Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 15 ŞUBAT 2019 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (NOLİSİ DOLİSİ)

15 ŞUBAT 2019 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (NOLİSİ DOLİSİ)

1.Ayak: Açık yarış kalitesinde koşulan son KV yarışında aldığı üçüncülükle ışık yakan 5-Askoroz, önde boş kalması muhtemel 2-Pantha Rei, formunu bulan 7-Ak Diamond üçlüsü öncelikli olmakla beraber Bursa’dan harika bir birincilikle gelen 3-Ova Kartalı, sağı solu belli olmayan 4-Victory Rhytm, ilk kez tanışacağı M.Kaya’nın sert stiliyle iyi bir yarış yapmasını beklediğim 6-Karahisar’ı ekliyorum.

2.Ayak: Günün zorlu koşularından biri olarak gözüken ayakta start ile birlikte önlerde kıyasıya bir liderlik mücadelesi olmasını bekliyorum. Bu erken mücadele sonlarda çok etkili gelmesini beklediğim 1-Gezginci’ye ciddi avantaj sağlayacaktır, alternatif tek olabilecek safkan favorimdir. Bu koşu özelinde orijinini hatırlaması halinde çok farklı koşabilecek 4-Özçocuk ve önde dökülenleri erken toplayıp düzlük başında avans alması durumunda tatlı bir sürpriz yapabilecek 3-Tunç Devri’ni ekliyorum.

3.Ayak

Maiden yarışta barut kokusu alıyorum, şablonum müsait olduğu için kapatıp sürpriz arayacağım.

4.Ayak

Ara sonrası iki koşusunda da jokeylerini hiç yormadan kamçı cepte kazanan 3-Patroniçe’nin hat-trick yapmasını bekliyorum. Bana göre günün kalesi olan safkan ilk BANKOM.

5.Ayak

Dişilerin mücadelesi ‘ya hep ya tek’ deyiminin sözlük anlamı gibi. Peformanslara bakınca hepsini ekleyesi geliyor insanın ama ben bu ayakta risk almayı tercih edeceğim. Anne kan hattı Amerika’da koştuğu 3 koşunun 3’ünü de kazandıktan sonra şansız bir sakatlıkla yarış hayatı sona eren ve yavruları group-1 dahil olmak üzere ciddi bir kazanma başarısı (%62.5) gösteren Danzig isimli aygıra dayanan 7-Bella Bambino’nun, Özbelge Ekürisi uzmanlığıyla bu grubun bir tık üzerinde kaliteye sahip olduğunu düşünüyorum. İlk yarışından aldığım uzuna gidecek izlenimi ve idman pistindeki görüntüsüyle bende bu akşamın ikinci BANKOsu olacak.

6.Ayak

Fındıkkıran M.Kaya’yla 2. kaldığı yarışında tüm rakiplerine faul yapınca tabela dışına atılmıştı, 1 hafta sonra 1600’de kazanıp form durumunu ispatladı. Agf tablosunda favori çıkmasını bekliyor olsam da bence çok safkanın şansı olan zor bir yarış. Burdaki bombayı yeterli pişkinliğe ulaşan ve iyi bir anne kan hattı olduğuna inandığım Ayçeter’den beklemekle beraber sıralamam: 3,5,7,4,6.

Kupon:

5,2,7,3,4,6

1,4,3

Hepsi

3 Patroniçe Banko

7 Bella Bambino

3,5,7,4,6

Tutar: 44 Tl

Herkese Bol Şanslar

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.