15 ŞUBAT 2019 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Tüm Takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Koşunun zorluk derecesi mesafenin etkili isimlerinin fazla olması sebebiyle dikkat çekiyor. Ben şablonum doğrultusunda koşuda kendi adıma risk alarak dört ismi daha ön planda değerlendirmeyi seçtim. Öncelikle yarış içerisinde ayrıntı olduğunu düşündüğüm ve bu ayrıntı doğrultusunda rakiplerinin daha ön planında tuttuğum iki ismin henüz Handikap mücadelesi yarışlarında koşu koşmamış olan 1 RIGHT OR WRONG2 PANTA RHEI ikilisinden özellikle İzmir idmanlarında koşuda risk dahi edilebilecek konumda gördüğüm Panta Rhei güzel formuyla beraber ön planda değerlendirilmelidir. Bu iki ismin yarış içerisinde eksik kalması durumunda bu mesafelerde seri ayağa sahip isimlerden 2019 yılı takvimi içerisinde start aldığı iki yarışında birinci ve ikincilikle koşudan ayrılan 6 KARA HİSAR  ve 4 VİCTORY RHYTHM koşu üzerinde şans verdiğim bir diğer isimdir.

2.AYAK : Günün belkide en karışık ayağında oldukça riskli bir tercih ile banko tercihimi altılı şablonumda bu ayakta seçmem günün diğer ayaklarında başarılı olmam durumumda bana oldukça avantaj sağlayacak. Koşuda risk edeceğim ismin yaş itibarıyla rakiplerine oranla ilerleyen yaşının bugün için kendisine tecrübe olarak oldukça avantaj sağlamasını bekliyorum. Mehmet Kaya tercihi ile birlikte start avantajını bu mesafede kullanmasını beklediğim ismin beyaz bayrak ayna yarışına hazır bir görüntü çizmesini bekliyorum. İzmir idman pistinde ki son işinde bugün koşacağı rakiplerine yetecek form ve güce sahip olduğunu düşündüğüm en son birinciliğini 06.01.2018 tarihinde yapmış olan ismin uzun ara sonrası özlediği birinciliğe bugün kavuşması açık olan 2 SAVAŞ ATI kuponumda BANKO tercih ettiğim isimdir.

3.AYAK : Maiden mücadele de uzayan mesafede koşu tecrübesi elde etmiş olan isimlerin bu kez form olarak kendilerini daha da ileri götürmesiyle beraber ön plana çıktığını düşünüyorum. Özelikle idmanlarında ki etkili hazırlıklarıyla dikkat çeken 3 DİRİLİŞ kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum. İdmanlarında kendisine eşlik eden kantarmasıyla bu kez farklı bir sonuca imza atabilecek 1 BARUTEFE, Akın sözen tercihi ile beraber koşuda es geçilmemesi gereken hazır isim 2 ÇİVRİLLİ ve son yarışında ki ikinciliğiyle kazanıra girdiğini düşündüğüm 5 ÖZER BEYİM koşuda şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Uzun aradan sonra koştuğu iki yarışından da birincilikle ayrılmasını bilen idmanlarında formunun zirvesine çıktığını işaret edip bugünde koşunun ön planda çıkmasını beklediğim 3 PATRONİÇE kaldığı yerden devam ederek seri birinciliğe geçebilir. Çok sık koşturulmaya başlayan bu koşudan da birincilik çıkarabilecek performansa sahip ismin bu koşuyu kazanmasının akabinde dinlendirilmeye alınmasını aksi takdirde oldukça form olarak geriye düşmesini beklediğim yakın ara koşacak olmasına rağmen bugün de kazanması normal olabilecek 2 MY SULTAN ve koşunun sürpriz isimlerinden olup agf tablosunda bu ikilinin rakiplerinin önünde oldukça yüksek olacağı koşuda uzayan mesafede etkili koştuğunu düşündüğüm İzmir idman pistinde ki idmanlarında günün sürprizine imza atabilecek hazırlıkları elinde bulunduran 5 LADY HATUN  koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Bence kendi adıma günün en karmaşık ve zorlu koşusu olarak nitelendirdiğim imkanlar doğrultusunda kalabalık tutulmasının fayda vereceği bir koşu. Kendi adıma HEPSİ tercihini edeceğim bu koşuda koşuda mücadele edecek isimlerin birbirlerine oldukça yakın olması ve dişilere ait olması koşu zorluk derecesini yükseltiyor. Program üzerinde az atla koşuyu değerlendirecek takipçilerimiz için daha ön planda değerlendirilmesinin faydasını olduğunu düşündüğüm ( 7 Bella Bambino , 3 Miss Tudor , 1 İmportant ) değerlendirilebilir.

6.AYAK : Kapanış ayağında son iki startında çıtayı yükselterek form tutan ve son startında maidene veda eden bugün uzayan mesafenin yanında pistin durumununda kendisine yarayacağını düşündüğüm Gökhan Gökçe idaresinde ki 4 KANBEDRİ koşu üzerinde kazanmaya yakın gördüğüm isim olup, Son startını kazanırken güzel bir görüntü ortaya koyan koruduğu formuyla beraber bugünde idmanlarda ki işleriyle birinciliğine bir yenisini ekleyebilecek 7 SKY LEGEND ve ara sonrası gördüğü yarış ile beraber bugün çok farklı bir koşu yapmasını beklediğim es geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm 2 JACOBIN koşuda şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,6,4

2.AYAK : 2 SAVAŞ ATI 

3.AYAK : 3,1,2,5

4.AYAK : 3,2,5

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8

6.AYAK : 4,7,2

TUTAR : 80,64 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz, bugünde bularak duble yapman dileğiyle.

İsmail
Ziyaretçi
İsmail

Birinci ayakta 3. 4 ekuriymis baska ayaklarda ekuri olan varmi bilen varsa soyleye bilirmi

admin
Yönetici
admin

İlk ayak eküri yok. Son ayak 1 – CASTAWAY ve 6 – PİNOKYO eküri.

Derince
Ziyaretçi
Derince

Tebrikler yavuz.

Supriz tek atarak neon knight bulduk.

Ancak kafaya fazla yuklendik ve alptughan ile ucuncu ayak 4 u de sisirdigimiz icin son ayaga dolduramadik.kismet

İzmir kuponunda guzel tek te cazip duruyor.yalniz ilk ayaktaki benim tekide eklemen dilegiyle

Sahsen ilk iki ayak ta ikramiye belli edecek. diyorum.

İlk ayak tek yada hepsi..son yarislarindaki rakiplere bakinca bu grubu gecmesini bekliyorum

Son yarislarinda sanki kullerinden dogan ve eski havasina burunen ak diamond cazip bankom

İkinci ayak savas ati ustune gidilmezse gercekten bitirebilir.ama ben bir delinin tempoyu cok yukseltecegini düşünüyor um.
Bu yuzden bura karisacaktir.siralamam 2165743

3. Ayak. 1235
4,ayak. Bir kez daha patronice
5.ayak. 1236
Son ayak castaway basta, sonra 467

36 tl

Derince
Ziyaretçi
Derince

Senin favorin yarin karahisar ile ayrilacaktir zaten agf de.ben akdiamond in 6-7 ganyanla gelecegini dusunuyorum
Sen duruma gore yerin varsa ak diamond i da ekle derim. Tabi karar senin.

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar Arkadaşlar
Izmir
1. Ayak 6,3,7
2. Ayak 2,1,5,6
3. Ayak 2,1,3,4,5
4. Ayak 3 PATRONIĆE BANKO
5. Ayak 1 INPORTANT BANKO
6. Ayak 2,3,4,7,5,6

gokhan01
Üye
gokhan01

Herkese selamlar. Bol şanslar
15 Şubat Kocaeli Altılım
1. Ayak : 2,3,4,7,8
2. Ayak : ( 5 ) Sontoşur Bankom
3. Ayak : 1,2,3
4. Ayak : ( 2 ) Haskaya Bankom
5. Ayak : 1,2,3,4,5,9
6. Ayak : 2,3,6,8

Erkan
Ziyaretçi
Erkan

Merhaba arkdaslar uzun suredir at yarisi oynayan birisi olarak tavsiye uzerine bende buradayim artik izmir kosusu herkeze bol kazanclar versin

admin
Yönetici
admin

Hoş geldiniz, paylaşımlarınızı bekliyoruz. Bol şanslar.

Kavas
Üye
Kavas

İzmir
3-5-8-7
4-1
1-5
3
1-7-5-2
1-3-7-4

Nihal
Ziyaretçi
Nihal

İzmir yarışlarında banko atlar

servet0591
Üye
servet0591

Izmır
4.5.7.3.6.8
1 banko
5.2.3
5.3.2
1.6.4.8.3.7.2
1.5.3.7

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Gulfstream

1245
1
14568
2
145611 12
1236

admin
Yönetici
admin

Tebrikler.

Derince
Ziyaretçi
Derince

Yabanci bulduk.dusuk bisey ama cam sakizi coban armağanı derler..