15 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Bugün için ne büyük ikramiye çıkacağını düşündüm, ne de büyük oynamayı düşündüm. Bu kadar küçük düşünmüşken tabana kuvvet kaçmak yerine sonlara sermayeyle çıkmaya çalışsın diyorum ve risk alarak (1) BÜYÜKDÜŞÜN’ü tek atıyorum. At yazacaklar için kendine gelmeye başlayan Mertadam ilk planda görünen rakip. Sürpriz arayacaklar uzun ara sonrası koşacak olsa da Akçeşme ve Ekürileri değerlendirebilir.

2. KOŞU: (2) FERHATHAN’ı son yarışında beğenmiştim ilk sıradan yazıyorum. Normal çıkış yaparsa (8) RELAMPAGO’nun da iyi koşmasını bekliyorum. Kalabalık tutacağım bu ayakta şans verdiğim diğer isimler şablonda.

3. KOŞU: Geldik Karataş ayaklarına. Bakalım şov mu yapar yoksa milleti mi yakar? (3) GÜRSOYHAN favorim olsa da Furkan’la avantajlı olacağını düşündüğüm (2) RIGHT OR WRONG ve son yarışını kazanan (6) PINKGOLD’u da yazdım.

4. KOŞU: Anzas’ın yüksek tempo vereceği yarışı ara sonrası koşacak olsa da çalışmalarında hazır görünen (2) AVUKAT ve son koşusunda beklentimin üzerinde koşan (3) HARUNHAN ile geçmeye çalışacağım.

5. KOŞU: Buraya kadar Karataş yıkılsın umuduyla geldik. Mesafeye yatkınlığını gösteren ve potansiyelinin rakiplerinden fazla olduğunu düşündüğüm (3) SERDÜMEN yıkılırsa kısmetimiz değilmiş derim. Burada sürpriz arayacaklara ise KARARLI olmalarını tavsiye ederim.

6: KOŞU: Altılıdan zenginlik beklentim yok ama ilk şansı (3) ZENGİNCE’ye verdim, devamı şablonda.

 

ALTILIM
1.AYAK: 1
2.AYAK: 2,8,11,3,5,12/4,1,10
3.AYAK: 3/6
4.AYAK: 2,3/5
5.AYAK: 3
6.AYAK: 3,2,1,4/7,5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şans

thesakal
Üye
thesakal

bol sanslar.. 1/2/3/3/3/2,3,11 misli denenebilir gibi.. right or wrong kosmayacak buyuk ihtimalle, haberiniz olsun..