15 TEMMUZ 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

9 koşulu 84 tayın katılımcı olduğu ve Uluslarası Jokey Turnuvasına da tanık olacağımız bir program var İstanbul’da. İstanbul altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

  1.  KOŞU : Çim kum pist ayrımı yapmadan iyi dereceler elde eden 6 (DİLŞEKER) ve sevdiği piste adım atacak olan 2 (KANLITAY) ve idman performansıyla formda olduğunu gösteren 7 (TUTKUKAYA) bu koşuda yeterli olacaktır.

 

  1. KOŞU : Son yarışında yarım boyla maidendan çıkışını erteleyen 6 (ŞEREFKAR) idmanda diri görünümüyle bugün amacına ulaşacaktır. Küçük kuponlara tek önerimdir. Rakip arayışında olanlara yarış tecrübesi rakiplerine nazaran fazla 5 (KIZILHAN) ve 3 (ÇİZMELİ) önerebilirim.

 

  1. KOŞU : Günün önemini ifade eden Uluslar arası Jokey turnuvasının start alacağı koşuların ilkinde bekleme yarışını iyi becerip sonlardaki sprintini beğendiğim 5 (TEARRA), formunu sürdüren 1 (MYTOGENİC) ve jokeyi dilinden anlar mı anlamaz mı?demektense 3 (EL GANADOR)’ u da ilave ediyorum.

 

  1. KOŞU : Son İzmir yarışını etkileyici bir derece ile kazanan 10 (CAMPİO) favorim. Formunu koruyan 5 (ATEN), bu koşu için hedeflenen 7 (KEMALHAN) ve Selim’in tarzıyla tatlı sürpriz adayım 6 (BEYAZ BULUT) diyorum.

 

  1. KOŞU : Yarışın tek 2015-Gazi temsilcisi 8 (RYAN AREL)’i öne atarak, formunu sürdüren 1 (HEARTHROB), idmanda iyi görünümüyle 2 (POWER SURPRİSE) ve günün bomba adayı olarak 9 (ALCHİBA)’ yı beraberinde sunuyorum.

 

  1. KOŞU : 3 (MASTER WİNDU) ile 2 (HARPUTLUNUN OĞLU) mücadelesinde Türkiye takımımız bu koşudan puan almaya yakın. İdman performansları ve sentetikte daha iyi dereceler elde eden 4 (SPORTİNG) ve 5 (STAR OF ROCK) idman performanslarıyla sürpriz arayanlara geniş kuponlardaki önerdiğim isimler olacaktır.

 

  1. KOŞU : Devam ettirdiği üstün formu nedeniyle 6 (YES OF AFRİKA) yarışın da muhtemel favorisi çıkacaktır. El değişkliği nedeniyle bir süre geri çekilen çalışmalarını sürdüren binicisiyle katıldığı son yarışını kazanan 5 (YALPAGAN), binici faktörüyle 4 (ORADİNARİO) ve sürpriz adayım 3 (FLYİNG BLACK) şeklindedir.

 

  1. KOŞU : Elde ettiği 2.likteki derecesi ve idman performansı 6 (HANCIOĞLU) grubun oldukça önünde duruyor. Yarış tecrübesi ve binici uyumuyla 3 (ÇIRABEY) ile birlikte değerlendirelim.

 

  1. KOŞU : Formda Arap taylarını buluşturan Babakuruş koşusunda şans verdiğim isimler 7 (UÇANOĞLU), 8 (YALNIZEFE), 6 (TANATAR),10 (CABİRE) ve 4 (BESLENEY) sıralamasıyla oluşacaktır.

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 6-2-7
2.Ayak: 6 /// 5-3
3.Ayak: 5-1-3
4.Ayak: 10-5-7-6
5.Ayak: 8-1-2-9
6.Ayak: 3-2 /// 4-5

Kupon tutarı: 17,28 TL (2.Ayakta 5-3 ve/veya 6.ayakta 4-5 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum).

2.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 10-5-7-6
2.Ayak: 8-1-2-9
3.Ayak: 3-2 /// 4-5
4.Ayak: 6-5-4-3
5.Ayak: 6 /// 3
6.Ayak: 7-8-6-10-4

Küçük kupon tutarı: 38,40 TL (3.Ayakta 4-5 ve/veya 5.ayakta 3 ilavesiyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
OZAN BOĞURCU

15 TEMMUZ CARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİM..

İstanbulda güzel bir yarış olmasını diliyorum.. 9 koşulu programda altılı ganyan tahminlerimi sizlere sayın Can911 İzniyle paylaşacağım. Yazdığımız gibi gelmesi dileğiyle..

2.ALTILI ŞABLONUM…

1.AYAK= 1,2,4,7,9,5
2.AYAK= 8,10,6,1
3.AYAK= 4 BANKO
4.AYAK= 6 BANKO
5.AYAK= 1,2,3,4,5,6,7,8,9
6.AYAK= 7,6,11

KUPON TUTARI= 54.60.TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM..
OZAN BOĞURCU..

Bombacı

Arkadaslar merhaba ben bugun batıl takilicam. Altili kurgumu tamamen yerli jokeyler ve form durumunu son dönemde hiç begenmedigim icinde halis karataşsiz yaparak muhtamel favorileri de yikmiş olarak ince bir kuponla ikramiye gidicem . Bu defa lafi falza uzatmadan :) Can911 in de izniyle 2.altili kuponum şöyle oluştu. 1.AYAK: 1-3-6 ///// 2.AYAK. 1 TEK /////  3.AYAK. 3-7-8-9 ///// 4 AYAK. 2-5-6 ///// 5.AYAK. 2-3-4-6-7 ///// 6.AYAK: 8 TEK kupon bedeli 10 lira 80 kuruş herkese bol şans. (Son ayakta  yalniz efe aradigi cim pistte bu defa da ahmet celikle gelmesin daha da tek yazmam. Yedi bitirdi milleti affettirsin kendini) herkese bol şans

admin

Yedili ganyanda siftahımızı yapalım.

1
4
1-2-4-8
1-2-3-4-5-6-7
2-6-7
3
4-7-8

Bol şanslar

admin

4.koşu ESPRESSO koşmaz deniyor. Takipçilerine duyurulur.

admin

At çıkarmaya kıyamadım :) Teşekkürler.

Mustafa Kemal

Öncelikle herkese iyi şanslar diliyorum.
Yorumlarımı bundan sonra paylasimlarini yapan arkadaşların başlığı altında yapacağımı tabii sevgili admin müsade ederse yayınlayacağım.Bazı yazım hatalarım olduğu gerçeğinden yola çıkarak böyle bir karar aldığımı belirtmek istiyorum ve yorumlarımı sizinle, dediğim gibi sevgili admin ve sayfa başlığı sahibinin izniyle paylaşıyorum.HERKESE BOL ŞANSLAR.

1.AYAK:
Gününde olduğu zaman çok etkili sprintiyle sonuca giden 4- DASKYLEION bugünde yarışın gidişatına bakarak o etkili sprintini bize izletebilir net FAVORİMDİR. Son koşusunu 64,50 kg ile ikinci olurken eski günlerine döndüğü ve böyle gruplara herzaman gücünün yeteneğine adım kadar emin olduğum 5- ATEN yine bu grupla uzaktan yakından alakası olmayan ama verdiği ara neticesinde oldukca geri planda olduğunu düşündüğüm 7- KEMALHAN, 10- CAMPIO, 1- HEIWA IWA benim on planda tuttuğum isimlerdir

2.AYAK:
Son katıldığı 3 koşunun ikisi grup 3 olan ve birisi Sait Akson Koşusu olan çim pistini normal bulsaydı kesin ilk ikide bitirecegine inandığım uzayan mesafeyi kendisine avantaj olarak çevirecek 4- WESTERN POWER benim bugün sizlere önereceğim BANKOMDUR.

3.AYAK:
Yarışın temposunu kesinlikle ama kesinlikle 7-BABADÖKER yapacak eğer yavaş tempoda kaçarak giderse zaten kazanır ama bu yabancı Jokey ler bindikleri Safkanları nasıl bir tempoda sürecek inanin bu koşuda kestiremiyorum doğal olarak birçok isme şans vermek istemesemde 2- HARPUTLUNUN OĞLU sonlarda etkili gelecek olan 4 ismide yazarak burayı geçelim. 3-MASTER WINDU, 4- SPORTING, 6- BUBONA, 8- BRANZINI.

4.AYAK:
Normal şartlarda yani eger mesafe biraz daha uzun olsa 6- YES OF AFRICA nın bu grupla işi yoktu ama dedigim gibi bugün hersey 8- ZU HAT in lehine bunlar nelermi mesafe tam istediği gibi yani yarışı 3.lükte takip edip Düzlüğe girilir girilmez yürüyecek olan Safkan aynaya ilk varan isim olabilir ziraa YES OF AFRİCA gücünü geç alabilen bir isim bu iki isme şans vererek rahat bir yarış izleriz.MACERA ARAMAYA GEREK OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM

5.AYAK:
Eger Özcan yıldırım büyük bir hata edip yarışa tempo verecek olan 1- AĞCAN HAN a uymazsa bana göre D.sav ile katliama uğrayan 6- HANCIOĞLU Özcan Yıldırım sayesinde kazanabilir.Alternatif BANKOMDUR.Rakipleri sablonumdadir.

6.AYAK:
Bir önceki yarışında tanatar a zor hakim olan 7- UÇANOGLU sablonumda inanin ki zaruriyetten olacaktır. 9- AZMİ REİS, 6- TANATAR, 12- ULUER, 11-MENGÜBERT, 8- YALNIZEFE bu ayak için yeterlidir.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4,5,1,10,7
2.AYAK: 4
3.AYAK: 7,2,3,4,6,8
4.AYAK: 8,6
5.AYAK: 6//4,1,3,5,7
6.AYAK: 9,6,12,11,8,7

HERKESE BOL ŞANSLAR.

Mustafa Kemal

Son ayakta son isim olarak yazdığım UÇANOGLU isimli Safkan 7 numaradır. Yanlışlıkla 5 olarak belirtilmiştir. Özür dilerim

admin

Düzeltildi.

Mustafa Kemal

UÇANOGLU na inanamadım yoksa sıralı ucluyu yakalardim son ayakta….kısmet olmadımı olmuyor…

admin

Dün macera arayanların günüydü. Tahminciler her gün böyle sürpriz kupon verse tefe koyarlar. Yapacak pek fazla bir yok can hocam. Siz gönlünüzü ferah tutun. İyi bayramlar dilerim.

Ahmet Ziya

Can arkadaşım biz sizleri her türlü sonuçla seviyoruz, tahmin başarılı olmuş olmamış pek önemli değil! Burada kardeşçe fikir alıp veriyoruz iyi niyetinizden hiç bir şüphe yok, gelince iyi gelmeyince kötü diye bir durum biz takipçiler için söz konusu değil!önemli olan samimi yorumlar olması ve burada bu her bir tahminci arkadaşımızda ve dahi takipci arkadaşlarda rahatça görülüyor, Ancak; benim aslı bir talep olan şikayetim var, şudur kuponları daha geniş tutun lütfen öncelik sıralaması ile kim ne kadar bütçe’yle kupon oluşturuyorsa o kadar seçme şansına sahip olsun,
Çünkü, tahminen söylüyorum tuttuğunuz bir çok safkanı kupon değeri yükseliyor diye şablona almıyorsunuz ve seçme şansımız eksik hale geliyor. Lütfen bunu dikkate alalım, basit ama önemli bir ayrıntı, Sitemiz yönetimi sizden ricam budur, adamlar 200 TL kuponla, 350 TL ikramiye veren yarış tutuyor dıye gazetede tam sayfa reklam yapıyorlar.

admin

Sizin gibi bilinçli takipçilerimizin olması bize büyük destek sağlıyor. Anlattığınız durumların farkındayız ama böyle bir reklam yoluna gitmeyi düşünmüyoruz. Utanmasa her yazardan 2 at alıp başarı diye sunacak siteler var. Ücretli siteler genelde böyle yapıyor. Karşılıksız hizmet verdiğimiz için böyle bir reklama ihtiyacımız yok. Daha öncede yazdığım gibi yazarlarımızı kesinlikle limitlemiyoruz, tamamen kendi insiyatiflerinde kupon tutarını belirliyorlar.

Ahmet Ziya

Ben teşekkür ediyorum, Kıymetli arkadaşlar ADMİN ve CAN
Dikkatle okuyup, cevap vermek için zaman ayırdığınız için.

cengız karataş

ramazan bayramınız kutlu olsun arkadaşlar kındook arkadaşım nasılsınız günlerınız hep böyle gecsın hepınıze ıyı günler dılerım

19
0
Tahmin paylaş.x
()
x