15 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Gerek kulvar avantajı gerekse tarzı itibari ile mesafeye uygunluğu safkanı çok büyük ölçüde ön plana atıyor. Acemi binicisinin şu ana kadar sadece iki yarış kazanmış olsada safkana daha önce binmiş ve iyi tanıyor olması bu yarışta (1) numaralı BÜYÜK DÜŞÜN’ ü herşeye rağmen ilk safkan olarak tercih etmeme sebep oluyor.

2.ayak: Mevcut safkanlar içinde ve bu mesafede form durumu itibari ile pilotu (2) numaralı FERHATHAN üzerinde sadece dursa son düzlükte elini kolunu sallayarak yinede hepsini geçer diye düşünüyorum. Rakip olarak ise Şu anda beş yaşında olan ve sadece beş koşu koşmuş olan ve son iki koşusunda da beş boy tereddüt yapan (12) numaralı LE CAPPADOCIAN’ı düşünüyorum.

3.ayak: Eski gücünde olmadığını düşündüğüm (2) RIGHT OR WRONG ve (3) GÜRSOYHAN a rakip olarak son dönemin parlayan yıldızı (6) PINK GOLD a şans vermek istiyorum. Çok bariz olarak yarışın yükünü çekecek safkanın belli olmaması, yarışın yavaş tempoda başlayacak olma ihtimali ve yarışlarda söz sahibi olabilmesi için ön gruba çok fazla avans vermemesi gerektiği son yarışta da belli olan (1) WRITE OR WRONG ve yarışın istediği tempoda gitmemesi durumunda daha 1000 direği geçişinde (3) GÜRSOYHAN’ın kendisini ön plana atacak olması süprizde olsa (6) numaralı PINK GOLD’un 3-4 e yaslanıp son düzlükte gruba hakim olması ihtimalini doğurduğunu düşünüyorum.

4.ayak: Günün en güzel yarışlarından birine sahne olacak mücadelede son yarışında uzak yemiş olsada ilk tercihimi daha da üzerine koyup gelecek vadettiğine inandığım (4) numaralı STONEHENGE den yana kullanmak istiyorum. Beş atta tercihli kulvar kullanan safkanın startla birlikte çok yüksek efor sarfetmeden liderliği alıp istediği tempoyu koyup bir solukta bitirmeye gideceğini söylemek hiçte hayal ürünü olmasa gerek.

5.ayak; Yarın yüzde beşyüz oran ile agf çıkacak olsada kalitenin bunu hak ettiğine inanıyorum. Eğer bu yarışta (3) numaralı SERDÜMEN olmasa ne yapardın deseniz başta (1) CANGÖZÜ, (4) AGENOR ve (2) PALERMO olmak üzere birçok safkana şans verebilirdim derdim. Anlaşılacağı üzere bende bu safkanı yıkmayıp son ayakta oltaya Süpriz takılmasını bekleyeceğim (3) SERDÜMEN BANKOMDUR.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-2-3-5

2.ayak: 2-12

3.ayak: 2-3-6

4.ayak: 4-3-2

5.ayak: 3 tek

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans

admin
Yönetici
admin

Tebrikler Bombacı

Mehmet28
Üye
Mehmet28

sonu H beklemeyi seviyor bombacı ama büyük sürpriz de fazla etkilemeyecek gibi parayı

Mehmet28
Üye
Mehmet28

tebrikler