKO

7,5,2

12 – SATIROĞLU BANKO

ŞABLON TUTARI : 5,76 TL

ELAZIĞ YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM:

1,7,8

(1)RODOPLU BANKO

(5)POWERLINE BANKO

2,3,1

10 – ATEŞKES BANKO

7,5,2

12 – SATIROĞLU BANKO

ŞABLON TUTARI : 6,75 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Hawk

Hawk
1983 istanbul doğumluyum.Mesleğim bilgisayar mühendisliği ve bunun icabı olarak sürekli bilgisayar ile iç içeyim.At yarışların için bilgisayarlı analizleri insan hissiyatı ile birleştirip kendime ait bir sistem oluşturdum ve bu sistem ile başarılı tahminler çıktığını tesbit ettim ve yaklaşık 2 buçuk senedir müşterek bahislere dahil oluyorum.Ücretsiz paylaşıma açık platformları her zaman desteklemiştirim ve bu nedenle sizinle bu ortamda tahminlerimi paylaşmak istedim.Umarım güzel bir başarı grafiği elde edeceğiz ve beraber kazanç sağlamanın keyfini yaşayacağız.
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Polat

Güzel bir şablon olmuş eline sağlık! üzerine kendi çalışmamı da ekleyip umarım yarın 6lıyı bulabilirim :)

ilkerselim

bolşanslar ustam 2 ayakta 6 ve 7 numaralı atlar için fikirlerini söyleyebilirimisin acaba

Polat

Powerline tahmini çok yerinde olmuş hocam sağolasın

Ahmet Ziya

Hawk
ATEŞKES için bir kez daha inceleme yapmanda yarar olabilir en azından kendi kuponun için. kazandığı değil, kazanmak istemediği koşulara bak!
Iyi incele
kazanır kaybeder bu canlı yarışı her sonuç mümkün, ama incele lütfen. Yarış sonrası neden incele diye yazdığımı yazacağım. Bu yorumuda dikkatinden kaçmış olarak gördüğüm için yazdım iyi niyetli bir yorum olarak gör. Bol şanslar

OZAN BOĞURCU

15 TEMMUZ CARŞABMA ELAZIĞ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİM…

Merhabalar.. Bir Elazığ Programı İle birlikteyiz.. 8 koşulu Elazığ programında Sızlere Tahminlerimi Doğru bir şekilde Sunmaya Çalışacağım.. Uzun Suredir bu programı bekliyordum. Ustunde Cok Fazla durduğum Elazığ Programında. Sayın HAWK ın İzniyle Elazığ Altılı Şablonuma Geçiyorum.. Yazdığımız Gibi gelmesi Dileğiyle…

Yorum yapmayacağım tek tutuğum safkanların ustunde duracağım..

4.AYAK= VALİ KOŞUSU, da Start alacak olan safkanlardan, Öncelikle sunu belirtmek isterim Kendisini uzun suredir takip ettiğim bir safkandır. bu ve bu tip rakiplerini ağır ve uzun mesafelerde avlayıp geçen. safkan. bugun de Başarılı Jokeyi D.ÇELİK İdaresinde koşuda bulunacaktır.. Ne kadar da Kendisi için cok zor bir yarıs olsada ben bu yarışta bu rakiplerini geride bırakabilecek güçte olduğuna inanarak.. (6).UÇBEYİ. BANKO Olarak Yazıyorum.. Gerisi UÇBEYİ ve D.ÇELİK e kalmış.. :)

6.AYAK= Gunun son kosusunda Son koşusunu beyendiğim. Seri safkan. (12).SATIROĞLU. 2.BANKO Adayımdır..

ALTILI ŞABLONUM…

1.AYAK= 9,2,8,1,5
2.AYAK= 7,9,5,6,2
3.AYAK= 1,2,3,4,5,6,7,8
4.AYAK= 6 BANKO
5.AYAK= 7,1,5,4,8
6.AYAK= 12 BANKO

KUPON TUTARI= 40.00TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM..
OZAN BOĞURCU..

Sergei Ardzinba

Bu gün İstanbul’a oynamayacağım.Bana çok karışık geldi.Birincisi yurtdışından gelen Jokeyler,ikincisi koşacak olan atlar.İkili,üçlü,dörtlü,tabela hepsini es geçip Elazığ altılısını biraz yükselteceğim.

1-) 1-5-9
2-) 2-4-5
3-) 1-7
4-) 1-2-5-6-10
5-) 1-7
6-) 1-6-8-10-11-12-13-14

57 lira 60 kuruş.

Adrian

BOL ŞANS HAWK KARDEŞİM !!

ELAZIĞ 7’Lİ GANYAN KUPONUM

1.) 2.1.8
2.) 3
3.) 2.1.7.9.6.5.8.10
4.) 1.3.5.4.7.2.8
5.) 5.10.11
6.) 7
7.) 12.3

40.5 TL

Ahmet Ziya

Ateşkes/Medi bugün kupayı aldı Tebrikler, büyük risk alarak tek attın. Hawk, ben o cesareti göstermedim.

serdar

Ateskesin kupayi almasi kocakaya basarisi.yoksa ondan baska birinci olmasini isteyen yok.sirf bu kosu icin geldi kazandi ve gitti

Ahmet Ziya

Normalde ATEŞKES. Handikap ve şartlı koşuları hedef yapıyor. Daha evvel katıldığı bir çok yarışta.bu geleneği bozmadı. Ancak bu yarışta ya rakipleri ona mecburi bir birincilik verd,i yada kazanç sınırına erişim gerçekleşti ve direk kazanmaya koştu.

Ahmet Ziya

Bir de ATEŞKES hangi Jokeyle yarışı koştu. KOCAKAYA demiş bir arkadaşımız, eğer öyle bir durum olmuşsa bunuda bilmiyordum.

Bravo üstad

Şablonunu kullandım tabelada 5 gelseydi 7 li ganyanı buluyordum 10 tl ye

19
0
Tahmin paylaş.x
()
x